دستگاه جوجه کشی

/دستگاه جوجه کشی
دستگاه جوجه کشیدستگاه جوجه کشی - چیکن هجانواع دستگاه جوجه کشی در چیکن هچ

 در این صفحه از وب سایت چیکن هچ انواع ماشین جوجه کشی در ابعاد و ظرفیت های مختلف ( از 10 تایی تا 6هزار تایی ) را مشاهده میکنید توجه داشته باشید که تمام محصولاتی که برای یافتن آنها باید ساعتها در فضای وب زمان صرف کنید ،در یک صفحه به راحتی به دست می اورید. در واقع در این صفحه انواع ماشین های جوجه گیری ایرانی (اعم از اسکندری ، ایزی باتور ، دماوند ، کاکس ، فاخته ، اندیشه سبز ) و خارجی ( همانند جیمزوی ، آرکام ، برینسا ، سیمیتکا و . . . ) را در اختیار دارید

خرید ماشین جوجه کشی امری رقابتی است ، رقابتی که بین شرکت های مختلف به وجود امده و هر کدام از انها در تلاشند که در این رقابت پیروز شوند . هر کدام از این شرکت ها محاسن دستگاه های جوجه گیری خود را با صدای بلند فریاد میزنند و معایب همان دستگاه را کتمان میکنند ، بعضی از انها نیز در تلاشند تا معایب دستگاه را همانند یک حسن برای کاربران و مشتریان خود توصیف کنند. فروشگاه چیکن هچ صادقانه معایب و محاسن تک تک محصولات موجود در بازار را برای شما شرح میدهد و سبب میشود مناسب ترین و بهترین ماشین جوجه کشی را انتخاب نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه جوجه کشی خانگی کلیک کنید .

 ماشین جوجه کشی ایزی باتور :

اولین تولیدکننده دستگاه جوجه گیری در ایران شرکت ایزی باتور میباشد که غالب بر 3 دهه تجربه در امر تولید ماشین جوجه کشی را دارد دستگاه های شرکت ایزی باتور یکی از محصولات صادراتی به حساب امده و در کشور های اطراف طرفداران خاص خود را داراست . قیمت مناسب، قطعات اولیه با کیفیت، سنسور دما و رطوبت  SHT، بدنه  ABS ، گارانتی و خدمات پس از فروش خوب ، شانه های همه کاره ، چرخش 360 درجه فقط بخشی از ویژگی های ماشین  جوجه گیری ایزی باتور میباشد برای کسب اطلاعات کامل و اطلاع از معایب دستگاه ،  مطالب مندرج در صفحه ایزی باتور را بطور کامل مطالعه نمایید .

دستگاه جوجه کشی دماوند بلدرچین :

 همانطور که میدانید شرکت بلدرچین دماوند یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان ماشین جوجه کشی به شمار می آید که در ابعاد صنعتی فعالیت دارد و توانسته بخش اعظمی از بازار را تصاحب کند . راندمان قابل قبول ،بدنه فلزی ،کنترلر هوشمند ، سنسور  NTC تعدادی از قطعات اولیه دستگاه جوجه آوری بلدرچین دماوند است برای کسب اطلاعات کافی درباره ماشین جوجه کشی بلدرچین دماوند ، مطالب صفحه شرکت دماوند را مطالعه نمایید .

ماشین جوجه کشی خارجی :

انواع ماشین جوجه کشی خارجی در ابعاد و ظرفیت های خانگی و صنعتی را میتوانید در این بخش از فروشگاه چیکن هچ بیابید . توجه داشته باشید که در ایران هیچ شرکتی بجز شرکت چیکن هچ اجازه واردات دستگاه جوجه آوری ارکام صنعتی را ندارد ، در حقیقت شرکت ارکام کره به چیکن هچ انحصار واردات دستگاه های  صنعتی را اعطا نموده است. با این اوصاف هیچکس در ایران بجز فروشگاه چیکن هچ اجازه ارائه نسخه اصل د ارکام را نداشته و هر کس ادعای فروش این نوع دستگاه را دارد قطعا نسخه تقلبی آنرا عرضه میکند . لازه به ذکر است که تمام دستگاه های  خارجی فروشگاه چیکن هچ دارای گارانتی شرکتی میباشد . در نظر داشته باشید که از طریق وبسایت چیکن هچ میتوانید دستگاه جوجه کشی ارکام را بدونه واسطهه خریداری نمایید .

