دستگاه جوجه کشی صنعتی

/دستگاه جوجه کشی صنعتی
دستگاه جوجه کشی صنعتی 2019-02-03T06:11:46+00:00
دستگاه جوجه کشی صنعتی -چیکن هچ

بهترین دستگاه جوجه کشی صنعتی را در چیکن هچ بیابید

فروشگاه چیکن هچ در این صفحه از وب سایت خود به معرفی انواع تولیدکنندگان داخلی و خارجی دستگاه جوجه کشی صنعتی در ابعاد مختلف میپردازد توجه داشته باشید که امکان ثبت سفارش و طراحی و تولید ماشین جوجه کشی صنعتی مورد نیاز شما ( در هر ابعادی )  وجود دارد برای برقراری ارتباط با واحد فروش چیکن هچ به بخش تماس با ما سایت ( که در پایین صفحه قرار دارد ) مراجعه کنید.

ماشین جوجه کشی صنعتی به دستگاهی گفته میشود که توانایی جوجه آوری در ابعاد بزرگ و متوسط را با راندمان بالا داشته باشد در حقیقت تنها تفاوت دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی در ابعاد و ظرفیت آنها میباشد که شما میتوانید متناسب با نیاز خود و مشاهده صفحه دستگاه جوجه کشی به انتخابی مناسب برسید.

توجه داشته باشید که قبل از خرید ماشین های جوجه کشی صنعتی ، صفحه ی نقد و بررسی هر کدام را مطالعه کنید و حقایق را در مورد آنها دریابید و سپس آگاهانه انتخاب کنید.

 دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند : 

شرکت بلدرچین دماوند عرضه کننده انواع ماشین جوجه کشی صنعتی میباشد لازم به ذکر است که این شرکت یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان دستگاه جوجه کشی صنعتی میباشد

دستگاه جوجه کشی کاکس ( محصولات صنعتی ) :

شرکت کاکس ماشین عرضه کننده انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی و خانگی میباشد. در این قسمت میتوانید انواع دستگاه صنعتی این شرکت را مشاهده کنید 

دستگاه جوجه کشی صنعتی فاخته :

در این قسمت لیست محصولات شرکت طیوران صنعت فاخته که به تولید و عرضه انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی میپردازند را مشاهده میکنید .

عکسی درباره انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی - چیکن هچ

ویژگی های دستگاه جوجه کشی صنعتی :

دستگاه های جوجه کشی صنعتی جز ماشین آلات حرفه ای دام طیور محسوب میشوند در واقع افرادی که به خرید دستگاه جوجه کشی با ظرفیت بالا میپردازند افراد حرفه ای در حوزه ی پرورش دام طیور میباشند . انتظار به حق سرمایه گذارانی که هزینه های گزافی برای تهیه ماشین جوجه کشی صنعتی میپردازند، کیفیت بالا و راندمان بی نظیر ماشین جوجه کشی است . همانطور که میدانید فنی کاران حرفه ای که از این محصولات استفاده میکنند بسیار دقیق بوده و بهترین انتخاب را از بین دستگاه های جوجه کشی صنعتی موجود در بازار ، خواهند داشت .

 برای داشتن انتخابی مناسب علاوه بر بحث بهترین سنسور ماشین جوجه کشی ، بهترین بدنه برای دستگاه جوجه کشی صنعتی ، بهترین کنترلر برای دستگاه جوجه آوری و  . . .  مهم ترین موضوع در خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی راندمان این ماشین میباشد توجه داشته باشید که برای ماشین جوجه آوری با ظرفیت بالا علاوه بر دیگر هزینه ها سرمایه ی زیادی برای تهیه تخم های نطفه دار صرف میشود که هرگونه آسیب به آنها خسارات جبران ناپذیری را برای کاربران دستگاه جوجه کشی صنعتی وارد می کند. پس قبل از خرید هر دستگاهی اطمینان داشته باشید که کیفیت محصول انتخابی شما به قدری بالاست که میتواند راندمان حداقل 90 درصدی را برای شما رقم بزند.برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت مقالات فروشگاه چیکن هچ مراجعه نمایید.

