خرید انواع دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 

در این قسمت از وبسایت چیکن هچ به معرفی انواع ماشین جوجه کشی شرکت ایزی باتور (در ابعاد خانگی ) میپردازیم. ماشین جوجه کشی ایزی باتور با ظرفیت های متفاوت (از 12 عددی تا 96 عددی) توانایی جوجه آوری از تمامی پرندگان و ماکیان (از جمله مرغ، کبک، بوقلمون، طوطی، شترمرغ، اردک، عروس هلندی، فلامینگو، لک لک، بلدرچین و  . . . ) داراست.

از ویژگی های مهم دستگاه های این شرکت میتوان به سنسور SHT ( ساخت سوئیس )، بدنه مقاوم (از جنس ABS) ،مونتاژ SMD، برد هوشمند، سیستم انتخاب پرنده و کاربری آسان و  . . . اشاره کرد. در ادامه به معرفی محصولات این شرکت و سپس به نقد و بررسی دستگاه های ایزی باتور میپردازیم. دستگاه جوجه کشی اسکندری و دستگاه جوجه کشی ارکام را نیز قبل از خرید بررسی نمایید.

معرفی شرکت ماشین جوجه کشی شرکت ایزی باتور

ایزی باتور در سال 1372 راه اندازی شده است. این شرکت در طی سالیان طولانی با واردات تکنولوژی های تولید دستگاه های جوجه کشی اقدام به ساخت دستگاه های مدرن و بروز کرده است که امکان جوجه کشی با راندمان بالا را دارا می باشند. سابقه ی طولانی این واحد صنعتی در تولید دستگاه های جوجه کشی امکان برقراری خدمات پس از فروش طولانی مدت و معتبر را برای خریداران فراهم کرده است.

معرفی شرکت ماشین جوجه کشی شرکت ایزی باتور - چیکن هچ

لازم به ذکر است که در ایران ماشین جوجه کشی کاکس و در بین شرکت های های خارجی دستگاه جوجه کشی آرکام نیز دارای ماشین جوجه آوری خانگی میباشند که در صورت تمایل میتوانید این دستگاه ها را نیز در قسمت دستگاه جوجه کشی خانگی مشاهده نمایید.

چرا ایزی باتور بهترین دستگاه جوجه کشی خانگی ایرانی است ؟

دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور به دلیل تنوع در ابعاد و ظرفیت ها و همینطور قطعات باکیفیت به عنوان برترین دستگاه های جوجه کشی خانگی ساخت داخل کشور عزیزمان ایران شناخته میشوند.

از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می توان به کارکرد آسان ، آموزش های ویدیوی کامل تولید شده توسط کارخانه ایزی باتور و همینطور سهولت در دسترسی به قطعات دستگاه نام برد.

انواع مدل های ایزی باتور :

همانطور که اشاره شد ، دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور در 4 مدل ایزی باتور 1 ، 2 ، 5 و 6 طراحی و تولید شده است :

ایزی باتور 1 :

این دستگاه با ظرفیت 48 تخم نطفه دار یکی از پرفروش ترین دستگاه های جوجه کشی در داخل کشور می باشد . کیفیت بالای قطعات مورد استفاده در این دستگاه و همینطور آسانی استفاده از آن سبب محبوب شدن این دستگاه در بین استفاده کنندگان شده است.

ایزی باتور 2 :

دستگاه ایزی باتور دو بیش از 1 دهه می باشد که پرفروش ترین دستگاه جوجه کشی خانگی ایرانی می باشد. این دستگاه به صورت مکرر توسط کارخانه ایزی باتور اپگرید شده است و از آخرین نسل سنسورهای جوجه کشی SHT در آن بهره گرفته شده است. همچنین این دستگاه با نام 96 تایی نیز شناخته میشود.

ایزی باتور 5 :

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 که با نام دستگاه جوجه کشی 12 تایی ارازن قیمت نیز شناخته میشود ، ارزان ترین دستگاه تولیدی کارخانه ایزی باتور است که ظرفیت 12 تخم نطفه دار را دارد. سنسورهای مورد استفاده در این دستگاه دقیقا مشابه با سنسورهای مورد استفاده در گرانترین دستگاه های تولیدی این کارخانه می باشد و تنها در آپشن های آن کاهش وجود دارد.

