دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند اتوماتیک
فروش دستگاه جوجه کشی دماوند در فروشگاه چیکن هچ-چیکن هچ

دستگاه جوجه کشی دماوند:

شرکت دماوند بلدرچین یکی از شرکت های قدیمی تولید ماشین جوجه آوری میباشد که از سال 88 بصورت کارگاهی به تولید ماشین جوجه کشی میپردازد. قدمت این شرکت به بیش از 9 سال میرسد که نشان از تجربه و ثبات این کارگاه میباشد. این شرکت، فقط دستگاه های نیمه صنعتی و صنعتی طراحی میکند و هنوز دستگاه جوجه آوری خانگی تولید نکرده است! یعنی شرکت دماوند پس از چندین سال فعالیت در صنعت جوجه کشی و تولید انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی هفت نوع محصول در ظرفیت های مختلف برای کاربران تولید نموده است. پیشنهاد میکنیم قبل از خرید، دستگاه جوجه کشی خانگی و دستگاه جوجه کشی آرکام را نیز مشاهده نمایید.

خلاقیت در طراحی و تولید دستگاه جوجه کشی

شرکت بلدرچین دماوند از سال 1385 شروع به تولید انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی کرده است. علاوه بر تولید دستگاه جوجه کشی، مهندسین بلدرچین دماوند در راه اندازی مزرعه پرورش پرندگان از جمله  پرنده بلدرچین نیز تخصص بالایی دارند. این شرکت با تولید ماشین های جوجه آوری با کیفیت و با قیمتی مناسب، جهشی عظیم در صنعت جوجه کشی کشور ایجاد کرده است.

گروه صنعتی بلدرچین دماوند - چیکن هچ

استفاده از میکرو کنترلر صنعتی، بدنه تمام فلزی، عایق سازی بدنه دستگاه، سنسور تر و خشک و محاسبه رطوبت از طریق جدول استوکیومتری، کنترل از راه دور دستگاه جوجه کشی بلدرچین از طریق موبایل و  . . . از خلاقیت های این شرکت در تولید ماشین آلات جوجه کشی میباشد. این شرکت با به کارگیری قطعاتی ارزان قیمت و در دسترس، توانسته است از دو جهت رضایت مشتریان را جلب نماید که مهم ترین آنها قیمت دستگاه جوجه کشی دماوند میباشد. با بکارگیری قطعات ارزان، قیمت تمام شده دستگاه کمتر و به طبع آن قیمت عرضه محصول نیز کمتر میشود. همچنین قطعات یدکی محصولات بلدرچین دماوند به دلیل ارزانی به راحتی قابل دستیابی بوده و در صورت هرگونه خرابی و یا مشکلی برای ماشین جوجه آوری خود میتوانید به راحتی آن قطعه را خریداری کرده و مجدد روی دستگاه نصب نمایید.

دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند چه ویژگی هایی دارد ؟

این دستگاه ها دارای بدنه ی فلزی یا همان بدنه یخچالی بوده و از سنسوردمای NTC بهره می برند . همینطور سیستم رطوبت رسانی این دستگاه ها التراسونیک می باشد.

قیمت دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند چقدر است ؟

دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند در نمونه های صنعتی موجود می باشند که دارای قیمت های متغیری می باشند . برای مشاهده ی قیمت می توانید به صفحه ی قیمت دستگاه جوجه کشی در سایت چیکن هچ مراجعه نمایید .

ویژگی های دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند - چیکن هچ

دستگاه dq100sh

این ماشین جوجه کشی اتوماتیک دارای ویژگی های منحصر به فردی است که سبب میشود یکی از پر فروش ترین دستگاه های جوجه گیری این شرکت باشد. یکی از ویژگی های خاص این محصول ظرفیت بالای آن است. در حقیقت شما میتوانید با این ماشین جوجه کشی صنعتی از 420 عدد تخم مرغ، 960 عدد تخم نطفه دار بلدرچین، 640 عدد تخم نطفه دار کبک، 250 عدد تخم نطفه دار بوقلمون و … جوجه آوری کنید.