معرفی دستگاه جوجه کشی صنعتی DQ200sh و تصویر محصول

دستگاه جوجه کشی صنعتی  dq200sh :

یکی از پر فروش ترین دستگاه های جوجه کشی صنعتی دستگاه جوجه کشی دماوند مدل dq200sh میباشد این ماشین جوجه آوری توانایی جوجه کشی از  1850عدد تخم نطفه دار متوسط ( مانند مرغ ) ، 4200 عدد تخم نطفه دار کوچک ( مانند بلدرچین ) ، 1100 عدد تخم نطفه دار درشت ( مانند بوقلمون )  و  . . . را داراست. توجه داشته باشید که جوجه آوری با این دستگاه جوجه کشی صنعتی حتی با یک عدد تخم پرنده امکان پذیر بوده و هیچ محدودیتی ندارد.سنسور این دستگاه NTC  بوده که با کمک جدول استوکیومتری و محاسبه دمای تر و خشک رطوبت ماشین جوجه کشی را حدس زده و روند جوجه آوری را با اطمینان ادامه میدهد.

دستگاه جوجه کشی صنعتی -چیکن هچ

دستگاه جوجه کشی صنعتی چیست ؟

دستگاه جوجه کشی صنعتی وسیله ای است برای جوجه گیری از انواع پرندگان و ماکیان که در ابعادی بزرگ ظاهر میشود و فضای مناسبی را برای تخم های نطفه دار داخل دستگاه فراهم می آورد . همانطور که میدانید هر پرنده برای جوجه آوری نیاز به شرایط محیطی متفاوت ( دما ، رطوبت ، چرخش ، مدت زمان ستر و هچر و . . . ) دارد ، دستگاه جوجه کشی صنعتی موظف است بهترین شرایط محیطی را برای پرنده مورد نظر ایجاد کند.

یکی از مهم ترین تفاوت های دستگاه جوجه کشی صنعتی و خانگی در ظرفیت و ابعاد آن میباشد ، دستگاه های جوجه کشی صنعتی معمولا از ظرفیت 48 عددی شروع و  تا 3000 عددی ادامه می یابد لازم به ذکر است که بسیاری از شرکت های تولید کننده و یا وارد کننده دستگاه جوجه کشی ، دستگاه های سفارشی در ظرفیت ها و ابعاد متفاوت را نیز میپزیرند که در این صورت هیچ محدودیتی برای ظرفیت دستگاه وجود ندارد .

دستگاه جوجه کشی صنعتی وسیله ای مناسب برای اشتغال زایی میباشد ، چه بسا سرمایه گذارانی که از این طریق کسب درآمد کرده و به درآمد های میلیونی رسیده اند ! معمولا جوجه کشی از پرندگان بومی به جهت بهره مندی از گوشت و تخم این پرندگان بوده و همچنین جوجه کشی از پرندگان زینتی جهت پرورش و نگهداری برای سرگرمی های خانوادگی است  و شما میتوانید با استفاده از انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی که در فروشگاه چیکن هچ مشاهده میکنید برای هر دو قشر محصولی برای عرضه داشته باشید و شغلی مناسب کم دردسر و پر درآمد برای خود به وجود آورید . برای شروع شما میتوانید از دستگاه های صنعتی مناسب قیمت و کوچکتر شرو کرده و رفته رفته به افزایش آن بپردازید .

توجه داشته باشید که برای انجام اینکار نیازی به فضایی بزرگ و یا مکان مخصوصی ندارید شما میتوانید به راحتی رد گوشه ای از منزل ، اتاق خواب ، حیاط ، آشپزخانه و  یا هر محیط دیگری دستگاه جوجه کشی صنعتی خود را مستقر کرده به پرورش انواع پرندگان و ماکیان بپردازید. جالب است بدانید برای شرو حتی میتوانید از ماشین جوجه آوری خانگی نیز استفاده کنید و در گوشه ای از آپارتمان ، منزل شخصی و یا روستایی خود به جوجه گیری از پرنده مورد نظر خود بپردازید .

