دستگاه جوجه کشی اسکندری

دستگاه جوجه کشی اسکندری - چیکن هج

دستگاه جوجه کشی اسکندری در فروشگاه چیکن هچ

در این قسمت از فروشگاه چیکن هچ به معرفی و نقد و بررسی دستگاه جوجه کشی اسکندری و یا همان گروه صنعتی اسکندری میپردازیم. گروه صنعتی اسکندری یکی از قدیمی ترین کارخانجات تولید دستگاه جوجه کشی است. همچنین این واحد تولیدی بزرگترین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی در خاورمیانه میباشد و تنها کارخانه تولید دستگاه جوجه کشی است که دارای واحد های مستقل تولید، فروش، تبلیغات، کنترل کیفی، تحقیق و توسعه، خدمات پس از فروش و گارانتی میباشد. همانطور که میدانید گروه صنعتی اسکندری بارها به عنوان واحد تولیدی نمونه برگزیده شده است.

شما پس از مطالعه محتویات این صفحه درباره معایب و محاسن دستگاه جوجه کشی اسکندری اطلاعات کافی به دست خواهید آورد و در صورت تمایل به خرید مستقیم از کارخانه اسکندری میتوانید بصورت آنلاین، تماس تلفنی و یا حضوری اقدام به خرید نمایید . لازم به ذکر است که فروشگاه چیکن هچ در تمام شهرهای و اکثر شهرستان های ایران دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش میباشد. اگر به دنبال دستگاه جوجه کشی خانگی هستید کلیک کنید.

گروه صنعتی اسکندری

گروه صعتی اسکندری بزرگترین و قدیمی ترین تولیدکننده دستگاه های جوجه کشی و بزرگترین صادر کننده دستگاه جوجه کشی به شمار می آید. محصولات این کارخانه در کشور های اطراف به ویژه در کشور ترکیه طرفداران زیادی دارد. تنوع محصولات این کارخانه بسیار بالا می باشد. لازم به ذکر است که در گذشته این کارخانه را با نام شرکت اندیشه سبز میشناختند. 

گروه صنعتی اسکندری

انواع دستگاه جوجه کشی اسکندری کدامند ؟

گروه صنعتی اسکندری دارای 4 سری دستگاه جوجه کشی شامل ، دستگاه جوجه کشی خانگی ، دستگاه جوجه کشی صنعتی ، دستگاه جوجه کشی درنا و دستگاه جوجه کشی شترمرغ می باشد.

همانطور که در مقاله دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز میخوانید این واحد تولیدی قدمت سی ساله دارد و اولین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی خانگی در ایران است که محصولات آن در بیشتر موارد با دستگاه جوجه کشی آرکام کره هم قطعه و هم کیفیت می باشند. محصولات خانگی این شرکت را در صفحه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور میتوانید بیابید. 

اما این شرکت هم همانند سایر شرکت ها در تلاش است معایب دستگاه های خود را پنهان کرده و یا آنها را یک حسن جلوه دهد. اگر به دنبال مطالعه درباره معایب و محاسن گروه صنعتی اسکندری هستید مطالب این صفحه را تا انتها دنبال کنید.

قیمت دستگاه جوجه کشی اسکندری چقدر است ؟

قیمت دستگاه جوجه کشی اسکندری با توجه به نوع دستگاه و قطعات به کار رفته در آن متفاوت می باشد .

 دستگاه جوجه کشی 126 تایی

معرفی اجمالی | این ماشین جوجه کشی مجهز به سنسور SHT ساخت سوئیس میباشد که یکی از گران قیمت ترین حسگر ها در سطح جهانی است. برد این دستگاه بسیار هوشمند بوده و مجهز به موتور ساخت کشور مالزی است. بدنه این دستگاه از جنس PVC فشرده و یکپارچه میباشد که عایق هرگونه دما و رطوبت است و همچنین عمر مفید دستگاه را بالا میبرد. برای مطالعه ادامه این متن به صفحه دستگاه جوجه کشی 126 تایی مراجعه نمایید.

آیا گروه صنعتی اسکندی قابل اعتماد است؟

همانطور که میدانید اولین معیاری که با آن هر شرکت را مورد بررسی قرار میدهیم، میزان معتبر بودن آن شرکت است. گروه صنعتی اسکندری نیز از این مورد مستثنی نیست.

گروه صنعتی اسکندری از حدود سی سال پیش اقدام به تولید انواع دستگاه جوجه کشی در ظرفیت های مختلف نموده و یکی از معروف ترین برندهای این حوزه به شمار می آید. این گروه صنعتی بزرگترین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی در خاورمیانه میباشد و بارها به عنوان واحد نمونه تولیدی مورد تشویق و تقدیر قرار گرفته است. از طرفی گروه صنعتعی اسکندری اولین تولیدکننده دستگاه های جوجه کشی خانگی در ایران میباشد.

لازم به ذکر است که اکثر افراد شرکت اندیشه سبز یا به عبارتی دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز را به خوبی میشناسند. اما اغلب نمیدانند که این واحد تولیدی نام اسبق گروه صنعتی اسکندری میباشد. پس از آنکه تولیدات این کارخانه مورد استقبال مردم قرار گرفت و با گسترش میزان تولید این شرکت تصمیم گرفت تبدیل به دو کارخانه، یکی برای دستگاه جوجه کشی خانگی و دیگری برای دستگاه جوجه کشی صنعتی مبدل گردد. هم اکنون نزدیک به بیست سال است که دستگاه های خانگی گروه صنعتی اسکندری با نام دستگاه جوجه کشی ایزی باتور و دستگاه های صنعتی این کارخانه با نام گروه صنعتی اسکندری عرضه میشوند.

