نقشه ایرانبه منظور اعتلای هر چه بیشتر رضایت مشتری و تضمین کیفیت کالا، گارانتی و خدمات پس از فروش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. در حقیقت همان اندازه که کیفیت کالای خریداری شده اهمیت دارد، مدت زمان گارانتی و نحوه خدمات ارائه شده نیز مهم می باشند.

خرید دستگاه جوجه کشی بدون ضمانت نامه و خدمات پس از فروش اشتباه بزرگی است. ضمن اینکه نمی توان به هر نوع ضمانت نامه ای هم اعتماد نمود. چراکه برخی از شرکت ها با ذکر قید و شرط های مختلف عملا گارانتی دستگاه را بی اثر می کنند. در زمان خرید دستگاه جوجه کشی نیز همانند سایر کالاهای دیجیتال، لازم است که به گارانتی آن توجه نمود. هر شرکت تولید کننده باید بتواند پشتیبانی قوی و قابل اعتماد به محصولات خود ارائه دهد. همچنین ضمانت نامه دستگاه جوجه کشی می بایست سلامت و اصالت کالا را تضمین نماید و تولیدکننده آن خدمات ارزنده ای به مشتریانش ارائه دهد. با توجه به اهمیت این موضوع در این صفحه از وب سایت چیکن هچ به بررسی مدت زمان گارانتی و کیفیت خدمات پس از فروش شرکت های مختلف تولید کننده دستگاه جوجه کشی پرداخته ایم.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی اسکندری

گروه صنعتی اسکندری - چیکن هچ

گروه صنعتی اسکندری با سابقه قریب به 30 سال تولید انواع دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی، به تمام محصولات خویش 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه میدهد. بخش گارانتی و خدمات پس از فروش این کارخانه دارای واحد مستقل بوده و کارشناسان فنی این بخش در ارائه خدمات مطلوب به مشتریان بسیار موفق عمل می نمایند. واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش این کارخانه یکی از حرفه ای ترین و پیشرفته ترین واحدها می باشد که از نرم افزار CRM و سامانه جامع و یکپارچه ارتباط با مشتری بهره می برد.

گروه صنعتی اسکندری

گارانتی تمام دستگاه های جوجه کشی اسکندری در زمان خرید به صورت اتوماتیک فعال میشوند. در حقیقت در زمان خرید اطلاعات شخص خریدار از قبیل نام، شهر، آدرس، نوع و تعداد دستگاه های خریداری شده، شماره تماس و … در بانک اطلاعاتی و نرم افزار CRM این شرکت ثبت و ذخیره میشوند. بنابراین برای فعال سازی محصولات گروه صنعتی اسکندری نیاز به انجام کار خاص و یا نصاب نمی باشد.

زمانیکه خریدار بخواهد از مزایای گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت بهره ببرد در حین تماس تمامی اطلاعات خریدار برای اپراتور بخش خدمات نمایش داده میشود. بنابراین کارشناسان بخش خدمات می توانند به سرعت نیاز مشتری را شناسایی و مرتبط با آن خدمات ارائه دهند. لازم به ذکر است که گارانتی تعلق گرفته به دستگاه جوجه کشی اسکندری فاقد هر گونه قید و شرط می باشد و در صورت استفاده از گارانتی، قطعات یدکی دستگاه به صورت رایگان تعمیر و یا تعویض خواهند شد.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی بلدرچین

بلدرچین دماوند

شرکت بلدرچین دماوند نیز یکی از تولیدکنندگان قدیمی و با ثبات دستگاه جوجه کشی می باشد. محصولات تولیدی این شرکت از 12 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش بهره می برند. ضمانت نامه هر دستگاه جوجه کشی بلدرچین فقط شامل تعمیر و یا تعویض قطعه معیوب می باشد و این شرکت هیچ تعهدی در قبال تعویض کل و یا مرجوعی دستگاه را برعهده نمیگیرد. عملکرد بخش پشتیبانی این شرکت در ارائه خدمات پس از فروش به مشتری قابل قبول است.

