درباره ما - چیکن هچ

  • محصولات فروشگاه چیکن هچ متعلق به کدام کارخانه است ؟
  • چرا باید به فروشگاه اینترنتی چیکن هچ اعتماد کنید ؟
  • مطالب موجود در این سایت چقدر سندیت دارد ؟
  • کیفیت محصولات این فروشگاه را چه کسی تضمین میکند ؟
  • چگونه میتوان به یک فروشگاه  اینترنتی اعتماد کرد ؟
  • این سایت تحت نظارت چه ارگان هایی است ؟
  • قدمت کارخانه چیکن هچ به چند سال میرسد ؟
  • نماد اعتماد الکترنیکی و نماد ساماندهی چیست ؟

logo-samandehi

فروشگاه چیکن هچ عرضه کننده انواع دستگاه جوجه کشی ایرانی و خارجی میباشد شما از طریق این فروشگاه میتوانید دستگاه های جوجه کشی مختلف را مشاهده و بررسی نمایید. چیکن هچ در صفحات مختلف توضیحات جامعی درباره محصولات مختلف جوجه کشی در اختیار شما قرار میدهد و طبق شعار ” حقایق را در چیکن هچ بیابید ” حقایق را در اختیار شما میگذارد و این امکان را فراهم میسازد که آگاهانه انتخاب نمایید و در صورت تمایل بصورت آنلاین از طریق درگاه امن بانک ملت از همین فروشگاه خرید کنید.
فروشگاه چیکن هچ - چیکن هچتوجه داشته باشید که دستگاه های جوجه کشی خارجی ( به ویژه دستگاه جوجه کشی آرکام )  نسخه ای از ماشین جوجه آوری است که همواره نمونه ی چینی و تقلبی آن در بازار با قیمت های کمتر ( و گاها حتی بیشتر ) در دسترس است پس در هنگام خرید این محصولات توجه لازم را داشته باشید .
چیکن هچ از سال 1383 به عرضه انواع دستگاه جوجه کشی خارجی و دستگاه جوجه کشی ایرانی میپردازد و اینک در این وبسایت بصورت کاملا تخصصی به تحلیل ماشین آلات جوجه کشی میپردازد. برای برقراری ارتباط با ما از طریق بخش تماس با ما سایت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
چیکن هچ یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی محصولات دام و طیور میباشد تمام فعالیت های این فروشگاه در تعامل با پلیس فتا و زیر نظر اداره صنعت ، معدن ، تجارت و مجمع امور صنفی بوده و همچنین مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد.
همانطور که میدانید نماد اعتماد الکترنیکی نشانه ای است که از طرف مرکزی به نام توسعه تجارت الکترنیکی  به فروشگاه های اینترنتی معتبر که هیچگونه کار غیر قانونی در آنها صورت نمیگیرد اعطا میگردد. این تاییدیه که از طرف وزارت صنعت معدن و تجارت صادر میشود پس از طی مراحل اداری و اطمینان از صلاحیت آن برای فعالیت های مجازی و کسب و کارهای اینترنتی به فروشگاه مورد نظر اعطا میشود.
دارندگان نماد اعتماد الکترنیکی مورد تایید مرکز توسعه تجارت الکترنیکی میباشند و کاربران اینگونه فروشگاه های اینترنتی میتوانند با اطمینان خاطر از این فروشگاه های اینترنتی خرید کنند.
علاوه بر نماد اعتماد الکترنیکی ، فروشگاه اینترنتی چیکن هچ دارای نماد ساماندهی نیز میباشد ، نماد ساماندهی از طرف ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران به دارندگان وب سایت های معتبر اعطا میگردد.
دارندگان این نماد از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی احراز هویت شده و مورد تایید قرار گرفته اند بدین معنا که کارخانه تولیدی محصولات وبگاه مورد نظر بررسی و تایید شده است.
توجه داشته باشید که قبل از خرید هرگونه محصول از هر شرکتی ابتدا  به وب سایت همان شرکت مراجعه کرده و از داشتن نماد اعتماد الکترنیکی و نماد ساماندهی آن وب سایت اطمینان حاصل کنید .