دستگاه جوجه کشی خارجی

دستگاه جوجه کشی آرکام
خرید انواع دستگاه جوجه کشی خارجی

 دستگاه جوجه کشی خارجی | دستگاه جوجه کشی آرکام ، برینسا ، سیمیتکا ، هواباتور ، جیمزوی و  …

در این بخش از وب سایت چیکن هچ به معرفی و عرضه انواع دستگاه جوجه کشی خارجی میپردازیم. تمامی دستگاه های عرضه شده در این بخش دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و در سریعترین زمان ممکن برای خریداران ارسال میشوند .

دستگاه جوجه کشی کدام شرکت های خارجی موجود می باشد ؟

بخش عمده ای از دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی آرکام کره جنوبی و همینطور دستگاه جوجه کشی خانگی برینسآ در فروشگاه چیکن هچ موجود و قابل عرضه می باشد.

ماشین جوجه کشی خارجی صنعتی

دستگاه های جوجه کشی خارجی نیز همانند سایر ماشین های جوجه کشی دارای نسخه صنعتی و خانگی است. راندمان دستگاه جوجه کشی آرکام در صورت اطمینان از نطفه دار بودن تخم ، نزدیک به 100 درصد می باشد که با توجه به کیفیت بالای قطعات این دستگاه ها می باشد.

در نظر داشته باشید که مهمترین اصل در هنگام خرید ماشین جوجه کشی خارجی صنعتی، این است که نسخه اصل این دستگاه ها را تهیه نمایید. در نظر داشته باشید که چه دستگاه آرکام و چه برینسا و یا حتی چیموکا نسخه های تقلبی بسیاری در ایران دارند که به قیمت های بسیار بالا به فروش میرسد.

blank

تحلیل دستگاه جوجه کشی خارجی آرکام

کمپانی آرکام یکی از مشهورترین تولیدکننده های خارجی انکوباتور دنیاست. این شرکت طیف وسیعی از انکوباتورهای جوجه کشی را در ظرفیت های مختلف تولید میکند و همچنین دارای امکاناتی ویژه برای جوجه آوری از انواع پرندگان و ماکیان میباشد.

ماشین های جوجه کشی خارجی آرکام مجهز به سنسور SHT ساخت سوئیس، شانه های همه کاره کره ای (با قابلیت ریسایز شدن )، برد دیجیتال و جنس بدنه ABS میباشند که همگی نقش به سزایی در رسیدن به راندمان بالای 98 درصد دارند. چیکن هچ توزیع کننده رسمی دستگاه جوجه کشی خارجی آرکام میباشد و بهترین تجربه ممکن برای مشتری و خدمات پس از فروش را تضمین میکند.

دستگاه جوجه کشی اصل

خرید دستگاه جوجه گیری خارجی اصل یکی از مهم ترین دغدغه های خریداران ماشین جوجه کشی خارجی است. همانطور که میدانید وارد کردن دستگاه جوجه آوری خارجی اصل از کشور های مختلف مثل کره بسیار سخت میباشد. از این سو افراد سود جوی بسیاری هستند که نسخه تقلبی دستگاه هایی مثل آرکام ، جیمز وی ، برینسا و … را به نام نسخه اصل به فروش میرسانند.

 تمامی دستگاه های جوجه کشی خارجی ارائه شده در فروشگاه چیکن هچ (جیمز وی، آرکام، برینسا، چیموکا) اصل بوده و دارای مدارک واردات قانونی از شرکت های تولید کننده به کشور است . از سویی دیگر ارائه ی کارت گارانتی و تضمین خدمات پس از فروش 10 ساله نیز، از دیگر مواردی میباشد که تضمین کننده ی اعتماد کاربران از خرید دستگاه اصل بشمار می رود.

بهترین دستگاه جوجه کشی خارجی کدام است ؟

با توجه به محدودیت های موجود در عرضه ی انواع دستگاه جوجه کشی خارجی در داخل کشور، می توان گفت که در حال حاضر بهترین دستگاه جوجه کشی خارجی موجود در کشور ، دستگاه جوجه کشی آرکام کره جنوبی می باشد .

لوگو دستگاه جوجه کشی آرکام - چیکن هچ

توجه داشته باشید که دستگاه جوجه کشی شترمرغی خارجی نیز جز دستگاه های جوجه گیری خارجی آرکام بوده و با داشتن شانه های مخصوص شترمرغ برای جوجه آوری از شتر مرغ  مناسب میباشد.