خصوصیات دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

بدنه دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند dq40 - چیکن هچ
سنسور ntc - چیکن هچ
درب دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوندdq100 - چیکن هچ
blank

تنوع دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند

شرکت بلدرچین دماوند دارای 7 محصول صنعتی است و انواع دستگاه جوجه کشی در ظرفیت 84 تایی،  126 تایی، 210 تایی، 420 تایی، 588 تایی، 926 تایی و 1850 تایی طراحی و تولید میکند. (ظرفیت ها برای پرندگانی با تخم متوسط همانند مرغ در نظر گرفته شده است.) این دستگاه ها همگی به رنگ آبی کوره ای بوده و ظاهری زیبا دارند. سنسور تمام این دستگاه ها از نوع NTC میباشد که از دقت قابل قبولی برخوردار است. بدنه فلزی این دستگاه ها و عایق بندی که توسط تیم مهندسین کارگاه بلدرچین دماوند انجام شده سبب میشود در محیط داخلی دستگاه یک سامانه ایزوله ایجاد شود و هیچگونه شوک دمایی به تخم های نطفه دار داخل دستگاه وارد نگردد. کنترلر دستگاه های این شرکت هوشمند بوده و برای فنی کاران حرفه ای، کار با همچون دستگاهی بسیاری لذت بخش است. راندمان بالا و قابل قبولی که اکثر خریداران این دستگاه ها به دست آورده اند سبب شده تا محصولات این شرکت به یکی از پر فروش ترین ها مبدل گردند.

انواع دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند - چیکن هچ

تنها نکته ای که خریداران ماشین جوجه کشی دماوند باید در نظر داشته باشند این است که سنسور دستگاه های این شرکت باید به صورت دوره ای کالیبره شوند. به همین منظور شرکت بلدرچین دماوند نیز امکان کالیبره نمودن سنسور را به برد دستگاه های خود افزوده است. در صورتیکه سنسور دستگاه کالیبره نشود، دما و رطوبت داخل دستگاه دقیق نبوده و تخم های نطفه دار تلف میشوند. لذا توصیه میکنیم حداکثر پس از دو دوره جوجه گیری با دستگاه، سنسور آن را توسط یک متخصص و یا ابزار دقیق کالیبره نمایید.

تصویر دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند در کنار مرغ و جوجه

آیا شرکت بلدرچین دماوند قابل اعتماد است ؟

شرکت بلدرچین دماوند یکی از تولیدکنندگان قدیمی دستگاه جوجه کشی میباشد و نزدیک به ده سال است که به تولید انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی و بزرگ و با ظرفیت های متفاوت میپردازد. 

طبق آمارهای موجود این شرکت دومین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی در ایران میباشد و از نظر تجربه و تیراژ و ظرفیت تولید و تعداد مشتریان در رتبه دوم جای میگیرد. در نتیجه شرکت بلدرچین دماوند شرکت نا مطمئنی نیست و میتوان به این شرکت اعتماد کرد و دستگاه های جوجه گیری آن را به عنوان کاندید خرید مناسب در نظر گرفت.

برای خرید دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند چگونه اقدام کنیم ؟

خرید تمامی دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند با قیمت نمایندگی و همراه با تخفیف در وبسایت چیکن هچ هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی امکان پذیر می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی دماوند بلدرچین

گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از ویژگی های قابل توجه ای برای هر مشتری تیزبین و محتاط است؛ زیرا احتمال به وجود آمدن هر گونه مشکل و ایرادی در طی سال هایی که از این محصول استفاده میشود، وجود دارد و نمیتوان منکر آن بود!

تصویری از تضمین و خدمات شرکت بلدچین دماوند و دستگاه های جوجه کشی آن

گارانتی محصولات شرکت دماوند بلدرچین در حد قابل قبولی میباشد. در واقع این شرکت واحد مستقلی به نام بخش گارانتی و خدمات پس از فروش ندارد و انجام امور خدمات پس از فروش را معمولا جناب اقای مهندس مصلحی مدیر تولید شرکت دماوند ( و یا یکی دیگر از پرسنل شرکت در کنار شغل اصلی خود) برعهده داشته و در صورت نیاز به شما کمک خواهند کرد. 

گارانتی دستگاه جوجه کشی دماوند چقدر است ؟

دستگاهای تولیدی بلدرچین دماوند دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشند. برای کسب اطلاعات کامل درباره نحوه گارانتی و خدمات پس از فروش کلیک کنید.

بدنه دستگاه جوجه کشی دماوند بلدرچین

بدنه دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند dq170 - چیکن هچ

جنس بدنه دستگاه جوجه گیری بلدرچین دماوند فلزی بوده و از دو جداره گلوانیزه ساخته شده که مابین دوجداره نیز یونولیت ( به عنوان عایق ) قرار گرفته است. همانطور که میدانید بدنه فلزی در برابر ضربه مقاومت بالایی دارند. دستگاه های جوجه کشی با بدنه های مختلفی تولید میشوند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارا می باشند. تولیدکنندگان مطرح دستگاه جوجه کشی در دنیا از جمله: شرکت آرکام، برینسا، پیترسام، جیمزوی، گروه صنعتی اسکندری و …  همگی از ABS و یا  PVC در طراحی دستگاه های جوجه کشی خود استفاده میکنند.

