دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی

در این صفحه از وب سایت چیکن هچ انواع ماشین جوجه کشی در ابعاد و ظرفیت های مختلف ( از 10 تایی تا 6هزار تایی ) را مشاهده میکنید. توجه داشته باشید که تمام محصولاتی که برای یافتن آنها باید ساعتها در فضای وب زمان صرف کنید، در این صفحه به راحتی به دست می آورید. در واقع در این صفحه انواع ماشین های جوجه گیری ایرانی (اعم از اسکندری، ایزی باتور، دماوند، کاکس، اندیشه سبز ) و خارجی ( همانند جیمزوی، آرکام، برینسا، جیمیکا و . . . ) را خواهید یافت.

خرید ماشین جوجه کشی امری رقابتی است، رقابتی که بین شرکت های مختلف به وجود آمده و هر کدام از آنها در تلاشند که در این رقابت پیروز شوند. هر کدام از این شرکت ها امکانات خاصی در محصولات خود طراحی نموده اند و می توان گفت محصول هر شرکت مزیت خاص خود را دارد. فروشگاه چیکن هچ صادقانه تمامی مشخصات فنی محصولات موجود در بازار را برای شما شرح میدهد و سبب میشود مناسب ترین و بهترین ماشین جوجه کشی را انتخاب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه جوجه کشی خانگی کلیک کنید.


ماشین جوجه کشی ایزی باتور

شرکت ایزی باتور - چیکن هچ

اولین تولیدکننده دستگاه جوجه گیری در ایران شرکت ایزی باتور میباشد که غالب بر 3 دهه تجربه در امر تولید ماشین جوجه کشی را دارد. دستگاه های شرکت ایزی باتور یکی از محصولات صادراتی به حساب آمده و در کشور های همسایه طرفداران خاص خود را دارد. قیمت مناسب، قطعات اولیه با کیفیت، سنسور دما و رطوبت SHT، بدنه ABS، گارانتی و خدمات پس از فروش خوب، کاربری ساده و راحت و چرخش 360 درجه ای فقط بخشی از ویژگی های ماشین جوجه گیری ایزی باتور میباشند. برای کسب اطلاعات کامل و اطلاع از معایب دستگاه های ایزی باتور، مطالب مندرج در صفحه ایزی باتور را بطور کامل مطالعه نمایید.

⭐ كاملترين ليست قيمت دستگاه جوجه كشي را از كجا ميتوان بدست آورد؟

در فروشگاه چیکن هچ شما می توانید کامل ترین و به روز ترین لیست قیمت دستگاه های جوجه کشی ایرانی و خارجی را مشاهده نمایید. تمامی دستگاه های جوجه کشی موجود در فروشگاه چیکن هچ با قیمت کارخانه به بازار عرضه میشوند.

دستگاه جوجه کشی دماوند بلدرچین

بلدرچین دماوند

همانطور که میدانید شرکت بلدرچین دماوند یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان ماشین جوجه کشی به شمار می آید که در ابعاد صنعتی فعالیت دارد و توانسته بخش اعظمی از بازار را تصاحب کند. راندمان قابل قبول، بدنه فلزی، کنترلر هوشمند و سنسور  NTC از جمله ویژگی ها و امکانات دستگاه جوجه آوری بلدرچین دماوند می باشند. برای کسب اطلاعات کافی درباره ماشین جوجه کشی بلدرچین دماوند، مطالب صفحه شرکت دماوند را مطالعه نمایید.

ماشین جوجه کشی خارجی

لوگو دستگاه جوجه کشی آرکام - چیکن هچ

انواع ماشین جوجه کشی خارجی در ابعاد و ظرفیت های خانگی و صنعتی را میتوانید در این بخش از فروشگاه چیکن هچ بیابید. توجه داشته باشید که در ایران هیچ شرکتی بجز شرکت چیکن هچ اجازه واردات دستگاه جوجه کشی صنعتی آرکام را ندارد، در حقیقت شرکت آرکام کره به چیکن هچ انحصار واردات دستگاه های صنعتی را اعطا نموده است. با این اوصاف هیچکس در ایران بجز فروشگاه چیکن هچ اجازه ارائه نسخه اصل ارکام را نداشته و هر کس ادعای فروش این نوع دستگاه را دارد قطعا نسخه تقلبی آنرا عرضه میکند. لازم به ذکر است که تمام دستگاه های خارجی فروشگاه چیکن هچ دارای گارانتی شرکتی میباشد. در نظر داشته باشید که از طریق وبسایت چیکن هچ میتوانید دستگاه جوجه کشی ارکام را بدون واسطه خریداری نمایید.