ماشین جوجه کشی کاکس :

شرکت کاکس ماشین یکی از صادرکنندگان ماشین جوجه کشی خانگی و صنعتی میباشد دستگاه های این شرکت در ایران زیاد شناخته شده نمیباشد اما به سبب دفتر مرکزی که در دبی دارد یکی از صادرکنندگان به نام این حوزه به شمار میاید. تنوع دستگاه های کاکس بسیار بالا بوده و به مشتریان خود این امکان را میدهد که گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشند. دستگاه جوجه کشی هلندی و یا  کاکس ماشین ؟ کدام یک صحیح است ! اگر شما هم جز افرادی هستید که دستگاه های کاکس ماشین را با نام دستگاه  هلندی میشناسید به شما توصیه میکنم حتما صفحه نقد و بررسی دستگاه جوجه آوری کاکس را مطالعه نمایید .

ماشین های جوجه کشی فاخته :

خرید از شرکت طیوران صنعت فاخته یکی از انتخاب های مرسوم افرادی است که به دنبال خرید دستگاه جوجه گیری هستند این شرکت نیز همانند اغلب شرکت های دیگر بصورت تخصصی به تولید دستگاه های صنعتی پرداخته است .اگر به دنبال خرید ماشینی با راندمان بالا میگردید دستگاه جوجه گیری فاخته میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این شرکت در دستگاه های خود از سنسور سوئیسی گران قیمتی استفاده کرده است که وجه تمایز آن با سایر تولیدکنندگان ماشین جوجه آوری به شمار می آید.برای کسب اطلاعات جامع درباره قطعات اولیه ، معایب و محاسن دستگاه های فاخته به صفحه نقدو بررسی انها مراجعه کرده و مطالب مندرج در این صفحات را مطالعه نماییدو اطمینان داشته باشید که بعد از مطالعه این صفحات به یک فرد حرفه ای در این حوزه مبدل خواهید گشت و خود به تنهایی ، بدون نیاز به مشاوره افرادی که فقط قصد دارند دستگاه تولیدی خود را خوب جلوه دهند ، خواهید توانست بهترین و مناسب ترین دستگاه را برای خود انتخاب کنید 

ماشین جوجه کشی اسکندری :

و اما درباره معروف ترین برند دستگاه جوجه کشی در ایران و خاورمیانه ، یعنی  اسکندری بیشتر و دقیق تر بدانید . معایب دستگاه جوجه گیری اسکندری چیست ؟ ایا تبلیغاتی که در حوزه گارانتی و خدمات پس از فروشش میشنوید صحیح است ؟ ایا دستگاه اسکندری همان دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز است ؟ ایا 30 سال قدمتی که ادعا میکند درست است ؟ و بسیاری از سوالات دیگر که در هنگام شنیدن نام اسکندری برای همه به وجود می آید . همانطور که میدانید گروه صنعتی اسکندری بزرگترین تولید کننده ماشین های جوجه کشی در خاورمیانه به شمار می آید و قدمتی بسیار طولانی دارد . اولین تولیدکننده دستگاه جوجه آوری در ایران میباشد و کارخانه ای به معنای واقعی کلمه دارد که به راحتی میتوان تصاویر ان را در صفحات وب مشاهده کرد. اما آیا واقعا دستگاه های اسکندری بی نقص هستند؟ برای پاسخ به این سوال وارد صفحه گروه صنعتی اسکندری شوید و مطالب مندرج در آن را مطالعه نمایید.

دستگاه جوجه کشی درنا 

ماشین جوجه کشی درنا به روزترین دستگاه جوجه کشی موجود در خاورمیانه تولید پاییز 98 توسط گروه صنعتی اسکندری ، این واحد تولیدی حاصل تجربیات سی ساله خود را در ماشین جوجه کشی درنا به نمایش گذاشته است . راندمان نزدیک به 100 درصد ، سیستم رطوبت رسانی تمام اتوماتیک ، سنسور  SHT نسل سه سوئیسی ، کنترلر فوق هوشمند  JDR970 و هزاران ویژگی دیگر که در صفحه محصولات درنا به بررسی تک تک آنها خوهیم پرداخت. محصولات جوجه کشی سری درنا صنعتی بوده و دارای 4 نسخه متفاوت است.

