دستگاه جوجه کشی اسکندری - چیکن هچ

دستگاه جوجه کشی اسکندری - چیکن هچ

دستگاه جوجه کشی اسکندری در فروشگاه چیکن هچ

در این قسمت از فروشگاه چیکن هچ به معرفی و نقد و بررسی دستگاه جوجه کشی اسکندری و یا همان گروه صنعتی اسکندری میپردازیم. گروه صنعتی اسکندری یکی از قدیمی ترین کارخانجات تولید دستگاه جوجه کشی است. همچنین این واحد تولیدی بزرگترین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی در خاورمیانه میباشد و تنها کارخانه تولید دستگاه جوجه کشی است که دارای واحد های مستقل تولید، فروش، تبلیغات، کنترل کیفی، تحقیق و توسعه، خدمات پس از فروش و گارانتی میباشد. همانطور که میدانید گروه صنعتی اسکندری بارها به عنوان واحد تولیدی نمونه برگزیده شده است.

در صورت تمایل به خرید مستقیم از کارخانه اسکندری میتوانید بصورت آنلاین، تماس تلفنی و یا حضوری اقدام به خرید نمایید . لازم به ذکر است که فروشگاه چیکن هچ در تمام شهرهای و اکثر شهرستان های ایران دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش میباشد. اگر به دنبال دستگاه جوجه کشی خانگی هستید کلیک کنید.


انواع دستگاه جوجه کشی اسکندری کدامند ؟

گروه صنعتی اسکندری دارای 4 سری دستگاه جوجه کشی شامل ، دستگاه جوجه کشی خانگی ، دستگاه جوجه کشی صنعتی ، دستگاه جوجه کشی درنا و دستگاه جوجه کشی شترمرغ می باشد.

همانطور که در مقاله دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز میخوانید این واحد تولیدی قدمت سی ساله دارد و اولین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی خانگی در ایران است که محصولات آن در بیشتر موارد با دستگاه جوجه کشی آرکام کره هم قطعه و هم کیفیت می باشند. محصولات خانگی این شرکت را در صفحه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور میتوانید بیابید.

اما این شرکت هم همانند سایر شرکت ها در تلاش است معایب دستگاه های خود را پنهان کرده و یا آنها را یک حسن جلوه دهد. اگر به دنبال مطالعه درباره معایب و محاسن گروه صنعتی اسکندری هستید مطالب این صفحه را تا انتها دنبال کنید.

قیمت دستگاه جوجه کشی اسکندری چقدر است ؟

قیمت دستگاه جوجه کشی اسکندری با توجه به نوع دستگاه و قطعات به کار رفته در آن متفاوت می باشد .

دستگاه جوجه کشی درنا اسکندری

دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

دستگاه جوجه کشی اسکندری

کوچکترین دستگاه جوجه کشی صنعتی اسکندری محصول 126 تایی این شرکت می باشد. برای مطالعه جزئیات این محصول به صفحه دستگاه جوجه کشی 126 تایی مراجعه نمایید.

آیا گروه صنعتی اسکندی قابل اعتماد است؟

گروه صنعتی اسکندری از حدود سی سال پیش اقدام به تولید انواع دستگاه جوجه کشی در ظرفیت های مختلف نموده و یکی از معروف ترین برندهای این حوزه به شمار می آید. این گروه صنعتی بزرگترین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی در خاورمیانه میباشد و بارها به عنوان واحد نمونه تولیدی مورد تشویق و تقدیر قرار گرفته است. از طرفی گروه صنعتعی اسکندری اولین تولیدکننده دستگاه های جوجه کشی خانگی در ایران میباشد.

