خرید دستگاه جوجه کشی هواباتور | راندمان بالا | طراحی شده در ظرفیت های 168 تا 1008 تایی

سری جدید دستگاه های جوجه کشی هواباتور در 4 ظرفیت و با قابلیت های ویژه ای طراحی و تولید شده است. این دستگاه ها دارای بدنه ای از جنس PVC کاملا ضدزنگ، کنترلر فوق حرفه ای با سنسور SHT نسل 3، سیستم رطوبت رسانی مدرن، سیستم تهویه مدرن و … می باشد.

بدنه ای مقاوم در برابر زنگ زدگی :

تمامی دستگاه های سری صنعتی هواباتور با بدنه ی سه لایه PVC طراحی و تولید میشوند. بدنه ی مذکور دولایه ی رویی PVC و یک لایه داخلی متخلخل پی وی سی دارد . لایه ی میانی به عنوان یک عایق بسیار مناسب عمل کرده و در افزایش راندمان دستگاه جوجه کشی تاثیر بسزایی دارد.

بدنه ای مقاوم در برابر زنگ زدگی - چیکن هچ

بدنه با استفاده از دستگاه های برش مخصوص و مدرن برش کاری شده و از این رو در داخل شاسی قالب گیری شده به صورت دقیق و کامل جاگذاری میشود.

کنترلر JDR970 Plus با قابلیت های ویژه :

کنترلر دستگاه جوجه کشی هواباتور ، مدل JDR 970+ می باشد. قاب کنترلر برخلاف سایر دستگاه های جوجه کشی موجود در بازار، به صورت اختصاصی قالب سازی شده است. قالب طراحی شده سبب افزایش مقاومت کنترلر در مقابل گرد و خاک، پرز و پر طیور و همینطور رطوبت شده است.

ویژگی بسیار خاص این کنترلر ، مجهز بودن آن به دو عدد سنسور SHT نسل سوم می باشد. نسل سوم سنسورهای SHT دارای دقتی بسیار بالاتر و همینطور خطای بسیار پایین تری نسبت به نسل های پیشین می باشد.

کنترلر JDR970 Plus با قابلیت های ویژه - چیکن هچ

سنسور SHT 3 برای اولین بار در ایران روی دستگاه های جوجه کشی هواباتور قرار داده شده است. یک عدد سنسور به عنوان سنسور اصلی در داخل دستگاه جوجه کشی و یک عدد سنسور نیز بر روی کنترلر قرار داده شده است تا دما و رطوبت محیط را ثبت کند.

نکته : سنسورها همراه با قاب مخصوصی ارائه می شوند که از سنسور در مقابل گردو خاک و … محافظت میکند.

سیستم رطوبت ساز مدرن :

دستگاه جوجه کشی هواباتور از سیستم رطوبت سازی مخصوص استفاده میکند که در قسمت بالایی دستگاه قرار دارد. در این سیستم از یک محفظه ی مخصوص استفاده میشود که داخل آن المنت همراه با شناور قرار داده شده است.

سیستم رطوبت ساز مدرن - چیکن هچ

سیستم هوشمند این رطوبت ساز ، رطوبت تولیدی را نه گرم میکند و نه سرد، بلکه دمایی متعادل متناسب با دمای داخل کابین را فراهم میکند که تاثیر بسزایی در افزایش راندمان جوجه کشی خواهد داشت.

شانه های جوجه کشی :

شانه های مورد استفاده برای این رطوبت ساز از نوع همه کاره طرح جدید می باشند. در سری طرح جدید شانه ها ، ظرفیت نسبت به سری قبل افزایش یافته است به گونه ای که اگر تخم ها به صورت عمودی در داخل شانه قرار داده شود، به جای 42 تخم مرغ میتوان 49 تخم مرغ با اندازه ی استاندارد را جا داد.

شانه های جوجه کشی - چیکن هچ

ذکر این نکته ضروری است که هواباتور، ظرفیت دستگاه های خود را بر اساس خوابیده بودن تخم محاسبه کرده است و ظرفیت هر شانه را 42 تخم نطفه دار مرغ بیان میکند.

 ستر و هچر همزمان :

تمامی ماشین های جوجه کشی سری هواباتور، امکان ستر و هچر همزمان را دارند. بدین منظور میتوانید تخم های جدید را به دستگاه اضافه کرده و همزمان از قسمت کف اتاق، برای هچر استفاده کنید.

ستر و هچر همزمان - چیکن هچ

هواباتور در نامگذاری این دستگاه ها، ظرفیت هچر را اضافه نکرده است. برای مثال دستگاه جوجه کشی 168 تایی ، به صورت کامل 168 تخم نطفه دار در بخش ستر جای میگیرد که شامل 4 عدد شانه جوجه کشی می باشد. همچنین یک سبد با ظرفیت 42 تخم نطفه دار نیز در قسمت کف کابین میتوان قرار داد.

قیمت دستگاه جوجه کشی هواباتور :

قیمت دستگاه های جوجه کشی هواباتور با توجه به ظرفیت دستگاه متفاوت می باشد و افزایش ظرفیت سبب افزایش قیمت این دستگاه ها میشود. استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در قسمت های مختلف این ماشین جوجه کشی و همینطور کیفیت بالای قطعات تولیدی آن، سبب افزایش ارزش خرید این سری از دستگاه های جوجه کشی شده است.

مشاوره پیش از خرید :

چیکن هچ امکان مشاوره رایگان پیش از خرید دستگاه را برای شما فراهم کرده است. بدین منظور میتوانید با کارشناسان بخش فروش چیکن هچ در ارتباط باشید تا دستگاهی متناسب با نیاز شما را معرفی نمایند.

گارانتی و خدمات پس از فروش :

یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش برای سری دستگاه های جوجه کشی هواباتور پیش بینی شده است. با استفاده از خدمات پس از فروش طولانی مدت امکان خریداری آسان قطعات این ماشین های جوجه کشی را در سال های پس از تهیه آن خواهید داشت.