بهترین ماشین جوجه کشی:

ویژگی های یک دستگاه جوجه آوری خوب چیست ؟ بهترین ماشین جوجه کشی کدام است ؟

 ماشین جوجه کشی وسیله ای است برای ایجاد محیطی مناسب برای تولیدمثل پرندگان ، ماکیان و خزندگان. یکی از عوامل تاثیر گذار محیطی دما و میزان حرارت یک سامانه است، بهترین ماشین جوجه کشی دستگاهی است که بتواند بهترین و مناسب ترین فضا را برای تخم نطفه دار داخل دستگاه فراهم نماید و یا در واقعا بهترین دستگاه ، دستگاهی است که بتواند شرایطی که مرغ مادر برای تخم خود فراهم میسازد را بیشتر شبیه سازی کند . به طبع میدانید که فراهم ساختن هم چون وضعیتی در گرو داشتن قطعات اولیه با کیفیت میباشد . قطعاتی هم چون سنسور دما و رطوبت ، موتور ، ترموستات ، بدنه ، برد و  . . . هر چقدر از کیفیت بالاتری برخوردار باشند شرایط بهتری رغا برای تخم نطفه دار فراهم ساخته و به سبب آن راندمان بالایی از جوجه گیری به دست خواهد امد . از طرفی هرچه عمر مفید دستگاه  بالاتر باشد دستگاه بهتری نیز به شمار م آید چرا که مبالغ بالایی در ازای خرید دستگاه جوجه آوری صرف میشود و خریدار انتظار دارد بتواند سالیان درازی از این ماشین  استفاده نماید.

بهترین دستگاه جوجه گیری برای افراد مختلف ، متفاوت میباشد در واقع اگر شما یک فنی کار حرفه ای در حوزه جوجه آوری میباشید استفاده از هر دستگاهی با هر سنسوری میتواند برای شما راندمان بی نظیری را به ارمغان آورد اما اگر جز افرادی هستید که در حوزه جوجه کشی با دستگاه ، در سطح مبتدی میباشید سنسور هایی که پس از چند بار جوجه کشی نیاز به کالیبراسیون دارند به هیچ عنوان برای شما مناسب نیست. زیرا کالیبره سنسور امری بسیار حساس میباشد که فقط توسط تجهیزات حرفه ای و یک فنی کار با تجربه انجام میشود و از عهده یک فرد عادی بر نمیاید . در این صورت بهترین دستگاه جوجه گیری برای شما دستگاهی است که نیاز به کالیبراسیون چندباره نداشته باشد .

از طرفی اگر یک فرد مبتدی هستید بهترین انتخاب برای شما دستگاه میباشد که کاربری بسیار اسانی دارد و مجز به سیستم انتخاب پرنده میباشد . در واقع شما با کمک سیستم انتخاب پرنده بعد از چیدن تخم های نطفه دار هرپرنده ای داخل دستگاه  کافی است فقط با فشردن یک دکمه نوع پرنده ای که داخل دستگاه است برای مشخص نمایید سپس بعد از چند روز جوجه های خود را از دستگاه تحویل بگیرید . اما اگر یک فرد حرفه ای در این حوزه به شمار می آیید دستگاهی که دارای سیستم انتخاب پرنده میباشد برای شما بهترین دستگاه جوجه گیری به شمار نمی اید چرا که شما قدم به قدم تمام مراحل جوجه کشی را بارها و بارها تجربه کرده اید و مسلط به این موضوع میباشید .

اگر در منطقه ای از ایران زندگی میکنید که بسیار گرم است مناسب ترین دستگاه  برای شما متفاوت با کسی است که در منطقه سرد سیر زندگی میکند  و البته متفاوت با کسی که در منطقه ای 4 فصل زندگی میکند ! اگر دستگاه جوجه آوری برای آپارتمان شخصی خود در نظر دارید بهترین ماشین جوجه کشی  متفاوت با کسی است که برای خانه روستایی و یا ویلای شخصی خود به دنبال ماشین جوجه کشی است . اگر جز افرادی هستید که به دنبال کسب درآمد از ماشین جوجه کشی میگردید مناسب ترین و بهترین ماشین برای شما متفاوت با کسی که برای پرندگان زینتی که در منزل نگهداری میکند به دنبال ماشین جوجه کشی است ! پس قبل از هز چیزی نیازمند کسب اطلاعات کافی و آگاهی از شرایط خود و عملکرد دستگاه های دارید تا بتوانیدبهترین دستگاه را برای خود انتخاب نمایید.