آیا گروه صنعتی اسکندی قابل اعتماد است؟ - چیکن هچ

لازم به ذکر است که اکثر افراد شرکت اندیشه سبز یا به عبارتی دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز را به خوبی میشناسند. اما اغلب نمیدانند که این واحد تولیدی نام اسبق گروه صنعتی اسکندری میباشد. دستگاه جوجه کشی فقط قسمت کوچکی از تولیدات این کارخانه بزرگ میباشد. در واقع گروه صنعتی اسکندری در بخش مینیاتور خود انواع تجهیزات سرمایشی، گرمایشی، برودتی و رطوبتی، تجهیزات سالن قارچ و مرغداری و  . . .  را نیز تولید میکند.

با توجه به قدمت بالا و برند شناخته شده اسکندری، این واحد تولیدی قابل اعتماد بوده و میتوان با خیال راحت از آن خرید کرد. دستگاه جوجه کشی آرکام کره را بدون واسطه خرید نمایید.

گارانتی و خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری

بخش خدمات پس از فروش اسکندری - چیکن هچ

گروه صنعتی اسکندری به سبب دارا بودن واحد مستقلی برای خدمات پس از فروش، گارانتی بسیار جامعی به محصولات خویش ارائه میدهد.

در حقیقت بعد از خرید شما می توانید با واحد خدمات پس از فروش تماس گرفته و خدمات مربوطه را دریافت نمایید. گروه صنعتی اسکندری از سیستم CRM بهره می برد و مشتریان خود را به خوبی ساماندهی میکند.

تمامی دستگاه های جوجه کشی این شرکت دارای 1 سال گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. این گارانتی به صورت تمام اتوماتیک و از زمان خرید به نام خریدار در سیستم ثبت میشود .

قطعات اولیه و نوع مونتاژ دستگاه جوجه کشی اسکندری

بدنه دستگاه های جوجه کشی اسکندری تماما از PVC فشرده و یکپارچه ساخته شده که بسیار مقاوم میباشد و عمر مفید دستگاه را بالا میبرد. همانطور که میدانید معروف ترین برند دستگاه جوجه کشی در جهان دستگاه های شرکت آرکام کره میباشد. این شرکت نیز در ساخت دستگاه های صنعتی خود از PVC و در طراحی دستگاه های خانگی خود از ABS استفاده میکند.

سنسور دستگاه جوجه کشی اسکندری SHT میباشد که ساخت شرکت سوئیس بوده و تنها سنسور در سطح جهانی است که فقط یک بار توسط شرکت سازنده خود کالیبره میشود و دیگر هیچگاه نیاز به کالیبراسیون مجدد ندارد.

برد دستگاه جوجه کشی اسکندری نیز بسیار هوشمند بوده و در کمترین زمان اطلاعات دریافت شده از سنسور را تحلیل کرده و دستورات لازم را به قطعات مختلف دستگاه ارسال مینماید. برخی از برد های جوجه کشی این شرکت دارای سیستم انتخاب پرنده میباشد که به افراد کمک میکند بدون کوچکترین دانش فنی با راندمان بالا جوجه کشی انجام دهد.

شانه های دستگاه جوجه کشی اسکندری

شانه های دستگاه های صنعتی گروه صنعتی اسکندری از نوع همه کاره میباشند که از جنس  ABS بوده و قابلیت ریسایز شدن دارند. از این شانه ها می توان برای تخم نطفه دار تمامی پرندگان و حتی چندین پرنده به صورت همزمان استفاده کرد. این نوع شانه ها بعنوان شانه استاندارد در سطح جهانی شناخته میشوند.

همراه دستگاه جوجه کشی اسکندری چه اقلامی ارسال می شود ؟

همراه با دستگاه جوجه کشی اسکندری ، دیسک آموزشی 5 ساعته کار با دستگاه و اصول مهم در جوجه کشی، دفترچه راهنمای کامل ، شانه نسبت به نوع دستگاه و نطفه سنج ارسال می شود .

راندمان دستگاه های جوجه کشی اسکندری چقدر است ؟

برای اطمینان از میزان بازده دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری صفحه ” راندمان جوجه کشی ” را بررسی نمایید .