ماشین جوجه کشی کاکس

شرکت کاکس ماشین - چیکن هچ

شرکت کاکس ماشین یکی از صادرکنندگان ماشین جوجه کشی خانگی و صنعتی میباشد. دستگاه های این شرکت در ایران زیاد شناخته شده نمیباشند. اما به سبب دفتر مرکزی که این شرکت در دبی دارد یکی از صادرکنندگان به نام این حوزه به شمار میاید. تنوع دستگاه های کاکس بسیار بالا بوده و به مشتریان خود این امکان را میدهد که گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشند. دستگاه جوجه کشی هلندی و یا کاکس ماشین؟ کدام یک صحیح است! اگر شما هم جز افرادی هستید که دستگاه های کاکس ماشین را با نام دستگاه  هلندی میشناسید، به شما توصیه میکنم حتما صفحه توضیحات دستگاه جوجه آوری کاکس را مطالعه نمایید.

ماشین جوجه کشی اسکندری

گروه صنعتی اسکندری - چیکن هچ

و اما درباره معروف ترین برند دستگاه جوجه کشی در ایران و خاورمیانه، یعنی اسکندری بیشتر و دقیق تر بدانید. معایب دستگاه جوجه گیری اسکندری چیست؟ آیا تبلیغاتی که در حوزه گارانتی و خدمات پس از فروشش میشنوید صحیح است؟ آیا دستگاه اسکندری همان دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز است؟ آیا 30 سال قدمتی که ادعا میکند درست است؟ و بسیاری از سوالات دیگر که در هنگام شنیدن نام اسکندری برای همه به وجود می آید. همانطور که میدانید گروه صنعتی اسکندری بزرگترین تولید کننده ماشین های جوجه کشی در خاورمیانه به شمار می آید و قدمتی بسیار طولانی دارد. این گروه صنعتی اولین تولیدکننده دستگاه جوجه آوری در ایران است و به معنای واقعی کلمه دارای کارخانه تولید دستگاه جوجه کشی می باشد که به راحتی میتوان تصاویر آن را در صفحات وب مشاهده کرد. اما آیا واقعا دستگاه های اسکندری بی نقص هستند؟ برای پاسخ به این سوال وارد صفحه گروه صنعتی اسکندری شوید و مطالب مندرج در آن را مطالعه نمایید.

⭐ دستگاه جوجه كشي اسكندري بهتر است يا دماوند؟

فروشگاه چیکن هچ به عنوان عرضه کننده ی تمامی دستگاه های معتبر داخلی ، اقدام به عرضه ی دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری و بلدرچین دماوند نموده و در محیطی بی طرف تمامی دستگاه های این تولید کنندگان را مورد نقد و بررسی قرار داده است .

دستگاه جوجه کشی درنا

گروه صنعتی درنا - چیکن هچ

ماشین جوجه کشی درنا به روزترین دستگاه جوجه کشی موجود در خاورمیانه و تولید پاییز 98 توسط گروه صنعتی اسکندری می باشد، این واحد تولیدی حاصل تجربیات سی ساله خود را در ماشین جوجه کشی درنا به نمایش گذاشته است. راندمان بسیار بالا، سیستم رطوبت رسانی تمام اتوماتیک، سنسور SHT3 نسل سه سوئیسی، کنترلر فوق هوشمند JDR970 و هزاران ویژگی دیگر که در صفحه محصولات درنا به بررسی تک تک آنها خوهیم پرداخت. محصولات جوجه کشی سری درنا صنعتی بوده و دارای 4 نسخه متفاوت است.

⭐ دستگاه هاي جوجه كشي فروشگاه چيكن هچ چند سال گارانتي دارند؟

تمامی ماشین های جوجه کشی موجود در فروشگاه چیکن هچ اعم از ایرانی و خارجی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبری می باشند. 12 ماه گارانتی معتبر و بدون قید و شرط و 5 الی 10 سال خدمات پس از فروش، شامل دستگاه های موجود در این فروشگاه می شود.


⭐  راندمان دستگاه هاي جوجه كشي فروشگاه چيكن هچ چقدر است؟

با ایجاد شرایط محیطی مناسب و به شرط استفاده از تخم های نطفه دار سالم و تازه، می توانید با ماشین های جوجه کشی موجود در فروشگاه چیکن هچ، راندمان جوجه کشی بالای 90 درصد به دست آورید. به منظور شفاف سازی و اطمینان خاطر از راندمان دستگاه های جوجه کشی چیکن هچ، فیلم های ارسالی از مشتریان ما را مشاهده بفرمایید.