خرید آسیاب، میکسر، بالابر مرغداری | قیمت مناسب | خرید مستقیم از کارخانه

چیکن هچ عرضه کننده تجهیزات مرغداری همچون آسیاب، میکسر و بالابر مرغداری و دامداری می‌باشد که در تولید جیره غذایی دام و طیور در میزان بالا و کیفیت بهتر کاربرد دارد و پرورش دهندگان طیور و دام برای تجهیز سالن  و تامین جیره  غذایی مصرفی می‌توانند از آن استفاده کنند.

تجهیزات مورد استفاده در خط تولید جیره غذایی دام و طیور

آسیاب میکسر و بالابر مرغداری از تجهیزات و قطعات مختلفی ساخته شده است، که بسته به ابعاد و ظرفیت در صنایع بزرگ و کوچک کاربرد دارند. در ادامه به معرفی قطعات مختلف این دستگاه ها خواهیم پرداخت.

تجهیزات مورد استفاده در خط تولید جیره غذایی دام و طیور - چیکن هچ

ساختار بدنه آسیاب، میکسر و بالابر مرغداری

بدنه آسیاب میکسر مرغداری چیکن هچ، از ورق های آهنی در ضخامت های مختلف ساخته شده است ، که از قابلیت سفارشی سازی برخوردار بوده و در برخی موارد این ورق ها با رنگ به طور کامل پوشش داده شده اند. همچنین در شاسی ها از نبشی های مقاوم و صنعتی استفاده شده  تا در برابر لرزش از کارایی مطلوبی برخوردار باشند.

ساختار بدنه آسیاب، میکسر و بالابر مرغداری - چیکن هچ

موتور آسیاب میکسر

از آنجا که مهمترین قسمت هر دستگاهی موتور آن می‌‎باشد، برای تامین نیروی مورد نیاز دستگاه ها چه از لحاظ خرد شدن مواد و چه از لحاظ میکس شدن از موتورهای درجه یک چینی، موتوژن و الکتروژن  در هنگام ساخت استفاده شده است.

قدرت موتورهای به کار گرفته شده بسته به میزان ظرفیت آسیاب دان و میکسر تعیین می‌شود. انتخاب برند موتور با خریدار می باشد که در این امر کارشناسان چیکن هچ راهنمایی های لازم را ارائه خواهند داد.

موتور آسیاب میکسر - چیکن هچ

ماردون میکسر و بالابر مرغداری

قسمت مارپیچ مانند دستگاه ها که عمل میکس و چرخش را انجام میدهد ماردون نامیده می‌شود. قطر ماردون ها متغیر بوده و معمولا مابین 20 تا 48 سانت است و بسته به تناژ متفاوت ضخامتی بین 3 تا 6 میلیمتر دارد. ماردون هم در قسمت میکسر و هم در بالابر مورد استفاده قرار گرفته است.

ماردون میکسر و بالابر مرغداری - چیکن هچ

نحوه کار آسیاب میکسر مرغداری

از آنجا که طیور توانایی تشخیص دان را دارند و ممکن است اقدام به جداسازی دان مورد علاقه خود کنند و سایر موارد در نظر گرفته شده توسط پرورش دهنده و یا مرغدار بدون استفاده باقی بماند، آسیاب مرغداری با استفاده از تیغه های ضربه زن و چکش های موجود در دستگاه دانه ها را خرد می‌کند، این عمل مانع خوبی در برابر اتلاف مواد جیره است.  پس از این مرحله جیره توسط بالابر به میکسر مرغداری اضافه و همزده می‌شود.

میکس مواد باعث می‌شود که طیور اقدام به خوردن کامل مواد پودری کرده و از امکان جداسازی دان برخوردار نباشند و دان و درصد ویتامین تعیین شده توسط پرورش دهنده به طور کامل جذب بدن طیور شود.

همچنین این امکان فراهم است که انتقال دان توسط کاربر صورت گیرد ولی به دلیل بالا بودن حجم دان تولیدی توصیه می‌شود از بالابرهای مرغداری برای سهولت کار استفاده کنید.

از جمله ویژگی های قابل سفارشی سازی این محصول میتوان به امکان بسته بندی اتوماتیک مواد پس از خروج از میکسر و یا اتصال  جیره تولید شده پس از اتمام مراحل لحاظ شده وارد گونی شود و یا به عنوان پلت تکمیل کننده خط تولید باشد. 

استفاده از آسیاب میکسر مرغداری چه مزایایی برای پرورش دهنده دارد؟

تمامی دستگاه های مورد استفاده در خط تولید جیره طیور، از مزیت های فراوانی برخوردارند که در ادامه به پاره ای از آنها اشاره شده است :

  • صرفه جویی در هزینه های تولید دان را به همراه دارد.
  • می‌توان به کسب درآمد از طریق فروش دان رسید.
  • تازگی همیشگی دان را به ارمغان خواهد آورد.
  • اندازه گیری میزان دقیق دان و مواد افزودنی

قیمت آسیاب، میکسر مرغداری

چیکن هچ با توجه به اینکه مستقیم از کارخانه تولیدی اقدام به فروش دستگاه ها می‌کند، کمترین قیمت موجود در بازار را ارائه می‌دهد. دستگاه های آسیبا میکسر و بالابر چیکن هچ از قابلیت سفارشی سازی برخوردار می باشند و با توجه به متریال های به کار رفته و قطعات مورد استفاده، ظرفیت و مشخصات فنی آنها امکان تغییر قیمت وجود دارد.

مشاوره رایگان

به منظور تسهیل شرایط جهت انتخاب بهترین آسیاب، میکسر متناسب با نیاز پرورش دهنده، امکان مشاوره رایگان برای تمامی خریداران فراهم است. مشاوران چیکن هچ با سابقه ده ساله در بخش مشاوره به کسب و کارهای مختلف مرتبط با پرورش طیور و دامداری میتوانند بهترین آسیاب میکسر مرغداری را متناسب با نیاز شما معرفی نمایند.  بدین منظور می توانید با همکاران ما در بخش فروش در ارتباط باشید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

تمامی دستگاه های عرضه شده توسط چیکن هچ دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می‌باشند. در این صورت شرکت تولید کننده تا 10 سال پس از فروش، تمامی قطعات را تولید و در صورت نیاز به مشتری ها عرضه می نماید.