دستگاه جوجه کشی ارزان

/دستگاه جوجه کشی ارزان
دستگاه جوجه کشی ارزان
دستگاه جوجه کشی ارزان - چیکن هج

دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت خانگی و صنعتی ( ایرانی و خارجی ) زیر یک میلیون تومان 

در این قسمت از وب سایت چیکن هچ انواع دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت خانگی و صنعتی را مورد نقدو بررسی قرار خواهیم داد .متاسفانه دیدگاهی به غلط در بین عموم مردم جا افتاده است که تمام دستگاه های ارزان کیفیت ضعیفی دارند اما لزوما هر ماشین جوجه کشی ارزانی دستگاه بی کیفیتی نیست . ما در این قسمت از فروشگاه چیکن هچ ماشین های جوجه آوری ارزان قیمت با کیفیتی را برای شما معرفی میکنیم که اگر قصد خرید محصولی با قیمت مناسب را داشتید بستر خریدی مطمئن برای شما کاربران محیا گردد.

از طرفی اگر قصد دارید از قیمت تمام دستگاه های ایرانی و خارجی در ظرفیت های 10 تا 6 هزار عددی مطلع شوید میتوانید به صفحه قیمت دستگاه جوجه کشی مراجعه کرده و لیست قیمت تمام محصولات ایرانی و خارجی را در جوزه دستگاه جوجه کشی را مشاهده کنید . در ادامه دستگاه جوجه کشی ارزان کوچک و بزرگ را برای معرفی خواهیم کرد . با ما همراه باشید . دستگاه جوجه کشی ارکام را نیز قبل از خرید بررسی نمایید 

دستگاه جوجه کشی ارزان و کوچک مینی کاکس 10 تایی 

اولین ماشین جوجه کشی که قصد معرفی آن را داریم کوچکترین دستگاه جوجه کشی موجود در بازار ایران یعنی مینی کاکس 10 تایی است . این دستگاه تولید شده توسط شرکت کاکس ماشین بوده و مناسب برای جوجه گیری از انواع پرندگان اهلی و بومی است .مینی کاکس 10 تایی برای پرندگان زینتی و گران قیمت توصیه نمیشود. 

این ماشین جوجه گیری مناسب برای استفاده در منازل ، ویلاهای شخصی ، دفتر کار ،  آپارتمان ها و خانه های روستایی است برای کسب اطلاعات کامل درباره شرکت کاکس ماشین و همچنین محصول 10 تایی آن به قسمت دستگاه جوجه کشی کاکس مراجعه نمایید .

برای مراجعه به صفحه محصول مینی کاکس 10 تایی کلیلک کنید 

دستگاه جوجه کشی ارزان کوچک - چیکن هچ
 نوع پرنده   ظرفیت دستگاه مینی کاکس 
مرغ  10 عدد
 بوقلمون  4 عدد
 بلدرچین  18 عدد
کبک 10 عدد
قرقاول 10 عدد
غاز 4 عدد
اردک 5 عدد
 طوطی  18 عدد
 مشخصات فنی  توضیحات قطعه
 زاویه چرخش تخم نطفه دار  45 درجه
 المنت  نسوز و 12 ولتی
 گارانتی  یک سال
قابلیت اتصال به باتری دارد
میزان مصرف انرژی خانگی و کم مصرف
شانه ساده و اختصاصی برای هر پرنده
بدنه ABS
 خدمات پس از فروش  5 سال

دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان | دیجیتال کاکس 

دومین ماشین جوجه کشی زیر یک میلیون تومان و ارزان قیمتی که قصد معرفی و تحلیل و بررسی آن را داریم دستگاه دیجیتال کاکس میباشد . این محصول که تولید شده توسط شرکت کاکس ماشین میباشد به دستگاه هلندی کاکس نیز معروف است . لازم است بدانید دستگاه های شرکت کاکس ماشین به اکثر کشور های اطراف صادر میشود و یکی از معروف ترین تولید کنندگان دستگاه جوجه کشی ایرانی در خارج از ایران به حساب می اید . در واقع شرکت کاکس ماشین با کمک دفتر کاری که در دبی دارند به راحتی محصولات ایرانی خود را صادر میکنند به همین سبب است که کاکس ماشین در کشور های اطراف ایران یکی از به نام ترین و پر فروش ترین تولید کنندگان دستگاه جوجه کشی به شمار می آید .دیجستال کاکس مناسب برای استفاده در منازل و جوجه گیری از پرندگان بومی و اهلی و انواع خزندگان میباشد با کمک این دستگاه میتوانید از تمام پرندگان جوجه گیری کنید راندمان قابل قبول این دستگاه زبان زد تمامی مصرف کنندگان آن میباشد .

