خرید انواع دستگاه جوجه کشی خانگی
دستگاه جوجه کشی خانگی ایرانی و خارجی

انواع دستگاه جوجه کشی خانگی در فروشگاه چیکن هچ :

فروشگاه چیکن هچ در این صفحه تمامی دستگاه های جوجه کشی خانگی خارجی و ایرانی که در ابعاد و ظرفیت های متفاوت طراحی و تولید میشوند را به شما معرفی میکند و به بررسی تک تک ویژگی های آنها میپردازد. دستگاه جوجه کشی خانگی در ایران توسط شرکت ایزی باتور و کاکس تولید میشوند که میتوانید مشخصات هر کدام را در صفحات توضیحات شرکت های مربوطه مطالعه کنید. از تولیدکنندگان خارجی دستگاه های خانگی نیز میتوان به شرکت آرکام کره جنوبی اشاره کرد که امکان خرید مستقیم و بدون واسطه ی دستگاه های جوجه کشی آرکام از طریق چیکن هچ فراهم شده است.

 دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 

گروه ایزی باتور به صورت تخصصی فقط به تولید محصولات خانگی پرداخته است. شما میتوانید با محصولات شرکت ایزی باتور به جوجه گیری از همه نوع پرنده ( زینتی، بومی و اهلی ) بپردازید و جوجه گیری بسیار موفقی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ماشین های جوجه گیری خانگی ایزی باتور وارد صفحه محصولات این شرکت شوید.

به روزترین ترین دستگاه جوجه کشی خانگی کدام است؟

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 و ایزی باتور 4 جدیدترین محصولات خانگی میباشند که مطابق با متدهای روز دنیا طراحی و تولید شده اند. راندمان بالا و قیمت مناسب مهم ترین ویژگی این دو محصول میباشد.

دستگاه جوجه کشی خارجی

ماشین های جوجه کشی خانگی خارجی را در این قسمت از وبسایت چیکن هچ میتوانید مشاهده کنید. شرکت آرکام یکی از تولیدکنندگان به نام ماشین جوجه آوری است، در فروشگاه چیکن هچ هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی می توانید محصولات آرکام را خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دستگاه جوجه کشی کاکس

شرکت کاکس ماشین علاوه بر محصولات صنعتی انواع دستگاه جوجه کشی خانگی نیز تولید و به بازار عرضه می نماید. این شرکت یکی از صادر کنندگان ماشین جوجه آوری میباشد و اکثر دستگاه های آن با نام ماشین جوجه گیری هلندی معروف اند. ماشین های جوجه کشی ایرانی شرکت کاکس ماشین در عین شکیل بودن دارای کیفیت مناسب نیز میباشند. برای کسب اطلاعات کامل درباره محصولات این شرکت وارد صفحه مربوطه شوید.

دستگاه جوجه کشی خانگی چه ظرفیتی دارد ؟

دستگاه های جوجه کشی خانگی ظرفیت های مختلفی دارند. در فروشگاه چیکن هچ دستگاه جوجه کشی 12 تایی تا دستگاه جوجه کشی خانگی 96 تایی موجود می باشد . که با قیمت ها و ویژگی های متفاوت عرضه می شوند.

قیمت دستگاه جوجه کشی خانگی چقدر است ؟

قیمت دستگاه ها با توجه به برند و قطعات اولیه از جمله سنسورهای مورد استفاده و همچنین کیفیت ساخت متغیر می باشد . فروشگاه چیکن هچ تمامی دستگاه ها را به قیمت کارخانه و با تخفیف ویژه ارائه می دهد .

کدام برند های دستگاه های جوجه کشی در ایران موجود است ؟

در فروشگاه چیکن هچ ، در دسته ی دستگاه های جوجه کشی خانگی ،سری دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ، دستگاه جوجه کشی کاکس و دستگاه جوجه کشی آرکام و برینسا موجود می باشد.

خرید دستگاه جوجه کشی خانگی دست دوم

دستگاه جوجه کشی دست دوم - چیکن هچ

در این قسمت قصد داریم توصیه هایی درباره خرید ماشین جوجه کشی خانگی دست دوم داشته باشیم. اگر که شما جز افرادی هستید که مشتاق خرید دستگاه های دست دو میباشید به شما توصیه میکنم قبل از هرچیزی مقاله دستگاه جوجه کشی دست دوم را مطالعه نمایید در این مقاله به شما آموزش میدهیم که چطور دستگاه جوجه کشی دست دوم خانگی با کیفیت را خریداری کنید. خرید کالای دست دوم با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و گران شدن کالاهای مصرفی به میزان قابل توجهی افزایش داشته است که تا حدودی امری طبیعی به شمار می آید، اما عدم اطمینان از این خرید میتواند سبب زیان بسیاری برای خریدار شود.

دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان

دستگاه جوجه کشی ارزان - چیکن هچ

آیا به دنبال ماشین جوجه کشی خانگی با قیمت مناسب هستید؟ آیا قصد دارید دستگاه جوجه کشی زیر یک میلیون تومان خرید کنید؟ آیا دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان یکی از متد های شما برای شروع کار با سرمایه پایین است؟ ما برای شما در فروشگاه چیکن هچ صفحه دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت را آماده کرده ایم.