دستگاه جوجه کشی خانگی

/دستگاه جوجه کشی خانگی
دستگاه جوجه کشی خانگی
دستگاه جوجه کشی خانگی - چیکن هج

انواع دستگاه جوجه کشی خانگی در فروشگاه چیکن هچ :

فروشگاه چیکن هچ در این صفحه تمامی دستگاه های جوجه کشی خانگی خارجی و ایرانی را که در ابعاد متفاوت  طراحی و تولید میشوند به شما معرفی میکند و به بررسی تک تک ویژگی های آنها میپردازد .دستگاه جوجه کشی خانگی در ایران توسط شرکت ایزی باتور و کاکس، ارکام تولید میشود که میتوانید معایب و مزایای هر کدام را در صفحات نقد و بررسی شرکت های هرکدام مطالعه کنید . از طرفی شرکت آرکام که یکی از معتبر ترین تولیدکنندگان دستگاه جوجه کشی در سطح جهانی میباشد ، تعدادی دستگاه جوجه کشی خانگی با ظرفیت های متفاوت ارائه میدهد که شما میتوانید بصورت کاملا مستقیم و بدون واسطه از طریق چیکن هچ این محصولات را خریداری کنید . توجه داشته باشید که دستگاه های جوجه کشی خانگی نیز دارای یک سال گارانتی بی قیدو شرط و 10 سال تضمین خدمات پس از فروش میباشد .ماشین های جوجه کشی خانگی مناسب برای استفاده در منازل ، ویلاها و خانه های روستایی است اکثریت این دستگاه ها کم مصرف بوده و با برق شهری کار میکنند و حتعی بعضی از انها به قدری کم مصرف میباشند که  اندازه یک لب تاب انرژی مصرف میکنند. شما میتوانید برای کسب اطلاعات کافی مشخصات فنی هر دستگاه را مطالعه نمایید 

 دستگاه جوجه کشی ایزی باتور  :

یکی از محصولاتی که خواهان زیادی دارد ماشین جوجه کشی خانگی می باشد این نوع دستگاه بسیار پر کاربرد بوده و قیمت نسبتا مناسبی دارد. این نوع دستگاه های جوجه آوری هم به عنوان وسیله ای برای تفریح و سرگرمی و هم وسیله ای برای کسب درآمد محسوب میشود.در حقیقت شما میتوانید با محصولات شرکت ایزی باتور به جوجه گیری از همه نوع پرنده ( زینتی ، بومی ، اهلی ) بپردازید و جوجه گیری بسیار موفق داشته باشید . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ماشین های جوجه گیری خانگی ایزی باتور وارد صفحه محصولات این شرکت شوید.

دستگاه جوجه کشی خارجی :

ماشین های جوجه کشی خانگی خارجی را در این قسمت از وبسایت چیکن هچ میتوانید مشاهده کنید.دستگاه های جوجه کشی خارجی همانند سایر دستگاه ها دارای ظرفیت های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی هستند در این قسمت میتوانی ظرفیت های زیر 50 عددی انها که جز دسته خانگی و کوچک به شمار می آیند را مشاهده نمایید.در این قسمت انواع محصولات شرکت جیمزوی ، آرکام ، سیمیتکا ، برینسا به مرور اضافه خواهد شد.شرکت ارکام یکی از تولیدکنندگان به نام ماشین جوجه آوری است و به عبارتی بهترین دستگاه های جوجه کشی خانگی را داراست اما باتوجه به اتفاقات اقتصادی اخیر و بالا رفتن قیمت دلار قیمت بالایی و فروش انلاین ان محدود شده است و شرکت چیکن هچ فقط از طریق تماس تلفنی و یا حضوری دستگاه های خارجی خود را به فروش میرساند.برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دستگاه جوجه کشی کاکس  :

انواع ماشین جوجه کشی خانگی شرکت کاکس ماشین ، که یکی از متنوع ترین دستگاه های جوجه کشی خانگی را شامل میشود . این شرکت یکی از صادر کنندگان ماشین جوجه آوری میباشد و اکثر دستگاه های آن با نام ماشین جوجه گیری هلندی معروف اند، ماشین های جوجه کشی ایرانی شرکت کاکس ماشین در عینه شکیل بودن دارای باکفیت نیز میباشند. برای کسب اطلاعات کامل درباره محصولات این شرکت وارد صفحه مربوطه شوید و باتوجه به پرنده مورد نظر و ظرفیت هر دستگاه ، ماشین جوجه آوری مناسب کسب و کار خود را انتخاب نمایید.برای کسب اطلاعات کامل و مشاوره رایگان میتوانید از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان فنی چیکن هچ د ارتباط باشید .

