سلب مسئولیت

اطلاعات ارائه‌شده در مطالب این وب‌سایت توسط تیم تحریریه چیکن هچ و بنابر نیاز و جست‌وجوی کاربران وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و گردآوری این مطالب صرفا آموزش رایگان به عموم مردم و افزایش آگاهی آنها است.

تحریریه چیکن هچ به علت حساسیت بالای مطالب مربوط به پرورش و نگهداری طیور، همواره در تلاش بوده است که محتوایی دقیق و صحیح منتشر کند؛ با این حال هیچ‌گاه توصیه‌ نمی‌کند که در موارد حساس از اطلاعات موجود در مقالات استفاده شود و در تمامی موارد،‌ در درجه اول کاربران را به مشورت با دام پزشکان و متخصصان دعوت می‌کند.

تیم چیکن هچ به‌هیچ عنوان مسئولیت توصیه‌های نقل شده در مطالب را بر عهده نمی‌گیرد و مسئولیت این توصیه‌ها با گوینده اصلی خواهد بود.

توصیه چیکن هچ این است که کاربران برای تشخیص، تسکین و درمان مشکلات حوزه درمان طیور و سلامتی ابتدا با دامپزشک مقیم مشورت کنند و در صورت تایید دامپزشک، از موارد ذکر شده در مقالات استفاده کنند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت‌ها برعهده شخص کاربر خواهد بود.

درنهایت وب‌سایت چیکن هچ مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب، اختلال یا عارضه‌ای شده است را از خود سلب می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا