قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی “www.chicken-hatch.com”

قوانین و مقررات-استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “www.chicken-hatch.com” و سفارش کالا از این پایگاه به معنای توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ” www.chicken-hatch.com ” بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

فروشگاه اینترنتی ” www.chicken-hatch.com ” یک فروشگاه اینترنتی به مالکیت گروه صنعتی اسکندری می‌باشد که زیر نظر مستقیم این کارخانه اقدام به فروش آنلاین تولیدات محصولات تولیدی توسط گروه صنعتی اسکندری می‌نماید.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ” www.chicken-hatch.com ” توسط متخصصان فنی کارخانه سازنده به صورت مستقیم نوشته و توسط تیم فنی سایت بر روی فروشگاه قرار می‌گیرد.

از این رو مشتری عزیز می بایست در هنگام خرید به دقت مشخصات و بررسی‌های محصول را خوانده و به دستگاه آگاهی کامل داشته باشد. هرگونه نا آگاهی از مشخصات فنی و عمومی دستگاه بعد از خرید مورد پذیرش نمی‌باشد.لطفاً در هنگام خرید به دقت مطالعه کرده و در صورت نیاز با کارشناسان کارخانه تماس حاصل فرمایید.

وب سایت ” www.chicken-hatch.com ” هیچ گونه مسولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی‌پذیرد. سرویس‌های سایت «آن‌گونه که هست» ارائه می‌شود و سایت ” www.chicken-hatch.com ” تحت هیچ شرایطی مسوولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

فروشگاه اینترنتی ” www.chicken-hatch.com ” به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد مگر با حکم قطعی شده مقامات قضایی جمهوری اسلامی ایران و ضمناً با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی ” www.chicken-hatch.com ” مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

خدمات و محتویات سایت، صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید و هرگونه کپی برداری از تصاویر ویدئو ها و متون این سایت با جلب نظر کارشناسی کارشناسان رسمی دادگستری دارای پیگرد کیفری خواهد بود. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. برای این کار لطفاً با ما تماس بگیرید و رضایت نامه کتبی دریافت نمایید

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

اگر در موارد نادر، بر اثر اشتباه اپراتور در قیمت‌‏گذاری یا موارد مشابه آن، سفارشی قابل تحویل نباشد، سفارش لغو شده و یا بر اساس قیمت جدید محاسبه خواهد شد.

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی ” www.chicken-hatch.com ” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی ” www.chicken-hatch.com ” و کارخانجات گروه صنعتی اسکندری میباشد.

© کلیه حقوق محفوظ است.۱۳۹۴ هجری خورشیدی

ارتباط با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت ” www.chicken-hatch.com ” است. ما با هیچ روش دیگری برای تماس با شما نداریم.

فروشگاه اینترنتی ” www.chickenhatch.com ” از سایت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی اسکندری می‌باشد.

برای تماس با فروشگاه اینترنتی ” www.chicken-hatch.com “، فقط آدرس‌های ایمیل و شماره های تلفن ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می‌باشند. اگر می‌خواهید برای ما نامه بفرستید فقط به این آدرس‌ها ایمیل کنید. یا با شماره‌های درج شده در همین سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش و تحویل سفارش

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی” www.chicken-hatch.com “مشخص میگردد و فروشگاه اینترنتی ” www.chicken-hatch.com ” به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (از جمله هزینه‌های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد.

فروشگاه ” www.chicken-hatch.com ” تمام تلاش خود را می‌نماید که در سریع‌ترین زمان ممکن محصولات خریداری شده توسط خریدار را ارسال نماید. در صورت وجود مشکلات ارسال و تولید مراتب به اطلاع خریدار رسیده و مدتی در تحویل کالا وقفه خواهد افتاد.

مدت گارانتی و خدمات گارانتی به وضوح در سایت ” www.chicken-hatch.com ” و همچنین بر روی برگ گارانتی کالا ذکر شده است.

در صورت تعمیر دستگاه توسط غیر ،گارانتی دستگاه لغو و گروه صنعتی اسکندری هیچگونه مسئولیتی در مورد آن دستگاه نخواهد داشت.

شرایط برگشت کالا

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن ” “و یا فکس “” و یا ایمیل به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از ۴۸ ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست. (خاطرنشان می‌سازد این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط کارخانه ارائه کننده گارانتی پیگیری می‌گردد)

در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.