دستگاه جوجه کشی

/دستگاه جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی 2019-03-30T11:50:21+00:00
فروش دستگاه جوجه کشی-دستگاه جوجه کشی خانگی-ماشین جوجه کشی صنعتی-چیکن هچ

انواع دستگاه جوجه کشی در چیکن هچ

چیکن هچ در این صفحه به عرضه انواع دستگاه جوجه کشی ایرانی و خارجی ( عرضه شده توسط شرکت های مختلف ) در ابعاد متفاوت میپردازد . در واقع شما در این صفحه میتوانید ماشین های جوجه کشی خانگی و  صنعتی ( خارجی و ایرانی ) را بیابید و معایب و محاسن محصول انتخابی خود را مطالعه کنید توجه داشته باشید که چیکن هچ  کاملا دقیق و بی طرفانه ویژگی های تمام محصولات را برای شما شرح میدهد و فضای انتخاب آگاهانه را برای شما ایجاد مینماید .

لازم به ذکر است که که قبل از خرید هرکدام از دستگاه های جوجه کشی صفحات نقد و بررسی همان شرکت را مطالعه کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.

دستگاه جوجه کشی شرکت فاخته :

در این بخش از فروشگاه چیکن هچ ،دستگاه جوجه کشی فاخته (تولیدات گروه طیوران صنعت فاخته ) را مشاهده میکنید .  

بهترین دستگاه جوجه کشی -چیکن هچ

بهترین دستگاه جوجه کشی :

ویژگی های یک دستگاه جوجه کشی خوب چیست ؟ بهترین دستگاه جوجه کشی کدام است ؟

 ماشین جوجه کشی وسیله ای است برای ایجاد محیطی مناسب برای تولیدمثل پرندگان ، ماکیان و خزندگان. یکی از عوامل تاثیر گذار محیطی دما و میزان حرارت یک سامانه است، بهترین ماشین جوجه کشی دستگاهی است که بتواند کاملا دقیق دمای محیط را اندازه بگیرد و توسط سایر قطعات ماشین دمای مناسب را برای تخم های نطفه دار داخل دستگاه ایجاد کند.برای اینکار یکی از مهم ترین قطعات سنسور دستگاه جوجه گیری  است ! به جرات میتوان گفت بهترین ماشین جوجه کشی ، دستگاهی است که دقیق ترین سنسور را داشته باشد زیرا اگر دمای محیط به درستی اندازه گیری نشود با توجه به اینکه سایر قطعات (همانند ترموستات ، موتور ، فن و . . .) با اندازه گیری های سنسور عملکرد خود را تنظیم مینمایند، عملکرد این قطعات نیز با مشکل مواجه خواهد شد .

 از جمله معروف ترین سنسورها دستگاه جوجه آوری میتوان به سنسور  SHT  ،  NTC  ، LM35  و انواع سنسورهای چینی بی نام و نشان اشاره کرد .در این میان دقیق ترین و گران قیمت ترین آنها سنسور  SHT  میباشد . این سنسور ساخت کشور سوئیس بوده و امکان تلورانس دمایی در آن وجود ندارد از طرفی تمام سنسور ها پس از مدتی نیاز به کالیبره دارند و اگر اینکار به موقع انجام نشود عملکرد سنسور و به طبع تمام دستگاه جوجه آوری مختل شده در نتیجه تخم های نطفه دار به خطر میافتند ، اما مهم ترین موضوع اینجاست که سنسور SHT   تنها حسگری است که فقط یک بار توسط شرکت سازنده خود واقع در کشور سوئیس کالیبره شده و دیگر نیازی به کالیبراسون مجدد ندارد. پس یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین ماشین جوجه کشی مجهز بودن به سنسور  SHT  میباشد.

یکی دیگر از ویژگی های ماشین جوجه کشی خوب این است که بدنه ای عایق داشته باشد . هرچقدر که قطعات دستگاه جوجه آوری دقیق باشند باز هم شرایط بیرونی ماشین جوجه کشی نیز در فرایند جوجه اوری موثر است . بدین معنا که اگر بدنه دستگاه به اندازه کافی عایق حرارتی و رطوبتی نباشد و محیط اطراف ماشین جوجه گیری دارای دمایی بسیار سرد و یا گرم باشد این امر  راندمان دستگاه جوجه گیری را پایین می اورد. بدنه ماشین های جوجه کشی را معمولا از جنس  PVC  ،  ABS و فلزی میسازند.

