لوازم جانبی دستگاه جوجه کشی
لوازم جانبی جوجه کشی

لوازم ساخت دستگاه جوجه کشی 

در این قسمت از فروشگاه چیکن هچ محصولات و لوازم ساخت دستگاه جوجه کشی را مشاهده خواهید نمود. قطعات یدکی و لازم برای ساخت دستگاه جوجه کشی همچون شانه جوجه کشی، برد دستگاه جوجه کشی، موتور ماشین جوجه کشی و … در این فروشگاه قابل سفارش و خرید می باشند. 

کدام یک از لوازم جوجه کشی در فروشگاه چیکن هچ وجود دارد ؟

انواع کنترلر جوجه کشی ، شانه جوجه کشی ،موتور جوجه کشی، سنسور جوجه کشی ، پمپ آب و … در فروشگاه چیکن هچ به منظور خرید آنلاین قرار داده شده است.

آیا از تجهیزات جوجه کشی میتوان برای ساخت دستگاه جوجه کشی بهره برد ؟

بله ، برخی از تجهیزات همچون موتور ، کنترلر ، سنسور ، فن و … قابلیت اضافه شدن به دستگاه های جوجه کشی دست ساز را دارند و به راحتی امکان اسمبل آنها بر روی این دستگاه ها وجود دارد.

لوازم جوجه کشی معمولا برای دو دسته از افراد مورد نیاز است: دسته اول افرادی هستند که دستگاه جوجه کشی قدیمی داشته و به سبب مشکلی نیازمند تعویض قطعات دستگاه میباشند. دسته ای دیگر افرادی هستند که قصد دارند با کمک آموزش های موجود ماشین جوجه کشی مورد نظر خود را  بسازند. آنها نیز نیازمند انواع موتور، شانه و ترنر و کنترلر جوجه کشی هستند. وب سایت چیکن هچ قصد دارد انواع تجهیزات جوجه کشی را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهند. توجه داشته باشید که تک تک محصولات فروشگاه چیکن هچ امکان ارسال به سراسر کشور را داشته و هیچ محدودیتی ندارند. همچنین در نظر داشته باشید که این محصولات قبل از ارسال مورد تست و بررسی کامل قرار میگیرند و پس از تایید تیم فنی از نظر کیفی، برای خریداران ارسال میشوند. لذا کوچکترین مشکلی در هیچکدام از این محصولات وجود نخواهد داشت و با اطمینان خاطر می توانید آنها را خرید نمایید.

قیمت تجهیزات جوجه کشی چقدر است ؟

لوازم جانبی - چیکن هچ

 تجهیزات جوجه کشی با کمترین قیمت موجود در فروشگاه چیکن هچ عرضه شده اند . بسیاری از این تجهیزات حتی قیمتی کمتر از فروش کارخانه دارند و به صورت تخفیف دارد در اختیار مشتری قرار داده می شوند.

راه های خرید تجهیزات دستگاه های جوجه کشی به چه نحویست ؟

فروشگاه چیکن هچ دو روش برای خرید در نظر گرفته است . خرید آنلاین در سایت با توجه به بروز بودن موجودی و قیمت بهترین انتخاب برای خریداران می باشند و از سویی دیگر امکان مشاوره رایگان با متخصصان چیکن هچ نیز وجود دارد . از دیگر راه های در نظر گرفته شده مراجعه به نمایندگی فروش است . چیکن هچ در اقصی نقاط کشور (از تهران ، قم و مشهد تا اصفهان و شیراز و … ) دارای نمایندگی فروش است . کاربران در صورت نیاز میتوانند با کارشناسان ما تماس گرفته تا اطلاعات مربوط به نمایندگی های فعال ارسال شود .