برای کسب اطلاعات جامع درباره دستگاه جوجه کشی دیجیتال کاکس کلیک کنید 

دستگاه جوجه کشی ارزان خانگی - چیکن هچ
 نوع پرنده   ظرفیت دستگاه دیجیتال کاکس 
مرغ  48 عدد
 بوقلمون  20 عدد
 بلدرچین  120 عدد
کبک 48 عدد
قرقاول 48عدد
غاز 20 عدد
اردک 20 عدد
 طوطی  120 عدد

 مشخصات فنی  توضیحات قطعه
 چرخش تخم نطفه دار  اتومات
 المنت  نسوز و 12 ولتی
 تهویه  دائم
قابلیت اتصال به باتری ندارد
میزان مصرف انرژی 220 ولت
شانه ساده و اختصاصی برای هر پرنده
بدنه ABS
 گارانتی  1سال

دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت | ایزی باتور 5 | دستگاه جوجه کشی 12 تایی 

سومین دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت که قصد معرفی را داریم ایزی باتور 5 و یا دستگاه جوجه کشی 12 تایی نام دارد ، این محصول یکی از بهترین ماشین های جوجه آوری موجود در بازار ایران است . ایزی باتور 5 توسط شرکت ایزی باتور که اولین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی خانگی در ایران میباشد ، تولید میشود .این شرکت همواره از قطعات اولیه با کیفیت برای تولید دستگاه های جوجه آوری خود استفاده میکند و به همین ئدلیل است که تمام دستگاه های این کارخانه راندمان بالای 90 درصدی دارند . عمر مفید بالا ، سنسور سو.ئیسی ، قطعات مکانیکی ساخت مالیز فقط و فقط قسمتی از ویژگی های ایزی باتور 5 است . 

اگر قصد جوجه گیری از پرندگان زینتی با دستگاهی ارزان قیمت را دارید ایزی باتور 5 بهترین انتخاب برای شماست . در نظر داشته باشید کهع بهترین دستگپاه جوجه کشی ارزان قیمتی که میتوانید در ایران خرید کنید به ضرس قاطع ایزی باتور 5 میباشد .برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه جوجه کشی ایزی باتور به صفحه مربوطه مراجعه نمایید 

برای ورود به صفحه  دستگاه جوجه کشی 12 تایی کلیک کنید 

دستگاه جوجه کشی ارزان - چیکن هچ
 نوع پرنده   ظرفیت دستگاه 12 تایی
مرغ  12 عدد
 بوقلمون  6 عدد
 بلدرچین  36 عدد
کبک 30 عدد
قرقاول 48عدد
غاز 6 عدد
اردک 9 عدد
 طوطی  36 عدد
 مشخصات فنی  توضیحات قطعه
 چرخش تخم نطفه دار  360 درجه
 موتور ساخت کشور مالزی
 تهویه  فن دائم کار در حالت خلا
قابلیت اتصال به باتری دارد
میزان مصرف انرژی خانگی و بسیار کم مصرف
شانه همه کاره ساخت کشور کره
بدنه ABS
 سنسور  sht سوئیس

ماشین جوجه کشی گلدن | گلدن کاکس 

دستگاه جوجه کشی مناسب قیمت بعدی که قصد معرفی آن را داریم ، گلدن کاکس است که تولید شده توسط شرکت کاکس ماشین میباشد. این دستگاه جوجه کشی که ظرفیت بالاتری نسبت به بقیه دستگاه های ارزان قیمت را دارد دارای راندمان بالای 80 درصدی و مناسب برای جوجه گیری از انواع پرندگان ، خرندگان و ماکیان میباشد. محصولات شرکت کاکس ماشین تنوع بسیار بالایی دارد این سبب میشود که خریداران ماشین کاکس بتوانند با قیمت های متفاوت و ظرفیت های مختلف ماشین جوجه گیری تهیه نمایند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع ماشین جوجه کشی به صفحه ” دستگاه جوجه کشی ” در فروشگاه چیکن هچ مراجعه نمایید .

برای ورود به صفحه دستگاه جوجه کشی گلدن کاکس کلیک کنید 

ماشین جوجه اوری خلنگی و ارزان قیمت - چیکن هچ
 نوع پرنده  ظرفیت گلدن کاکس(با هواباتور) 
مرغ  42عدد
 بوقلمون  6 عدد
 بلدرچین  120عدد
کبک 120عدد
قرقاول 48عدد
غاز 10عدد
اردک 10 عدد
 طوطی  120عدد
 مشخصات فنی  توضیحات قطعه
 چرخش تخم نطفه دار  45 درجه
 گارانتی یک سال
 خدمات پس از فروش  5 سال
قابلیت اتصال به باتری دارد
میزان مصرف انرژی خانگی و بسیار کم مصرف
شانه ساده
بدنه ABS
 سنسور  lm35

ماشین جوجه کشی مام کاکس 

ماشین جوجه کشی مام کاکس یکی دیگر از دستگاه های شرکت کاکس ماشین است که قیمت بسیار مناسب و کیفیت قابل قبولی را داراست . مام کاکس توانایی جوجه کشی از تمام پرندگان و ماکیان را داراست اما چیکن هچ برای پرندگان گران قیمت و زینتی مام کاکس را توصیه نمیکند . اما برای پرندگام اهلی و بومی کیفیت خوب و مناسب را داراست . برای کسب اطلاعات لازم و کافی درباره دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت مام کاکس به صفحه محصول و یا صفحه شرکت کاکس ماشین مراجعه نمایید .

برای ورود به صفحه دستگاه جوجه کشی مام کاکس کلیک کنید 

خرید دستگاه جوجه کشی مام کاکس - chicken hatch