لازم به ذکر است که دستگاه جوجه کشی فقط قسمت کوچکی از تولیدات این کارخانه بزرگ میباشد. در واقع گروه صنعتی اسکندری در بخش مینیاتور خود انواع تجهیزات سرمایشی، گرمایشی، برودتی و رطوبتی، تجهیزات سالن قارچ و مرغداری و  . . .  را نیز تولید میکند.

با توجه به قدمت بالا و برند شناخته شده اسکندری، این واحد تولیدی قابل اعتماد بوده و میتوان با خیال راحت از آن خرید کرد. دستگاه جوجه کشی آرکام کره را بدون واسطه خرید نمایید.

گارانتی و خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری

بخش خدمات پس از فروش اسکندری - چیکن هچ

متاسفانه مهم ترین موضوع در هنگام خرید هر کالایی این است که فروشنده قبل از خرید و یا در هنگام خرید به اندازه کافی و یا حتی بیشتر برای کسب رضایت مشتری وقت صرف میکند اما به محض اینکه خرید انجام شد دیگر پاسخگوی سوالات خریدار نبوده و اهمیتی به آن نمیدهد! اما گروه صنعتی اسکندری به سبب دارا بودن واحد مستقلی برای خدمات پس از فروش و گارانتی این مشکل را ندارد.

در حقیقت بعد از خرید شما می توانید با واحد خدمات پس از فروش تماس گرفته و خدمات مربوطه را دریافت نمایید. گروه صنعتی اسکندری از سیستم CRM بهره می برد و مشتریان خود را به خوبی ساماندهی میکند. لازم به ذکر است که سابقه تماس شما با کارشناسان واحد خدمات پس از فروش این کارخانه ضبط میشود که اگر کوچکترین قصوری در پاسخگویی به مشتری اتفاق افتاد، با استناد بر صداهای ضبط شده با کارشناس مربوطه برخورد شود.

در واقع بر خلاف دیگر شرکت ها گروه صنعتی اسکندری از ابتدای خرید شما تا مرحله جوجه آوری با شما همراه بوده و در هر لحظه پاسخگوی سوالات شما میباشد.

تمامی دستگاه های جوجه کشی این شرکت دارای 1 سال گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. این گارانتی به صورت تمام اتوماتیک و از زمان خرید به نام خریدار در سیستم ثبت میشود .

قطعات اولیه و نوع مونتاژ دستگاه جوجه کشی اسکندری

بدنه دستگاه های جوجه کشی اسکندری تماما از PVC فشرده و یکپارچه ساخته شده که بسیار مقاوم میباشد و عمر مفید دستگاه را بالا میبرد. همانطور که میدانید معروف ترین برند دستگاه جوجه کشی در جهان دستگاه های شرکت آرکام کره میباشد. این شرکت نیز در ساخت دستگاه های صنعتی خود از PVC و در طراحی دستگاه های خانگی خود از ABS استفاده میکند. ناگفته نماند که در ایران بجز گروه صنعتی اسکندری فقط شرکت فاخته در ساخت از بدنه دستگاه های خود از جنس PVC بهره برده است.

سنسور دستگاه جوجه کشی اسکندری SHT میباشد که ساخت شرکت سوئیس بوده و تنها سنسور در سطح جهانی است که فقط یک بار توسط شرکت سازنده خود کالیبره میشود و دیگر هیچگاه نیاز به کالیبراسیون مجدد ندارد. لازم به ذکر است که کالیبره سنسور توسط متخصص انجام میشود. پس اگر محصولی خریداری کردید که سنسوری بجز SHT داشت می بایست که پس از چند بار جوجه کشی سنسور دستگاه را کالیبره نمایید، وگرنه تخم های نطفه دار داخل دستگاه به خطر می افتد.

برد دستگاه جوجه کشی اسکندری بسیار هوشمند بوده و در کمترین زمان اطلاعات دریافت شده از سنسور را تحلیل کرده و دستورات لازم را به قطعات مختلف دستگاه ارسال مینماید. برخی از برد های جوجه کشی این شرکت دارای سیستم انتخاب پرنده میباشد که به افراد کمک میکند بدون کوچکترین دانش فنی با راندمان بالا جوجه کشی انجام دهد.

شانه های دستگاه جوجه کشی اسکندری

شانه های دستگاه های صنعتی گروه صنعتی اسکندری از نوع همه کاره میباشند که از جنس  ABS بوده و هیچ گازی از خود ساطع نمیکنند. این شانه ها قابلیت ریسایز شدن دارند و سبب میشوند کاربر دیگر نیازی به خرید انواع شانه برای پرندگان و ماکیان نداشته باشد. لازم به ذکر است که به کمک این نوع شانه ها میتوان ریز ترین تغییرات را نیز اعمال کرد. از طرفی این نوع شانه ها امکان جوجه کشی همزمان از چندین نوع پرنده را نیز فراهم میکنند. این نوع شانه ها بعنوان شانه استاندارد در سطح جهانی شناخته میشوند.

همراه دستگاه جوجه کشی اسکندری چه اقلامی ارسال می شود ؟

همراه با دستگاه جوجه کشی اسکندری ، دیسک آموزشی 5 ساعته کار با دستگاه و اصول مهم در جوجه کشی، دفترچه راهنمای کامل ، شانه نسبت به نوع دستگاه و نطفه سنج ارسال می شود .

راندمان دستگاه های جوجه کشی اسکندری چقدر است ؟

برای اطمینان از میزان بازده دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری صفحه ” راندمان جوجه کشی ” را بررسی نمایید .