شرکت بلدرچین دماوند با وجود 10 سال تجربه در امر تولید دستگاه جوجه کشی همچنان از بدنه فلزی در تولید دستگاه های جوجه کشی خود استفاده میکند و در وبسایت رسمی خود ادعا میکند که بدنه فلزی یکی از بهترین بدنه ها برای دستگاه جوجه کشی میباشد. زیرا این بدنه به سادگی ضدعفونی میشود.

blank

همچنین این شرکت در وبسایت رسمی خود ذکر میکند که “یکی از محاسن دستگاه جوجه کشی این شرکت بدنه فلزی آن میباشد” که از ورق گالوانیزه گرم ساخته شده و بدنه دستگاه دارای پوشش رنگ کوره ای است.

به منظور عایق بندی بدنه نیز شرکت بلدرچین دماوند، بدنه دستگاه های خود را به صورت دو جداره و با یک لایه عایق میانی طراحی نموده است. این شرکت معمولا از یونولیت بعنوان عایق میانی در بدنه محصولات خویش استفاده میکند. بدین ترتیب بدنه دستگاه های بلدرچین دماوند در برابر برودت و حرارت تا حدودی زیادی عایق بندی شده اند.

بدنه دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند dq150 - چیکن هچ

بدنه دستگاه جوجه کشی دماوند بلدرچین از یک طرف رنگ کوره ای خورده و کاملا ضد خش و زیباست. داخل دستگاه نیز به رنگ سفید طراحی شده است تا هر نوع آلودگی در داخل دستگاه قابل مشاهده باشد.

لازم به ذکر است که راک داخل دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند همانند جنس بدنه از گالوانیزه گرم ساخته شده است.

بدنه فلزی ممکن است وزن نهایی دستگاه را کمی افزایش دهد. همچنین با توجه به رطوبت بالا، امکان آسیب در بدنه های فلزی بعد از چند سال وجود دارد.

چرخ های استفاده شده برای دستگاه جوجه کشی دماوند معمولا از کیفیت خوبی برخوردار بوده و توان تحمل وزن دستگاه را دارند و دچار شکستکی و در رفتگی نمیشوند.

نتیجه : بطور کلی بدنه دستگاه جوجه کشی دماوند (دستگاه جوجه کشی صنعتی ) یکی از ویژگی های اصلی محصولات این شرکت است که البته سبب ارزان قیمت بودن دستگاه های جوجه کشی دماوند بلدرچین نیز میشود. قیمت یکی از فاکتورهای مهم در زمان خرید دستگاه جوجه کشی می باشد. اگر توان خرید دستگاه هایی با بدنه PVC که به طبع گران قیمت تر میباشند را ندارید میتوانید به عنوان یک گزینه دستگاه جوجه کشی دماوند را در نظر بگیرید.

سیستم تنظیم رطوبت و سنسور ماشین جوجه کشی دماوند بلدرچین

ماشین جوجه کشی شرکت دماوند مجهز به دو سنسور NTC میباشد که این دو سنسور وظیفه سنجش دمای خشک و دمای خیس را برعهده دارند. یکی از این سنسور ها در مجاورت هوا قرار گرفته که دمای محاسبه شده توسط این سنسور را دمای خشک مینامند، سنسور بعدی با کمک یک فیلتر به یک منبع آب متصل است و دمای اندازه گیری شده توسط این سنسور دمای خیس دستگاه میباشد. با استفاده از این دو دما میزان رطوبت استاندارد دستگاه با استفاده از جدول استوکیومتری محاسبه میشود.

سنسور ntc - چیکن هچ

در این روش رطوبت دستگاه جوجه کشی با تلورانس کمی اعمال میشود که از نظر حرفه ای تاثیر چندانی بر روی راندمان دستگاه جوجه کشی نمیگذارد.

یکی از مزیت های این روش عدم نیاز به استفاده از سنسور رطوبت است که از طرفی قیمت تمام شده دستگاه را پایین می آورد و با توجه به اینکه سنسور دمایی طول عمر بیشتری نسبت به سنسور رطوبتی دارد، عمر مفید سنسور دستگاه را نیز بالا میبرد.