دستگاه جوجه کشی بزرگ - چیکن هچ

درباره انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی بیشتر بدانید !

دستگاه های جوجه کشی صنعتی موجود در بازار بسیار متنوع  اند  که توسط تولیدکنندگان داخلی و خارجی عرضه میشوند در این قسمت میخواهیم توضیحات مختصری درباره تولید انواع تولیدکنندگان ماشین جوجه کشی صنعتی و دستگاه های انها صحبت کنیم .

قبل از هرچیزی لازم ست بدانید که اگر محدودیت مالی ندارید و برایتان قیمت دستگاه جوجه کشی صنعتی آرکام کره مناسب است حتما و حتما اولویت خود را دستگاه آرکام قراردهید زیرا این دستگاه ها بصورت کاملا مستقیم از کره وارد میشود و نسخه اصل آن میباشد که کیفیت و راندمان بالا و کاربری آسان از ویژگی های بارز آن میباشد. اما اگر از پس هزینه های بالای دستگاه کره ای بر نمی آیید که این امر بسیار طبیعی است به شما دستگاه های جوجه کشی ایرانی خوب را معرفی خواهیم کرد .

یکی از این دستگاه های با کیفیت دستگاه های جوجه کشی صنعتی اسکندری است که قطعات الکتریکی و مکانیکی ساخت مالزی و سنسور سوئیسی دارد ! این دستگاه جوجه کشی صنعتی بر خلاف سایر دستگاه های جوجه کشی دارای موتور بسیار قوی است که در کشور مالزی به سفارش گروه صنعتی اسکندری برای دستگاه جوجه کشی صنعتی این کارخانه تولید میشود . با توجه به اینکه مونتاژ دسگاه های تولیدشده توسط گروه صنعتی اسکندری با فناوری SMD  میباشد و همچنین بدنه ای از جنس  PVC  دارد اطمینان داشته باشید که با قیمتی بسیار کمتر میتوانید کیفیتی نظیر دستگاه جوجه کشی صنعتی خارجی آرکام را به عینه ببینید .

از دیگر تولیدکنندگان دستگاه جوجه کشی صنعتی میتوان به شرکت بلدرچین دماوند اشاره کرد که قیمتی مناسب تر داشته و از سنسور  NTC  و بدنه فلزی با رنگ کوره ای تولیدمیشود ، قطعات دستگاه جوجه کشی صنعتی این شرکت ایرانی و بعضا چینی بوده اما با دقت بالا ، کالیبره به موقع میتوان نتیجه مطلوب را از آن کسب کرد .

دستگاه های صنعتی شرکت کاکس ماشین یکی از ماشین آلات مطرح در کشور های خاورمیانه میباشد که از کشور های اطراف مورد استقبال قرار میگیرد زیرا این شرکت نمایندگی در خارج از ایران داراست که مبادلات ارزی و ارسال کالا را برای این شرکت آسان کرده است . اما توجه داشته باشید که قبل از خرید هر کدام از این دستگاه های جوجه کشی صنعتی حتما صفحه “دستگاه جوجه کشی کاکس ” را مورد بررسی قرار دهید .

یکی دیگر از تولیدکنندگان دستگاه جوجه کشی صنعتی شرکت فاخته میباشد این شرکت جز معدود تولیدکنندگانی است که دستگاه های شتر مرغی خود را از سایر دستگاه های جوجه کشی صنعتی خود جدا نموده است که این یک برگ برنده برای این کارخانه محسوب میشود زیرا شتر مرغ با توجه به ویژگی های منحصر به فرد خود نیاز به  شرایط ویژه ای برای جوجه آوری دارد همچنین این شرکت از نسخه بدون هدر سنسور  SHT  برای دستگاه های جوجه کشی صنعتی خود استفاده نموده است که یکی از محاسن این کارخانه محسوب میشود . برای کسب اطلاعات کامل در ایباره به صفحه ” دستگاه جوجه کشی فاخته ” مراجعه نمایید