در این بخش از وب سایت چیکن هچ، نگاهی نزدیک به کارخانه های تولید دستگاه جوجه کشی و سابقه فعالیت آنها در ایران خواهیم داشت. صنعت تولید دستگاه جوجه کشی در ایران قدمتی نزدیک به 3 دهه دارد و شرکت های مختلفی در این عرضه حضور دارند. از آنجایی که شرکت های نوپا هنوز در ابتدای مسیر می باشند و گام های زیادی برای پیشرفت در این صنعت دارند، در این بخش فقط به تولیدکنندگان و برندهای معروف در بازار خواهیم پرداخت.

نگاهی نزدیک به کارخانه گروه صنعتی اسکندری

گروه صنعتی اسکندری - چیکن هچ

گروه صنعتی اسکندری بعنوان اولین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی در ایران، فعالیت رسمی خود را در سال 1372 آغاز نمود. بعد از گذشت 27 سال هم اکنون این گروه صنعتی بزرگترین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی در خاورمیانه به شمار می آید که انواع دستگاه جوجه کشی خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تولید میکند. محل فعلی کارخانه اسکندری واقع در فاز 2 شهرک صنعتی ارومیه است. این کارخانه دارای بخش های مستقل تولید، تحقیق و توسعه، کنترل کیفی، تبلیغات، فروش، گارانتی و خدمات پس از فروش و … می باشد.

کارخانه گروه صنعتی اسکندری

کارخانه گروه صنعتی اسکندری به انواع ماشین آلات پیشرفته و رباتیک تولید دستگاه جوجه کشی مجهز بوده و این گروه صنعتی از کادری متخصص و متشکل از مهندسین جوان و خلاق بهره میبرد. گروه صنعتی اسکندری هم اکنون با بیش از 100 نمایندگی در سرتاسر ایران، زنجیره فروش و خدمات پس از فروش وسیعی برای محصولاتش تدارک دیده است. تمامی محصولات این کارخانه با 12 ماه گارنتی و 10 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه می شوند.

همچنین گروه صنعتی اسکندری هرساله با حضور در نمایشگاه بین المللی دام و طیور، از محصولات جدید خویش رونمایی میکند. تعداد پرسنل شاغل در کارخانه گروه صنعتی اسکندری بیش از 100 نفر می باشند. علاوه بر این گروه صنعتی اسکندری توانسته به صورت غیر مستقیم برای بیش از 200 نفر زمینه اشتغال زایی فراهم نماید.

نگاهی نزدیک به کارخانه بلدرچین دماوند

بلدرچین دماوند

بلدرچین دماوند نیز از جمله تولیدکنندگان معروف در حوزه تولید دستگاه جوجه کشی می باشد. این گروه صنعتی در سال 1383 با مطالعه بر روی پرورش صنعتی پرندگان (به خصوص بلدرچین) شکل گرفت. فعالیت رسمی این شرکت در سال 1388 و با مشکارت جمعی از متخصصان علم دام و طیور آغاز شد. هم اکنون محل فعلی کارخانه بلدرچین دماوند در استان تهران مستقر می باشد. از تولیدات این کارخانه نیز می توان به انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی و تجهیزات قفس و پرکن اشاره نمود. بلدرچین دماوند نیز در شهرهای مختلف ایران عاملیت فروش دارد. همچنین این گروه تولیدی در طی سال های اخیر سابقه حضور در نمایشگاه بین المللی دام و طیور را داشته است. دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند نیز دارای یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشند.

نگاهی نزدیک به کارخانه کاکس ماشین

شرکت کاکس ماشین - چیکن هچ

شرکت کاکس ماشین نیز یکی دیگر از تولیدکنندگان انواع دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی می باشد. این شرکت بیش از یک دهه است که توانسته با عرضه انواع دستگاه جوجه کشی به بازار داخلی و کشورهای آفریقایی به جایگاه ویژه ای در این صنعت دست یابد. همچنین کاکس ماشین به صورت مستمر در نمایشگاه های داخلی دام و طیور و حتی نمایشگاه های خارجی نیز شرکت می کند. دفتر فروش مرکزی این گروه در تهران واقع می باشد. شرکت کاکس ماشین علاوه بر ایران در بیشتر کشورهای افریقایی نیز واحد نمایندگی فروش دارد و هرساله تعداد قابل توجهی دستگاه جوجه کشی به کشورهای آفریقایی صادر میکند. محصولات این شرکت از 12 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش برخوردار می باشند.