همانطور که میبینید انتخاب بهترین دستگاه  امری نسبی است و هر فرد خود باید به این نتیجه برسد که بهترین ماشین جوجه آوری برای او کدام است و برای پاسخ به این سوال باید آگاهی کافی درباره قطعات ، چگونگی کارکرد، عومل موثر در جوجه کشی ، شرایط محیطی و جوی مورد نظر ، فضای مناسب برای ماشین جوجه کشی را داشته باشد و سپس تصمیم بگیرد بهترین و مناسب ترین ماشین برای او کدام است .فروشگاه چیکن هچ در صفحات خود بصورت کامل اطلاعات لازم را در اختیار کاربران خود قرار میدهد تا پس از مطالعه صفحات این وب سایت تشخیص دهند کدام دستگاه برای آنان مناسب و یا بهترین دستگاه  است . با ما همراه باشید .

دستگاه جوجه کشی چیست- چیکن هچ
ماشین جوجه کشی چیست؟

ماشین جوجه کشی چیست ؟ سوالی است که بسیاری از افراد انرا در فضای وب بارها و بارها جستجو میکند و به دنبال جواب مناسبی برای این سوال میگردند. در این قسمت از وب سایت چیکن هچ به بررسی این سوال خواهیم پرداخت .

وسیله ای که شرایط مناسب برای خارج شدن جوجه از تخم نطفه دار را فراهم میسازد، دستگاه جوجه کشی نام دارد.در جوجه آوری طبیعی که توسط مرغ مادر در طبیعت انجام میشود دما ، رطوبت ، زاویه ی چرخش و  . . . بصورت کاملا طبیعی تنظیم میشود .دستگاه جوجه اوری ماشینی است که با شبیه سازی فرایند جوجه گیری در طبیعت توسط مرغ مادر ، تمامی المان های لازم را در محیطی ویژه برای تخم های نطفه دار فراهم میکند و سبب میشود که شما بتوانید  از تعداد نامحدود تخم نطفه دار به راحتی جوجه کشی کنید .در حقیقت شما میتوانید با کمک نمایشگر جوجه آوری (که در بسیاری از ماشین ها تعبیه شده است) شرایط درون سامانه را که توسط موتور ، کنترلر و حسگر برای تخم نطفه دار فراهم شده است را ، مشاهده کنید .با کمک ماشین جوجه کشی شما میتوانید از همه پرندگان و ماکیان بدون محدودیت جوجه کشی انجام دهید. 

بطور کلی دستگاه های جوجه آوری در دو نوع صنعتی و خانگی به فروش میرسند که دستگاه های خانگی ظرفیتی در حدود 10 تا 84 عددی بوده و ماشین های  صنعتی ظرفیتی در حدود 126 عددی تا 2000 عددی ( و حتی بیشتر ) را دارا میباشند.

آموزش جوجه کشی با دستگاه - چیکن هچ
آموزش جوجه گیری با دستگاه :

جوجه کشی از انواع پرندگان و ماکیان برای تعدادی از مردم تفریح و برای طیف گسترده ای از افراد منبع درآمد محسوب میشود . دغدغه بسیاری از افراد پس از خرید ماشین جوجه کشی نحوه استفاده از آن است. در این قسمت توضیحاتی اجمالی درباره چگونگی کارکرد ماشین جوجه آوری به شما خواهیم داد.کاربران دستگاه به دو دسته تقسیم میشوند فنی کاران حرفه ای و افراد تازه کار یا عموم مردم