بدنه فلزی به دلیل امکان زنگ زدگی و همچنین به دلیل اینکه امکان شستشو نداشته و الودگی ها را در خود نگه میدارد  اصلا بدنه مناسبی برای ماشین جوجه کشی نیست همانطور که میدانید بدنه فلزی به هیچ عنوان عایق نمیباشد، بسیاری از تولیدکنندگان دستگاه جوجه گیری از یونولیت به عنوان عایق استفاده میکنند که این خود روشی منسوخ شده و غیر ایمن است .بدنه  ABS و  PVC هر دو برای دستگاه جوجه گیری مناسب میباشد . پس یکی دیگر از ویژگی های بهترین ماشین جوجه کشی بدنه ای از جنس  ABS و یا  PVC  است .

از دیگر ویژگی های بهترین دستگاه جوجه کشی میتوان به فن ، نسبت طول و عرض دستگاه ، موتور ، فناوری منتاژ ،  PLC  و یا کنترلر دستگاه و  . . . اشاره کرد.

دستگاه جوجه کشی به چه معناست ؟

وسیله ای که شرایط مناسب برای خارج شدن جوجه از تخم نطفه دار را فراهم میسازد، دستگاه جوجه کشی نام دارد.در جوجه آوری طبیعی که توسط مرغ مادر در طبیعت انجام میشود دما ، رطوبت ، زاویه ی چرخش و  . . . بصورت کاملا دقیق تنظیم میشود .ماشین جوجه کشی ماشینی است که با شبیه سازی از فرایند جوجه گیری در طبیعت توسط مرغ مادر ، تمامی المان های لازم را در محیطی ویژه برای تخم های نطفه دار فراهم میکند و سبب میشود که شما بتوانید بدون حضور مرغ مادر از تعداد نامحدود جوجه کشی کنید .در حقیقت دستگاه جوجه کشی با کمک روزشمار جوجه آوری (که در بسیاری از ماشین های جوجه کشی تعبیه شده است) شرایط درون سامانه را بصورت هوشمند برای زنده ماندن تخم های نطفه دار فراهم میسازد.با کمک دستگاه جوجه گیری شما میتوانید از همه پرندگان و ماکیان بدون محدودیت جوجه کشی انجام دهید.

بطور کلی دستگاه های جوجه آوری در دو نوع صنعتی و خانگی به فروش میرسند که دستگاه های جوجه گیری خانگی ظرفیتی در حدود 10 تا 84 عددی بوده و دستگاه های جوجه کشی صنعتی ظرفیتی در حدود 126 عددی تا 2000 عددی ( و حتی بیشتر ) را دارا میباشند.

اموزش جوجه کشی با دستگاه - چیکن هچ

آموزش جوجه کشی با دستگاه :

جوجه کشی از انواع پرندگان و ماکیان برای تعدادی از مردم تفریح و برای طیف گسترده ای از افراد منبع درآمد محسوب میشود . دغدغه بسیاری از افراد پس از خرید ماشین جوجه کشی نحوه استفاده از آن است. در این قسمت توضیحاتی اجمالی درباره چگونگی کارکرد دستگاه جوجه آوری به شما خواهیم داد.

کاربران دستگاه جوجه آوری به دو دسته تقسیم میشوند فنی کاران حرفه ای و افراد تازه کار یا عموم مردم

فنی کاران حرفه ای افرادی هستند که تجربه جوجه کشی از انواع پرندگان را داشته و نیازی به خدمات ابتدایی اموزشی ندارند اما عموم مردم افرادی هستند که شاید دستگاه جوجه گیری را از نزدیک ندیده اند و نگرانند که پس از خرید و پرداخت هزینه نتوانند از آن استفاده کنند . برای اینگونه افراد دستگاه های جوجه کشی دارای سیستم انتخاب پرنده را پیشنهاد میکنیم . سیستم انتخاب پرنده ویژگی است که در بعضی دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی بر روی برد دستگاه برنامه نویسی شده است و به کاربر امکان انتخاب نوع پرنده را میدهد و فقط کافی است شما تخم های نطفه دار را داخل دستگاه قرار داده و با یک فشردن یک دکمه مشخص کنید که از چه پرنده ای میخواهید جوجه کشی کنید و پس از اتمام روزهای جوجه کشی ( که بصورت خودکار تنظیم شده است ) جوجه های خود را تحویل بگیرید.به کمک سیستم انتخاب پرنده بر روی برد ماشین جوجه کشی شما میتوانید بدون کوچکترین دانش فنی جوجه کشی نمایید.

