دستگاه جوجه کشی اسکندری

/دستگاه جوجه کشی اسکندری
دستگاه جوجه کشی اسکندری
دستگاه جوجه کشی اسکندری - چیکن هج

دستگاه جوجه کشی اسکندری در فروشگاه چیکن هچ

در این قسمت از فروشگاه چیکن هچ به معرفی و نقدو بررسی دستگاه جوجه کشی اسکندری و یا همان گروه صنعتی اسکندری میپردازیم . گروه صنعتی اسکندری یکی از قدیمی ترین کارخانجات تولید دستگاه جوجه کشی است لازم به ذکر است که این واحد تولیدی بزرگترین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی در خاورمیانه میباشد و تنها کارخانه تولید دستگاه جوجه کشی است که دارای واحد های مستقل تولید ، فروش ، تبلیغات ، کنترل کیفی ، تحقیق و توسعه ، خدمات پس از فروش و گارانتی میباشد . همانطور که میدانید گروه صنعتی اسکندری بارها به عنوان واحد تولیدی نمونه برگزیده شده است.

شما پس از مطالعه محتویات این صفحه درباره معایب و محاسن دستگاه جوجه کشی اسکندری اطلاعات کافی به دست خواهید آورد و در صورت تمایل به خرید مستقیم از کارخانه اسکندری میتوانید بصورت آنلاین ، تماس تلفنی و یا حضوری اقدام به خرید نمایید . لازم به ذکر است که فروشگاه چیکن هچ در تمام شهرهای و اکثر شهرستان های ایان دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش میباشد . اگر به دنبال دستگاه جوجه کشی خانگی هستید گلیک کنید 

گروه صنعتی اسکندری

گروه صنعتی اسکندری 

گروه صعتی اسکندری بزرگترین و قدیمی ترین تولیدکننده دستگاه های جوجه کشی و بزرگترین صادر کننده دستگاه جوجه کشی به شمار می آید محصولات این کارخانه در کشور های اطراف به ویژه در کشور ترکیه طرفداران زیادی دارد . تنوع محصولات این کارخانه بسیار بالاست لازم به ذکر است که در گذشته این کارخانه را با نام شرکت اندیشه سبز میشناختند همانطور که در مقاله دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز میخوانید این واحد تولیدی قدمت سی ساله دارد و اولین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی خانگی در ایران است که محصولات آن با دستگاه جوجه کشی آرکام کره در رقابت اند . محصولات خانگی این شرکت را در صفحه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور میتوانید بیابید . 

اما این شرکت هم همانند سایر شرکت ها در تلاش است معایب دستگاه های خود را پنهان کرده و یا انها را یک حسن جلوه دهد اگر به دنبال مطالعه درباره معایب و محاسن گروه صنعتی اسکندری هستید مطالب این صفحه را تا انتها دنبال کنید 

گروه صنعتی اسکندری

 دستگاه جوجه کشی 126 تایی:

معرفی اجمالی | این ماشین جوجه کشی مجهز به سنسور SHT ساخت سوئیس مسباشد که یکی از گران قیمت ترین حسگر ها در سطح جهانی است . برد این دستگاه بسیار هوشمند بوده وکجهز به موتور ساخت کشور مالزی است . بدنه این دستگاه از جنس  pvc  میباشد و عایق هرگونه دما و رطوبت است همچنین عمر مفیددستگاه را بالا میبرد . برای مطالعه ادامه این متن به صفحه دستگاه جوجه کشی 126 تایی مراجعه نمایید .

نقدو بررسی دستگاه جوجه کشی اسکندری - چیکن هچ

آیا گروه صنعتی اسکندی قابل اعتماد است؟

همانطور که میدانید اولین چیزی که از هر شرکت مورد بررس قرار میدهیم میزان معتبر بودن آن شرکت است گروه صنعتی اسکندری نیز از این مورد مستثنی نیست.

گروه صنعتی اسکندری از حدود سی سال پیش اقدام به تولید انواع دستگاه جوجه کشی در ظرفیت های مختلف کرده و یکی از معروف ترین برند های این حوزه به شمار می آید . گروه صنعتی  اسکندری بزرگترین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی  در خاورمیانه میباشد. بارها به عنوان واحد نمونه تولیدی مورد تشویق و تقدیر قرار گرفته است  از طرفی گروه صنعتعی اسکندری اولین تولیدکننده دستگاه های جوجه کشی خانگی در ایران میباشد.

لازم به ذکر است که در اکثر افراد شرکت اندیشه سبز یا به عبارتی دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز را به خوبی میشناسند اما اغلب نمیدانند که این واحد تولیدی نام اسبق گروه صنعتی اسکندری میباشد. پس از انکه تولیدات این کارخانه مورد استقبال مردم قر گرفت و با گسترش میزان تولید این شرکت تصمیم گرفت تبدیل به دو کارخانه ، یکی برای دستگاه جوجه کشی خانگی و دیگری برای دستگاه جوجه کشی صنعتی مبدل گردد .هم اکنون نزدیک به بیست سال است که دستگاه های خانگی گروه صنعتی اسکندری با نام دستگاه جوجه کشی ایزی باتور و دستگاه های صنعتی این کارخانه با نام گروه صنعتی اسکندری عرضه میگردد.