فنی کاران حرفه ای افرادی هستند که تجربه جوجه کشی از انواع پرندگان را داشته و نیازی به خدمات ابتدایی اموزشی ندارند اما عموم مردم افرادی هستند که شاید دستگاه  را از نزدیک ندیده اند و نگرانند که پس از خرید و پرداخت هزینه نتوانند از آن استفاده کنند . برای اینگونه افراد ماشین های جوجه کشی دارای سیستم انتخاب پرنده را پیشنهاد میکنیم . سیستم انتخاب پرنده ویژگی است که در بعضی ماشین های جوجه کشی خانگی و صنعتی بر روی برد دستگاه برنامه نویسی شده است و به کاربر امکان انتخاب نوع پرنده را میدهد و فقط کافی است شما تخم های نطفه دار را داخل دستگاه قرار داده و با یک فشردن یک دکمه مشخص کنید که از چه پرنده ای میخواهید جوجه کشی کنید و پس از اتمام روزهای جوجه آوری ( که بصورت خودکار تنظیم شده است ) جوجه های خود را تحویل بگیرید.به کمک سیستم انتخاب پرنده بر روی برد ماشین جوجه آوری شما میتوانید بدون کوچکترین دانش فنی جوجه گیری نمایید.

توجه داشته باشید که همراه تمامی دستگاه های جوجه آوری فروشگاه چیکن هچ ، دفترچه راهنما و فیلم آموزشی استفاده از دستگاه برای شما ارسال میگردد.به علاوه فنی کاران حرفه ای چیکن هچ در بخش خدمات پس از فروش راهنمای 24 ساعته شما میباشند و در صورت کوچکترین مشکلی در هر ساعتی از شبانه روز با تماس با بخش خدمات شرکت چیکن هچ میتوانید به رفع مشکل بپردازید.

خرید از دستگاه جوجه کشی
خرید دستگاه جوجه کشی :

در وب سایت رسمی شرکت چیکن هچ برای رفاه حال مشتریان خرید ماشین جوجه کشی به روش های مختلف امکان پذیر است .کی از مرسوم ترین و راحت ترین انها خرید انلاین و اینترنتی دستگاه هاست . از مزایای این نوع خرید اتوماتیک بودن فرایند ارسال دستگاه میباشد که سبب میشود سریع تر از هر روش یعنی در کمتر از 72 ساعت ماشین خریداری شده درب منزل به شما تحویل گردد.پس به شما توصیه میکنیم اگر مدت زمان تحویل دستگاه برای شما مهم است حتما بصورت آنلاین خرید کنید .یکی دیگر از روش های خرید دستگاه جوجه آوری خرید بصورت حضوری میباشد . توجه داشته باشید که شرکت چیکن هچ در اکثر شهرهای ایران و بعضی شهرستان ها دارای نمایندگی رسمی میباشد شما میتوانید با مراجعه به هر یک از نمایندگی ها کالای مورد نظر خود را از نزدیک مشاهده کرده وپس از مشاوره حضوری اقدام به خرید دستگاه کنید .یکی دیگر از روش های خرید دستگاه  ، به روش مشاوره غیر حضوری است ! بطوریکه شما میتوانید از طریق تماس با کارشناسان رسمی کارخانه ، مشاوره تلفنی داشته در صورت تمایل خرید میکنید . متخصصین ما همه روزه بجز ایام تعطیل پاسخگوی سوالات شما میباشند. برای دریافت اطلاعات تماس به صفحه تماس با ما ، در پایین همین صفحه مراجعه نمایید .

بازار داغ فروش دستگاه جوجه کشی

پرورش دام و طیور و پرندگان اهلی و بومی و درآمد های هنگفت پرورش دهندگان پرندگان زینتی سبب شده عموم مردم به دنبال خرید دستگاه جوجه کشی تک به تک صفحات وب را جستجو نمایند . از طرفی تولیدکنندگان ماشین جوجه کشی افزایش یافته و همه در صدد فروش دستگاه جوجه کشی تولید شده توسط واحد تولیدی خود میباشند. در این میان فروشگاه های اینترنتی همگی در تلاش اند که تامنحصولات خود را بی نقص معرفی نمایند در حالی که همه ما میدونیم دستگاه بی نقص وجود ندارد ! حتی دستگاه های تولید شده توسط شرکت های بزرگی همچون جیمز وی و آرکام که از سردم داران ماشین جوجه کشی به حساب می آیند نیز دارای ایراداتی میباشند . کارشناسان چیکن هچ تلاش میکنند که بطور صادقانه و کاملا بی طرف ایرادات و محاسن دستگاه های جوجه کشی را برای شما بازگو کرده که بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید .