دستگاه جوجه کشی شترمرغ - چیکن هچ

در این بخش از وب سایت چیکن هچ، به معرفی انواع دستگاه جوجه کشی شترمرغ پرداخته ایم. لازم به ذکر است که در بین تمامی پرنده ها، جوجه کشی از شترمرغ تحت شرایط خاص و متفاوتی انجام میگیرد.

جالب است بدانید که در ایام ستر جوجه کشی از شترمرغ، به رطوبت گیری از تخم های نطفه دار پرداخته میشود. زیرا در دوره ستر، رطوبت ایده آل برای جوجه کشی از شترمرغ، 20 الی 25 درصد می باشد. در حالیکه برای جوجه کشی از سایر پرندگان به رطوبت های بالای 50 درصد نیاز می باشد.

این رطوبت گیری باید به نحوی باشد که تا زمان هچ، هر تخم نطفه دار شترمرغ 15 درصد از وزن خود را از دست داده باشد. اما تخم شترمرغ پوسته بسیار ضخیم تری دارد که تبادل گازها را سخت تر نموده است. همچنین با توجه به سنگینی تخم شترمرغ، سیستم چرخشی دستگاه باید بسیار قوی باشد.

از این رو جوجه کشی از تخم نطفه دار شترمرغ، دستگاه خاصی را می طلبد. دستگاه جوجه کشی خانگی و یا صنعتی که برای سایر پرنده ها طراحی شده اند، در جوجه کشی از تخم نطفه دار شترمرغ به خوبی عمل نمیکند و راندمان پایینی دارد.

از بین تولید کننده های داخلی گروه صنعتی اسکندری محصول اختصاصی برای جوجه کشی از شترمرغ طراحی و تولید میکند.

سایر تولیدکننده های داخلی همچون بلدرچین دماوند، کاکس ماشین و … همان دستگاه هایی که برای جوجه کشی از ماکیان و طیور خانگی طراحی نموده اند را برای جوجه کشی از شترمرغ نیز به کاربران خود پیشنهاد میکنند. اما حقیقت امر این است که ساختار این محصولات برای جوجه کشی از پرنده های اهلی ساخته شده و فقط با نصب شانه شترمرغی بر روی دستگاه نمی توان به نتایج مطلوب رسید.

همان طور که گفته شد در زمان ستر باید به خوبی از تخم های نطفه دار شترمرغ رطوبت گیری شود. این امر مستلزم سیستم سیرکوله و تهویه خاصی است که به هیچ وجه مناسب برای جوجه کشی از سایر پرنده ها نخواهد بود.

لذا فروشگاه چیکن هچ جهت راهنمایی کاربران و پرورش دهندگان عزیز فعال در عرصه پرورش شترمرغ در این بخش فقط به معرفی و بررسی دستگاه جوجه کشی شترمرغ پرداخته است. برای مشاهده دستگاه جوجه کشی خانگی و یا دستگاه جوجه کشی صنعتی به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

محصولات ارائه شده در این بخش شامل چهار دستگاه شترمرغی با ظرفیت های مختلف 16 تایی، 24 تایی و 64 تایی می باشد.

آیا دستگاه جوجه کشی شترمرغ با دستگاه جوجه کشی معمولی تفاوت دارد ؟

بله ، دستگاه جوجه کشی شترمرغی باید دارای سیستم رطوبت گیری باشد که این مورد در دستگاه های جوجه کشی معمولی وجود ندارد .

قیمت دستگاه جوجه کشی شترمرغ چقدر است ؟

قیمت دستگاه ، با توجه به ظرفیت آن متفاوت می باشد . برای مشاهده ی قیمت این دستگاه ها به صفحه ی قیمت دستگاه جوجه کشی مراجعه فرمایید .

سود جوجه کشی از شترمرغ چقدر است ؟

جوجه کشی از شترمرغ سود بسیار بالایی دارد. شما میتوانید با مطالعه مطالب مندرج در صفحه آموزش پرورش و نگهداری از شترمرغ تمام نکات مرتبط با این حوزه را مطالعه نمایید.

دستگاه جوجه کشی شترمرغ اسکندری چه ویژگی هایی دارد ؟

این دستگاه دارای سیستم مخصوص رطوبت گیری در مرحله ی ستر و رطوبت دهی در مرحله هچ بوده و به دلیل طراحی ویژه خود از شناخته شده ترین انواع دستگاه جوجه کشی شترمرغی می باشد.