استفاده از مزایای خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بلدرچین دماوند، مستلزم ارائه کارت گارانتی و فاکتور خرید می باشد. همچنین کارشناسان فنی این شرکت بنا به تشخیص خود، اعتبار گارانتی هر دستگاه را مورد بررسی قرار می دهند. لذا هر گونه تعمیر توسط افراد غیرمجاز و یا آسیب در اثر نوسانات برقی، حوادث غیر مترقبه و عدم توجه به دستورالعمل ها، گارانتی دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند را از درجه اعتبار ساقط می نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی کاکس ماشین

شرکت کاکس ماشین - چیکن هچ

کاکس ماشین نیز یکی دیگر از شرکت های فعال در حوزه تولید دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی می باشد. این شرکت نیز تولیدات خود را با 12 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه می نماید. بخش زیادی از تولیدات این شرکت به کشورهای آفریقایی نیز صادر میشوند. شرکت کاکس ماشین واحد مستقل خدمات پس از فروش ندارد و نمایندگی اصلی این شرکت در شهر تهران میباشد.

برای فعال سازی گارانتی دستگاه جوجه کشی کاکس ماشین لازم است که خریدار شماره سریال کارت گارانتی دستگاه، اطلاعات خرید، نام و نام خانوادگی و همچنین تصویر شخصی و کارت گارانتی خود را در سایت کاکس ماشین ثبت نماید. محصولات شرکت کاکس ماشین معمولا دارای ترموستات اضطراری و سیستم تأمین رطوبت یدکی می باشند. همچنین قطعات یدکی هر دستگاه نیز به صورت فیشی طراحی شده اند تا نصب و یا تعویض آنها برای کاربر آسان باشد.

در دستگاه های صنعتی کاکس ماشین نیز، کنترلر یدکی جداگانه برای هر دستگاه در نظر گرفته شده است. در حقیقت شرکت کاکس ماشین برای نقص های احتمالی، برخی تهمیدات چاره اندیشی نموده است تا کاربر بتواند به تنهایی مشکل را رفع نماید. اما در صورت خرابی های فنی کاربر باید با نمایندگی این شرکت تماس بگیرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی خارجی

لوگو دستگاه جوجه کشی آرکام - چیکن هچ

در وب سایت چیکن هچ انواع دستگاه جوجه کشی خارجی همچون آرکام و بریسنا نیز به فروش می رسند. همان طور که می دانید شرکت های خارجی فعال در حوزه تولید دستگاه جوجه کشی، واحد خدمات پس از فروش در ایران ندارد. اما برخی از شرکت ها همچون گروه صنعتی اسکندری توانسته اند، عاملیت فروش و نمایندگی انحصاری محصولات خارجی را کسب نمایند.

هر چند میزان خرابی قطعات در محصولات خارجی بسیار کم می باشد، اما باز هم برخی از قطعات دستگاه جوجه کشی به مرور زمان نیاز به سرویس و یا تعویض دارند. فروشگاه چیکن هچ نیز در راستای حمایت از مصرف کننده و به منظور تضمین قطعات یدکی، تمامی دستگاه جوجه کشی خارجی موجود در این وب سایت را با 12 ماه گارانتی معتبر و 10 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه می نماید.

گارانتی ویژه چیکن هچ به مشتریانش

فروشگاه چیکن هج

در وب سایت معتبر چیکن هچ انواع دستگاه جوجه کشی ایرانی و خارجی اعم از ماشین جوجه کشی اسکندری، بلدرچین دماوند، کاکس ماشین، ایزی باتور و دستگاه جوجه کشی خارجی به فروش می رسد. در نظر داشته باشید که قطعات مختلف دستگاه جوجه کشی در طول زمان نیاز به سرویس دارند و یا می بایست قطعه یدکی متناسب با آن تأمین شود.

بنابراین برخورداری یک دستگاه جوجه کشی از گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار مهم می باشد. اما ممکن است برخی از شرکت های تولید کننده دستگاه جوجه کشی در ارائه خدمات پس از فروش عملکرد ضعیفی از خود نشان دهند. بدین منظور فروشگاه چیکن هچ با توجه به مسئولیتی که دارد، به تمامی دستگاه های جوجه کشی که از این فروشگاه خریداری میشوند، 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش برای خریداران و مشتریان خویش از هر شرکت تضمین می دهد. لذا در صورت خرید دستگاه جوجه کشی از فروشگاه چیکن هچ می توانید با اطمینان خاطر از دستگاه برای سالیان طولانی بهره ببرید.