لازم به ذکر است که دستگاه جوجه کشی فقط قسمت کوچکی از تولیدات این کارخانه بزرگ میباشد در واقع گروه صنعتی اسکندری در بخش مینیاتور خود انواع تجهیزات سرمایشی ، گرمایشی ، برودتی و رطوبتی ، تجهیزات سالن قارچ و مرغداری و  . . .  را نیز تولید میکند .

با توجه به قدمت بالا و شناخته شده بودن این واحد تولیدی قابل اعتماد بوده و میتوان با خیال راحت از ان خرید کرد . دستگاه جوجه کشی آرکام کره را بدونه واسطه بخرید 

دستگاه جوجه کشی اسکندری و واحد خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری :

متاسفانه مهم ترین موضوع در هنگام خرید هر کالایی این است که فروشنده قبل از خرید و یا در هنگام خرید به اندازه کافی و یا حتی بیشتر برای کسب رضایت مشتری وقت صرف میکند اما به محض اینکه خرید انجام شد دیگر پاسخگوی سوالات خریدار نبوده و اهمیتی به ان نمیدهد ! اما گروه صنعتی اسکندری به سبب دارا بودن واحد مستقلی برای خدمات پس از فروش و گارانتی این مشکل را ندارد

در حقیقت بعد از خرید شما با واحد خدمات پس از فروش تماس گرفته و دستگاه خود را ریجستر میکنید پس از آن هر زمان که با بخش خدمات تماس بگیرید شما و اطلاعاعت دستگاه شما در یک مانیتور برای کارشناس واحد خدمات پس از فروش به نمایش در می آید. لازم به ذکر است که سابقه تماس شما با کارشناسان واحد خدمات پس از فروش ضبط میشود که اگرکوچکترین قصوری در پاسخگویی به مشتری اتفاق افتاد با استناد بر صداهای ضبط شده با کارشناس مربوطه برخورد شود .

در واقع بر خلاف دیگر شرکت ها گروه صنعتی اسکندری از ابتدای خرید شما تا مرحله جوجه آوری با شما همراه بوده و در هر لحظه پاسخگوی سوالات شما میباشد .

قطعات اولیه و نوع منتاژ دستگاه جوجه کشی اسکندری:

بدنه دستگاه های جوجه کشی اسکندری از تمام  PVC بوده که بسیار مقاوم میباشد و عمر مفید دستگاه را بالا میبرد . همانطور که میدانید معروف ترین برند دستگاه جوجه کشی دستگاه های شرکت آرکام کره میباشد این شرکت نیز برای دستگاه های صنعتی خود از  PVC و برای دستگاه های خانگی خود از ABS استفاده میکند . لازم به ذکر است که در ایران بجز گروه صنعتی اسکندری فقط شرکت فاخته در قسمت هایی از بدنه دستگاه های خود از این جنس بدنه در دستگاه های خود استفاده میکند .

سنسور دستگاه جوجه کشی اسکندری SHT میباشد که ساخت شرکت سوئیس بوده و تنهات سنسور در سطح جهانی است که فقط یک بار توسط شرکت سازنده خود کالیبره میشود و دیگر هیچگاه نیاز به کالیبراسیون مجدد ندارد . لازم به ذکر است که کالیبره سنسور توسط فنی کاران حرفه ای انجام میشود  پس اگر محصولی خریداری کردید که سنسوری بجز  SHT داشت بخاطر داشاع باشید که پس از چند بار جوجه کشی توسط یک فنی کار حرفه ای باید کالیبره شود وگرنه تخم های نطفه دار داخل دستگاه به خطر می افتد .

برد دستگاه جوجه کشی اسکندری بسیار هوشمند بوده و در کمترین زمان اطلاعات دریافت شده از سنسور را تحلیل کرده و دستورات لازم را به موتور دستگاه ارسال مینماید . برد های جوجه کشی این شرکت دارای سیستم انتخاب پرنده میباشد که به افراد کمک میکند بدون کوچکترین دانش فنی با راندمان 90 درصد جوجه آوری نمایند .

شانه های دستگاه جوجه کشی اسکندری :

شانه های دستگاه های صنعتی گروه صنعتی اسکندری از نوع همه کاره میباشند که از جنس  ABS بوده و هیچ گازی از خود ساطع نمیکنند این شانه ها قابلیت ریسایز شدن دارند و سبب میشوند کاربر دیگر نیازی به خرید انواع شانه برای پرندگان و ماکیان نداشته باشد . لازم به ذکر است که به کمک این نوع شانه ها میتوان ریز ترین تغییرات را نیز اعمال کرد. از طرفی این نوع شانه ها امکان جوجه کشی همزمان از چندین نوع پرنده را نیز فراهم میکنند .