ایزی باتور 6 :

این دستگاه به عنوان یک دستگاه حرفه ای و مدرن شناخته میشود که بهترین گزینه برای جوجه کشی از طیور زینتی همچون طوطی ها و … می باشد. تجربه ی جوجه کشی از این دستگاه و همینطور استفاده از دستگاه برای نگهداری از طوطی های چند ده میلیونی و گران قیمت بی شک این دستگاه را به عنوان بهترین گزینه ی داخلی برای جوجه کشی از پرنده های زینتی نشان داده است.

قطعات دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور :

دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور با توجه به تنوع در مدل های آنها، قطعات مختلفی دارند که در این نوشته به صورت مختصری برخی از آنها را بیان میکنیم :

بدنه :

بدنه دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور - چیکن هچ

بدنه تمامی دستگاه های ایزی باتور از جنس ABS صنعتی می باشد. این نوع از بدنه طول عمر بسیار بالایی دارد و از سویی دیگر کاملا ضد زنگ است. در ایزی باتور 1 و 2 از شیشه پلکسی نشکن در قسمت فوقانی استفاده شده است تا بتوان داخل دستگاه را به خوبی مشاهده کرد. همچنین تمامی دستگاه ها کاملا ضد UV می باشند تا هیچ اثر نامناسبی روی تخم ها در زمان جوجه کشی وارد نیاید.

شانه جوجه کشی :

در ایزی باتور 1 و 2 از شانه های شاخکی - چیکن هچ

در ایزی باتور 1 و 2 از شانه های شاخکی مخصوص استفاده شده است. همراه با این دو دستگاه 3 شانه مخصوص جوجه کشی از تخم های ریز ، تخم های متوسط و تخم های درشت ارسال میشود.

در ایزی باتور 5 و 6 شانه از نوع شانه های همه کاره و کشویی می باشد که امکان استفاده از آن بدون نیاز به تعویض شانه برای پرنده های مختلف مهیا می باشد.

چرخش تخم ها :

چرخش تخم در دستگاه های ایزی باتور 1 و 2 به میزان 90 درجه و به شکل گهواره ای می باشد. این 90 درجه به صورت 45 درجه به راست و 45 درجه به چپ می باشد.

چرخش تخم در دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور 5 و 6 به میزان 360 درجه می باشد که بهترین گزینه برای جوجه کشی از طیور گرانقیمت و زینتی می باشد.

سنسور :

سنسورهای جوجه کشی به دلیل اینکه تعیین کننده ی میزان تغییرات دمایی و رطوبتی هستند از اهمیت بسیاری برخوردار می باشند. در تمامی دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور از سنسورهای SHT سوئیسی استفاده شده است. این سنسورها بسته به نوع دستگاه ممکن است سری 3 یا 4 باشد که در صفحه ی محصول مدل دقیق سنسور بیان شده است.

سنسورهای جوجه کشی - چیکن هچ

سنسور های SHT از سنسورهای دیجیتالی می باشند که به صورت همزمان دما و رطوبت را گذارش میدهند. سرعت بالای ارسال داده و همینطور خطای کم و دقت بالا از جمله ویژگی های این سنسورها می باشد که مستقیما در افزایش راندمان جوجه کشی دستگاه ها تاثیر گذار می باشند.

سیستم گرمایش :

گرمایش در دستگاه های جوجه کشی عموما با استفاده از المنت ها صورت میگیرد. استفاده از المنت های باکیفیت با طول عمر بالا و مصرف انرژی کم سبب کاهش مصرف انرژی در دستگاه های ایزی باتور شده است.

سیستم رطوبت رسانی :

سیستم رطوبت رسانی در دستگاه های جوجه کشی خانگی متفاوت با دستگاه های صنعتی می باشند . در دستگاه های ایزی باتور 1 و 2 و 5 از سینی آب برای تامین رطوبت استفاده شده است.

در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 از پمپ آب با سیستم رطوبت رسانی مخصوص استفاده شده است که فرایند رطوبت رسانی را به صورت کامل اتوماتیک می کند.

استفاده از باطری به جای برق :

استفاده از باطری به جای برق - چیکن هچ

در دستگاه های جوجه کشی که با استفاده از برق 12 ولت کار میکنند، همچون ایزی باتور 1 و 2، میتوان به جای اتصال دستگاه به برق از باطری های خودرو یا موتور می توان استفاده کرد.

دستگاه های ایزی باتور 5 و6 نیاز به برق شهری 220 ولت دارند.