دستگاه جوجه کشی خانگی دست دوم - چیکن هچ

خرید دستگاه جوجه کشی خانگی دست دوم : 

در این قسمت قصد داریم توصیه هایی درباره خرید ماشین جوجه کشی خانگی دست دوم داشته باشیم . اگ که شما جز افرادی هستید که مشتاق خرید دستگاه های دست دو میباشید به شما توصیه میکنم قبل از هرچیزی مقاله دستگاه جوجه کشی دست دوم را مطالعه نمایید در این مقاله به شما اموزش میدهیم که چطور دستگاه جوجه کشی دست دوم خانگی با کیفیت را خریداری کنید.معمولا استفاده از ماشین های جوجه کشی دست دوم یکی از مواردی است که بیشتر از هرچیزی در فضای وب جستجو میشود، با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و گران شدن کالاهای مصرفی مردم  تا حدودی امری طبیعی به شمار می آید اما بهتر است بدانید گاهی خرید وسیله ای ارزان قیمت ( با کیفیت و قطعات اولیه ضعیف تر ) بهتر از خرید دستگاهی با کیفیت بالا و قطعات اولیه خارجی دست دوم مسباشد . زیرا شما به ناچار تعدادای از قطعات ماشین جوجه گیری دست دوم خریداری شده را تعویض خواهید نمود. همچنین خرید تخم های نطفه دار پرندگان بومی ، اهلی ، زینتی و یا حتی ماکیان و خزندگان بسیار گران قیمت تر از خرید دستگاه جوجه کشی است در نتیجه حتی اگر تعدادی از تخم های نطفه دار داخل دستگاه شما به جوجه تبدیل نشوند شما خسارات مالی بیشتری را متحمل خواهید شد. حال اگر تمام تخم های نطفه دار شما به دلیل کالیبره نبودن و یا خرابی جزئی هر کدام از دستگاه های جوجه کشی ، به جوجه تبدیل نشوند ، ضربه بسیار بزرگتری به شما وارد خواهد شد . با این اوصاف به شما توصیه میکنیم که حتی دستگاه جوجه کشی چینی نو اطمینان خاطر بیشتری از دستگاه جوجه کشی دست دوم کره ای برای شما ایجاد خواهد کرد و ریسک خسارات مخالی را کمتر میکند .

دستگاه جوجه کشی خانگی کوچک - چیکن هچ

کوچکترین دستگاه جوجه کشی خانگی 

ماشین جوجه کشی خانگی وسیله ای است کاملا اتوماتیک با کاربری آسان که از پرندگان بومی و زینتی جوجه گیری میکند . در واقع دستگاه جوجه کشی خانگی میتواند وسیله ای برای تفریح خانواده ها محسوب شود که تعدادی از افراد از همین وسیله نیز برای کسب درآمد استفاده میکنند.

از ویژگی های مهم دستگاه جوجه گیری خانگی مصرف پایین دستگاه میباشد ! همانطور که ذکر شد نسخه کوچک این ماشین جوجه آوری در منازل روستاییی ، ویلاهای شخصی و آپارتمان ها کاربرد دارد در نتیجه مصرف بالای دستگاه میتواند مشکل ساز باشد توجه داشته باشید که  تعدادی از دستگاه های جوجه کشی خانگی فروشگاه چیکن هچ حتی قابلیت کار کرد با باتری ها 12 ولتی را نیز دارا میباشند، و شما با توجه به نیاز خود از بین دستگاه های متنوع این فروشگاه میتوانید دستگاه مناسب خود را انتخاب کنید .یکی دیگر از ویژگی های ماشین جوجه کشی خانگی کاربری آسان آن میباشد زیرا عموما افرادی که از این نوع ماشین آلات استفاده میکنند فنی کاران حرفه ای نبوده و اطلاعات کاملی در باره المان های جوجه گیری ندارند برای اینگونه افراد دستگاه های جوجه کشی که دارای سیستم انتخاب پرنده هستند توصیه میشود که تنها با یک دکمه میتوانند از پرنده مورد نیاز خود جوجه آوری نمایند .کاربری اینگونه دستگاه ها بسیار آسان بوده و نیازی به هیچگونه اطلاعات برای جوجه کشی ندارد.کوچکترین دستگاه جوجه کشی که در ایران وجود داره ماشین جوجه کشی مینی کاکس 10 تایی است که میتوان با کمک ان از 10 عدد تخم نطفه دار مرغ جوجه کشی انجام داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره به صفحه دستگاه جوجه کشی کاکس مراجعه نمایید. در ادامه درباره انواع دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان و کوچک میتوانید تک تک محصولات فروشگاه چیکن هچ را بررسی کرده و در صورت نیاز به مشاوره حضوری و یا تلفنی با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 

دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان

آیا به دنبال ماشین جوجه کشی خانگی با قیمت مناسب هستید؟ آیا قصد دارید دستگاه جوجه کشی زیر یک میلیون تومان خرید کنید ؟ ایا دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان یکی از متد های شما برای شروع کار با سرمایه پایین است ؟ ما برای شما صفحه دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت را اماده کرده ایم.

در واقع شما با کمک این صفحه از فروشگاه چیکن هچ تمام دستگاه های جوجه کشی ( ایرانی و خارجی ) زیر یک میلیون تومان را مشاهده کرده و در توضیحات آن محصول کیفیت دستگاه را مطالعه خواهید نمود . در حقیقت به کمک این توضیحات شما میتوانید ماشین جوجه کشی خانگی و مناسب برای خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که  فروشگاه چیکن هچ بصورت کاملا بی طرفانه تک تک تولیدکنندگان ماشین جوجه کشی را مورد بررسی قرار میدهد و به کاربر حق انتخاب آگاهانه را قائل است. در نظر داشته باشید که ارزان بودن یک دستگاه دلیلی برای کیفیت پایین آن نیست. چه بسا محصولاتی که ارزان قیمت هستند اما کیفیتی مناسب برای جوجه کشی از انواع پرندگان بومی ، اهلی و حتی زینتی دارند .

دستگاه جوجه کشی خانگی - چیکن هچ