سنسور lm35 - چیکن هچ

اما در نظر داشته باشید که سنسورهای NTC همانند برخی سنسورهای دیگر در گذر زمان نیاز به کالیبره دارند و باید به این نکته توجه داشت. زیرا در صورت کالیبره نبودن سنسور، دما و رطوبت با تلورانس بالایی تنظیم خواهند شد.

جالب است بدانید که شرکت های معتبر خارجی همانند پیترسام و جیمزوی نیز از روش تر و خشک برای سنجش دما و رطوبت دستگاه خود استفاده میکنند. با این تفاوت که این شرکت های خارجی از سنسور دیگری بهره می برند.

البته شرکت بلدرچین دماوند در کارگاه تولیدی خود هر دو سنسور دمای خیس و خشک دستگاه را با کمک دماسنج تستو (که دارای سنسور SHT  میباشد) کالیبره میکند و همچنین در کنترلرهای نصب شده بر روی دستگاه های بلدرچین دماوند، امکان کالیبره نمودن سنسور وجود دارد. کاربران محصولات این شرکت در صورت لزوم می توانند بر اساس راهنمایی های موجود در دفترچه دستگاه به کالیبره نمودن سنسورهای دستگاه خود بپردازند.

سنسور را می توان یکی از مهمترین قطعات دستگاه جوجه کشی نام برد. بهترین سنسور برای دستگاه جوجه کشی سنسوری می باشد که علاوه بر دقت بسیار بالا، دوام طولانی مدتی داشته باشد و کمتر به کالیبراسیون نیاز پیدا کند.

در حوزه تولید دستگاه های جوجه کشی، شرکت های مختلف از انواع سنسورها استفاده میکنند که پرکاربرد ترین آنها سنسورهای SHT، LM35 و سنسور NTC می باشند. هر کدام از این سنسورها مزایای خاصی دارد. بعنوان مثال سنسور SHT علاوه بر دما، قادر به اندازه گیری دقیق رطوبت می باشد و در مقابل قیمت بالایی دارد. 

توصیه چیکن هچ به شما کاربران گرامی این است که با توجه به نیاز خویش و بودجه در نظر گرفته شده، توضیحات هر محصول را به خوبی مطالعه نمایید و بسته به شرایط خویش یکی از محصولات ایرانی و یا خارجی را تهیه نمایید.

نتیجه : سنسور دستگاه جوجه گیری بلدرچین دماوند ، در عین دقت بالا، قیمت ارزانی دارد. سنسورهای مورد استفاده در محصولات این شرکت باید به صورت دوره ای با ابزار دقیق کالیبره شوند. چنان چه تصمیم به خرید این ماشین جوجه کشی داشتید ممکن است بعد از چندین دوره استفاده، سنسورهای دستگاه را مجددا کالیبره نمایید.

درب ماشین جوجه کشی شرکت دماوند بلدرچین:

درب دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند شیشه دوجداره و شفاف بوده و به همین دلیل از باز و بسته شدن بیش از حد درب دستگاه در هنگام جوجه کشی و به وجود آمدن شک دمایی جلوگیری میکند.

همچنین درب دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند دارای نوار مگنتی است و همانند درب یخچال های خانگی بسته میشود. برای عایق بندی درب دستگاه نیز لاستیک بر روی لبه های داخلی درب نصب شده است.

تصویر درب دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

تنظیمات دستگاه جوجه کشی دماوند

ماشین های جوجه کشی بلدرچین دماوند کاربری بسیار آسانی داشته و برای کسانی که حتی آشنایی چندانی درباره کارکرد ماشین های جوجه کشی ندارند قابل استفاده میباشد. دستگاه جوجه کشی دارای 4 اصل اساسی است که شامل حرارت، رطوبت، تهویه و چرخش میباشد.

حرارت و رطوبت دستگاه بستگی به نوع پرنده شما متفاوت است و شما با توجه به نوع تخم نطفه دار خود داخل دستگاه به سادگی آن را تنظیم میکنید. چرخش و تهویه دستگاه کاملا خودکار و اتوماتیک در طی فرایند جوجه کشی عملکرد خود را آغاز مینمایند.

دوره جوجه کشی نیز در پرندگان مختلف متفاوت است. بطور متوسط مرغ های بومی دوره جوجه کشی 21 روزه، بلدرچین 17 روزه، بوقلمون 30 روزه و شتر مرغ 45 روزه دارد که با توجه به اطلاعات جوجه کشی دما و رطوبت دستگاه تنظیم میشود.

با این وجود تنظیمات دستگاه های جوجه گیری دماوند در زمانی کوتاه به سادگی قابل انجام است.