آیا شرکت ایزی باتور قابل اعتماد است؟

یکی از ویژگی های مهم هر واحد تولیدی میزان قدمت و ثبات آن است. در حقیقت کارشناسان چیکن هچ تولیدکننده ای را قابل اعتماد مینامند که اولا دارای تجربه کافی برای تولید ماشین جوجه کشی باشد و ثانیا پس از گذشت چند سال شرکت مربوطه منحل نشده و توان ارائه خدمات لازم را به خریداران خود داشته باشد. متاسفانه در ایران تولیدکنندگان بسیاری وجود دارند که پس از چند سال به دلایل مختلف ( اعم از کم بودن تیراژ تولید، سود ده نبودن واحد تولیدی، ناراضی بودن مشتریان و … ) منحل شده و دیگر اثری از آن شرکت وجود ندارد.

شرکت ایزی باتور در حدود 25 سال است که به تولید ماشین جوجه کشی خانگی در ابعاد مختلف ( 12 تا 96 عددی ) میپردازد و همچنین اولین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی خانگی در ایران میباشد. لازم به ذکر است که این واحد تولیدی عنوان بزرگ ترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی در خاورمیانه را به خود اختصاص داده است. پس این شرکت کاملا قابل اعتماد بوده و مورد تایید کارشناسان فروشگاه چیکن هچ میباشد.

بسته بندی و کنترل کیفی چند مرحله ای

بسته بندی محصولات شرکت ایزی باتور به دلیل واحد مستقل کنترل کیفی، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و بسیار ایمن بسته بندی میشوند. بسته بندی دستگاه های جوجه کشی این شرکت، چند لایه بوده و غیر قابل نفوذ از نظر رطوبتی میباشد. همچنین در داخل بسته بندی محصولات این شرکت از آکاسیف ضخیم استفاده شده تا در حین حمل و نقل ضربه ای به دستگاه ها وراد نشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش ماشین جوجه کشی ایزی باتور

شرکت ایزی باتور دستگاه های جوجه کشی خود را به مدت یک سال گارانتی بی قید و شرط نموده و 10 سال تضمین خدمات پس از فروش به آنها ارائه می دهد. گارانتی یک سال این شرکت به گونه ای است که اگر در طول 12 ماه محصول خریداری شده کوچکترین ایراد و یا مشکلی داشته باشد، این واحد تولیدی دستگاه را تحویل گرفته و اقدام به تعمیر کالای مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن مینمایند.

گارانتی و خدمات پس از فروش ماشین جوجه کشی ایزی باتور - چیکن هچ

فرایند فعال سازی گارانتی دستگاه های ایزی باتور بسیار ساده بوده و گارانتی هر دستگاه به صورت خودکار فعال می شود. شرکت ایزی باتور نیز از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) بهره می برد.

آیا دستگاه جوجه کشی ایزی باتور دارای پمپ است ؟

بله ، دستگاه ایزی باتور 6 دارای نسل جدید پمپ آب می باشد که رطوبت رسانی در آن را تمام اتوماتیک می کند.

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور چه ویژگی هایی دارد ؟

دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور که تولید گروه صنعتی اسکندری می باشند ، محصولات خانگی از ظرفیت 12 تخم نطفه دار تا 96 تخم نطفه دار می باشند . این دستگاه ها دارای بدنه ABS بسیار فشرده و نسل آخر سنسورهای سوئیسی SHT می باشند.

قیمت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور چقدر است ؟

قیمت دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور با توجه به مدل انتخابی متفاوت می باشند . جدیدترین نسل از دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور ،محصول 3 و 4 آن می باشند که با قیمت کاملا منصفانه ارائه شده اند.از طرفی ایزی باتور 5 یکی از ارزان ترین و پرفروش ترین ماشین های جوجه کشی موجود در بازار است.

برای جوجه کشی با ایزی باتور نیاز به اطلاعات خاصی داریم ؟

خیر ، دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور تمام اتوماتیک می باشند و کافی است تخم نطفه دار را در داخل دستگاه قرار داده و دکمه ی استارت را برای شروع جوجه کشی فشار دهید . همچنین بسته آموزشی شامل نزدیک به 5 ساعت اموزش ویدیویی همراه دستگاه ارسال می شود.

راندمان دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور چقدر است؟

برای اطمینان از بازده انواع محصولات ایزی باتور ویدیو های صفحه ” راندمان جوجه کشی ” را مشاهده نمایید.در این صفحه تجربه جوجه کشی مشتریان ایزی باتور را مشاهده خواهید نمود.