توجه داشته باشید که همراه تمامی دستگاه های جوجه آوری فروشگاه چیکن هچ ، دفترچه راهنما و فیلم آموزشی استفاده از دستگاه برای شما ارسال میگردد.به علاوه فنی کاران حرفه ای چیکن هچ در بخش خدمات پس از فروش راهنمای 24 ساعته شما میباشند و در صورت کوچکترین مشکلی در هر ساعتی از شبانه روز با تماس با بخش خدمات شرکت چیکن هچ میتوانید به رفع مشکل بپردازید.

ماشین جوجه کشی 80 تایی:

ماشین جوجه کشی ایزی باتور| ایزی باتور 4 ، از محصولات شرکت ایزی باتور میباشد.این ماشین جوجه کشی مجهز به سنسور SHT (ساخت سوئیس) ،  بدنه تمام ABS ، برد فوق هوشمند ، ستر و هچر همزمان ، بهره مندی از هوش مصنوعی و منطق فازی ، منتاژ  SMD ، چرخش 360 درجه ای غلطکی و . . . میباشد.

برای ورود به صفحه ماشین جوجه کشی ایزی باتور 4 کلیک کنید

دستگاه جوجه کشی -چیکن هچ

ماشین جوجه کشی 84 تایی:

ماشین جوجه کشی دماوند مدل dq30sh ، از محصولات شرکت بلدرچین دماوند میباشد.این دستگاه جوجه کشی مجهز به سنسور NTC ، بدنه فلزی، کنترلر مخصوص ، سبک و زیبا ، کنترلر هوشمند ، منتاژ  SMD و . . . میباشد.

برای ورود به صفحه ماشین جوجه کشی دماوند مدل dq30sh کلیک کنید

دستگاه جوجه کشی -چیکن هچ
خرید انواع ماشین جوجه کشی در چیکن هچ

خرید دستگاه جوجه کشی :

در وب سایت رسمی شرکت چیکن هچ برای رفاه حال مشتریان خرید دستگاه جوجه کشی به روش های مختلف امکان پذیر است یکی از مرسوم ترین و راحت ترین انها خرید انلاین و اینترنتی دستگاه هاست . از مزایای این نوع خرید اتوماتیک بودن فرایند ارسال دستگاه میباشد که سبب میشود سریع تر از هر روش یعنی در کمتر از 72 ساعت ماشین جوجه کشی مورد نظر درب منزل به شما تحویل گردد.پس به شما میکنیم اگر مدت زمان تحویل دستگاه برای شما مهم است حتما بصورت آنلاین خرید کنید .

یکی دیگر از روش های خرید دستگاه جوجه کشی خرید بصورت حضوری میباشد . توجه داشته باشید که شرکت چیکن هچ در اکثر شهرهای ایران و بعضی شهرستان ها دارای نمایندگی رسمی میباشد شما میتوانید با مراجعه به هر یک از نمایندگی ها کالای مورد نظر خود را از نزدیک مشاهده کرده وپس از مشاوره حضوری اقدام به خرید کنید .

یکی دیگر از روش های خرید دستگاه جوجه کشی ، به روش مشاوره غیر حضوری است ! بطوریکه شما میتوانید از طریق تماس با کارشناسان رسمی کارخانه مشاوره انجام داده  و در صورت تمایل خرید میکنید . متخصصین ما همه روزه بجز ایام تعطیل پاسخگوی سوالات شما میباشند.برای دریافت اطلاعات تماس به صفحه تماغس با ما وبسایت در پایین صفحه مراجعه نمایید .

دستگاه جوجه کشی -چیکن هچ

ماشین جوجه کشی آرکام 24 تایی:

دستگاه های جوجه آوری خارجی در ایران طرفداران خاص خود را دارد و بی شک هر کسی که به دنبال ماشین جوجه کشی خارجی بوده است نام آرکام به گوشش آشناست .دستگاه جوجه گیری آرکام مدل 24 تایی ( RCom suru 20  )  یکی از محصولات کره ای فروشگاه چیکن هچ میباشد که میتوانید نسخه اصل و اورجینال آن را از همین فروشگاه تهیه نمایید . توجه داشته باشید که این دستگاه جوجه آوری دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.

برای ورود به صفحه ماشن جوجه کشی آرکام کلیک کنید.