دستگاه جوجه کشی آرکام suro 20 ساخت کشور کره

دستگاه جوجه کشی آرکام 24 تایی - چیکن هچ

آرکام 24 تایی ( Rcom suro 20 ) یکی از معروف ترین دستگاه های جوجه کشی خانگی میباشد. فروشگاه چیکن هچ تنها عرضه کننده مستقیم این دستگاه از شرکت سازنده آن (واقع در کشور کره) میباشد و برای این محصول یک سال گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش را تضمین مینماید. آرکام 24 تایی اصل، دارای سنسور SHT ساخت سوئیس و بدنه تمام ABS با راندمان 90 درصدی است که میزان چرخش تخم های نطفه دار این دستگاه ( به کمک شانه های همه کاره ) بصورت گهواره ای ( 90 درجه به راست و چپ ) میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آرکام 24 تایی کلیک کنید…

دستگاه جوجه کشی خارجی خانگی

دستگاه جوجه کشی آرکام 24 تایی و 50 تایی از دستگاه های جوجه کشی خارجی خانگی میباشند و جز پر فروش ترین محصولات خارجی فروشگاه چیکن هچ به شمار می آیند. این دستگاه ها متعلق به شرکت کره ای بوده و به دلیل هوش مصنوعی بسیار قوی، حتی با درب باز نیز قادر به کنترل دما و رطوبت داخل دستگاه میباشند و تخم های نطفه دار را از خطر حفظ مینمایند.

دستگاه جوجه کشی خاریی یا ایرانی ؟ کدامیک را ترجیح میدهید ؟

این سوال که دستگاه جوجه کشی ایرانی بخریم یا خارجی؟ سوالیست که هنگام خرید برای اکثر ما به وجود می آید. شرکت هایی مانند آرکام، پیترسام، ویکتوریا، برینسا و جیمز وی از جمله تولیدکننده های مطرح جهانی در عرصه تولید ماشین آلات جوجه کشی به شمار میروند. شرکت آرکام کره به عنوان یکی از معروف ترین برند های جهانی انکوباتور در دسته دستگاه جوجه کشی خانگی با ارائه آرکام 24 تایی راندمان بالایی از جوجه کشی را برای شما به ارمغان می آورد و اگر نسخه اصل کره این دستگاه را بیابید، جوجه کشی با کیفیتی را تجربه میکنید.

مقایسه ایزی باتور با آرکام - چیکن هچ

پیترسام یکی از رهبران جهانی در توسعه انکوباتورها و تجهیزات هچری است و مطابق با آخرین روش های انکوباسیون حداکثر سودآوری را برای شما رقم میزند. ( فعالیت این شرکت بیشتر در زمینه تولید ماشین های جوجه کشی در مقیاس صنعتی و با ظرفیت های بالا میباشد.) شرکت ویکتوریا ایتالیا در سال 1924 تاسیس شده و با تولید انواع دستگاه های جوجه کشی صنعتی، خانگی و ماشین آلات همه جانبه برای جوجه آوری از تمامی پرندگان، پیشرفت چشمگیری در این عرصه داشته است. اما دستگاه های ایرانی! طبق تحقیقات پرفروش ترین دستگاه های انکوباتور در ایران مربوط به محصولات گروه صنعتی اسکندری و ایزی باتور است به گونه ای که افراد باتجربه در این عرصه، دستگاه های این شرکت را حتی به دستگاه های خارجی ترجیح میدهند. چرا؟

این کارخانه در سال 1372 تاسیس شده و به تولید انواع دستگاه جوجه کشی در ابعاد خانگی، صنعتی، تجهیزات دام و طیور و … میپردازد و در سال 1395 به عنوان واحد نمونه صنعتی در ایران برگزیده شده است. شرکت های بلدرچین دماوند و فاخته ( در زمینه تولید دستگاه جوجه کشی صنعتی ) و کاکس ( تولید کننده دستگاه جوجه کشی خانگی ) نیز فعالان مطرح صنعت جوجه کشی در ایران میباشند که با وجود گران قیمت بودن قطعات اولیه، از بهترین قطعات استفاده میکنند. از جمله ویژگی های برجسته دستگاه های اسکندری و ایزی باتور مکانیزم چرخش 360 درجه، سیستم انتخاب پرنده، برد دیجیتال، سنسور دما و رطوبت SHT، قابلیت ستر هچر همزمان و چندین مورد دیگر را میتوان نام برد. دستگاه های خارجی با وجود کیفیت بالا، فاقد بعضی از این امکانات میباشند. به عنوان مثال شرکت آرکام در آرکام 24 تایی زاویه چرخش 90 درجه و در آرکام 50 تایی زاویه 180 درجه قرار داده و به تازگی در محصولات اخیر خود به تکنولوژی چرخش 360 درجه دست یافته است.

قیمت دستگاه جوجه کشی خارجی بر چه اساس محاسبه میشود ؟

قیمت های ارائه شده در چیکن هچ قیمت زمان خرید دستگاه می باشد که کمترین قیمت دستگاه جوجه کشی خارجی در ایران می باشد .

دستگاه جوجه کشی خارجی را از کجا بخریم ؟

فروشگاه چیکن هچ زمینه خرید مطمئن را برای افرادی که تمایل به خرید دستگاه جوجه کشی خارجی دارند، فراهم کرده است. توجه داشته باشید که سودجویانی در این عرصه با فروش محصولات بی کیفیت و غیرقابل اطمینان، خسارت بزرگی به کاربران وارد میکنند. بنابراین توصیه میشود دستگاه جوجه کشی خارجی را فقط از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.