دستگاه جوجه کشی نوین صنعت خزر

//دستگاه جوجه کشی نوین صنعت خزر

دستگاه جوجه کشی نوین صنعت خزر

دستگاه جوجه کشی نوین صنعت خزر - فروشگاه چیکن هچ

تحلیل شرکت نوین صنعت خزر در فروشگاه چیکن هچ 

جوجه کشی و بهره گیری از انواع دستگاه جوجه کشی اکنون چند سالی می شود که در راس توجهات قرار گرفته است . در پیرو همین امر شرکت های متعددی در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه جوجه کشی فعالیت کرده و فروش قابل توجهی را به خود اختصاص داده اند . البته جوجه کشی از از تخم های نطفه دار در مقیاس های مختلفی انجام می شود و همین امر باعث شده تا شرکت ها محصولات خود را در 3 دسته خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی به بازار عرضه کنند . 

وب سایت فروشگاه چیکن هچ با بهره گیری از تیم مجرب خود تمامی محصولات محبوب و پرفروش تولید شده توسط برند های مختلف را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد . شایان ذکر است که تمامی اطلاعات و موارد که در این وب سایت ذکر شده است طی بررسی های موشکافانه و دقیق توسط تیم مجرب چیکن هچ به دست آمده که بدون هیچ چشم داشتی در اختیار کاربران عزیز قرار می گیرد . 

شرکت نوین صنعت خزر یکی دیگر از برند های تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی در ایران می باشد که در این مقاله زیر ذره بین قرار داده می شود . برای کسب اطلاعات کامل با ما همراه باشید … 

آیا شرکت نوین صنعت خزر قابل اعتماد است ؟ ایا دستگاه جوجه کشی نوین صنعت خزر را بخریم ؟

شرکت نوین صنعت خزر در سال 1387 تاسیس شد و استارت کار خود را زد . البته پروانه بهره برداری 2 سال بعد یعنی در سال 1389 به شرکت تعلق گرفت . محصولاتی که تحت عنوان برند این شرکت تولید و به بازار عرضه می شود در انواع خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی می باشند . با استفاده از دستگاه جوجه کشی نوین صنعت خزر کاربران می توانند به جوجه کشی از انواع تخم های نطفه دار پرنده های اهلی مانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، بوقلمون و … بپردازند . برای کسب اطلاعات درباره دستگاه جوجه کشی هواباتور آمریکا کلیک کنید

المنت ، ظرف آب ، سیستم تامین دما ، سیستم تامین رطوبت ، سنسور دما و رطوبت ، بدنه ، سیستم تهویه و … تجهیزات و سیستم هایی تشکیل دهنده یک دستگاه جوجه کشی می باشند که در واقع کیفیت دستگاه وابسته به کیفیت آنها می باشد . از این رو شرکت  نوین صنعت خزر در راستای جلب رضایت کاربر و همچنین تولید محصولی با کیفیت از پیشرفته ترین و بادوام ترین قطعات در مونتاژ و ساخت محصولات خود بهره گیری کرده است . 

با استناد به بررسی های دقیق انجام شده بر روی وب سایت این شرکت ، دستگاه جوجه کشی نوین صنعت خزر به همراه گارانتی معتبر و 10 سال خدمات پس از فروش به کاربر ارائه می گردد . یعنی تا 10 سال شرکت عرضه کننده محصول وظیفه دارد تمامی قطعات و لوازم یدکی محصول را تولید و تامین نماید تا در صورت خراب شدن قطعه ای کاربر بتواند به شرکت مراجعه کند و قطعه مورد نیاز برای دستگاه را خریداری کند . متاسفانه در هیچ جای وب سایت متعلق به این شرکت اشاره نشده که گارانتی ارائه شده به همراه محصول تا چند سال یا چند ماه دارای اعتبار می باشد . فروشگاه چیکن هچ به بررسی انواع برند های دستگاه جوجه کشی میپردازد شما میتوانید در قسمت های مختلف این وب سایت درباره شرکت های معروفی هم چون دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز ، دستگاه جوجه کشی سیمرغ جنوب و دستگاه جوجه کشی صبا  نیز کسب اطلاعات نمایید .

دستگاه جوجه کشی نوین صنعت خزر - چیکن هچ

بررسی دستگاه جوجه کشی نوین صنعت خزر 

با بررسی های انجام شده محصولات عرضه شده توسط این شرکت دارای نقاط قوت و در عین حال برخی ایرادات میباشد که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد …

سیستم تامین رطوبت 

سیستم رطوبت رسانی بکار رفته در دستگاه جوجه کشی نوین صنعت خزر در دو دسته قرار می گیرند . در بیشتر محصولات نیمه صنعتی که از ظرفیت متوسطی برخوردار هستند از ظرف جهت تامین رطوبت بهره گیری شده است . در واقع در این حالت ظرف آّی در قسمت داخلی دستگاه قرار داده می شود که کاربر می تواند با توجه به نوع پرنده آن را پر نماید ؛ فن قرار داده شده در بر بالای ظرف با کارکرد خود آب داخل ظرف را به بخار سرد تبدیل کرده و به محیط پخش می کند . 

نوع دیگری از سیستم رطوبت رسانی در محصولات این برند به خصوص در دستگاه های بزرگ و صنعتی این شرکت بهره گیری شده است که تحت عنوان نازل اسپری شناخته می شود . در این سیستم ظرفی یا مخزن در قسمت داخلی و یا خارجی دستگاه قرار داده می شود که آب از داخل آن به نازل اسپری منتقل شده و به صورت پودر بسیار ریز به محیط پخش می شود . توجه داشته باشید که در برخی از دستگاه های بزرگ از دو نازل اسپری یا بیشتر نیز استفاده می کنند .

 

بهره گیری از شانه های مخصوص 

شانه های که در انواع دستگاه جوجه کشی نوین صنعت خزر بهره گیری شده از نوع مخصوص می باشد . باید به این نکته توجه داشت به بر روی کار آمدن انواع شانه های نسل جدید مانند همه کاره یا همان یونیورسال و همچنین غلطکی ، از شانه های به ندرت در دستگاه ها به خصوص در مدل های نیمه صنعتی و صنعتی استفاده می کنند . چرا که شانه مخصوص محدود بوده و به همین دلیل برای جوجه کشی از تخم نطفه دار پرنده های مختلف باید کاربر اقدام به خرید سایز های مختلف این شانه نماید و هر بار با توجه به سایز تخم نطفه دار اقدام به جداسازی شانه از راک کرده و شانه مناسب را در دستگاه قرار دهد . این در حال است که شانه های همه کاره و غلطکی با توجه به ساختاری که دارند جوجه کشی از انواع تخم نطفه دار را برای کاربر امکان پذیر می کنند . 

 

سیستم تامین دما 

دما یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که تاثیر مستقیم در نتیجه جوجه کشی دارد . با بررسی های انجام شده شرکت نام برده از المنت های میله ای برای تامین گرما بهره گیری کرده است . این المنت ها به دلیل مصرف پایینی که دارند هم مصرف برق را به میزان قابل توجهی پایین می آورند و هم فشار چندانی را به دستگاه وارد نمی کند . 

 

دارای آلارم هشدار دهنده 

در برخی از محصولات از جمله دستگاه جوجه کشی شترمرغی نوین صنعت خزر سیستم هایی تحت عنوان آلارم خطر در نظر گرفته شده که در صورت بالا یا پایین شدن و دما و رطوبت هشدار می دهد . سیستم آلارم ذکر شده این امکان را ایجاد می کند که کاربر در صورت بروز مشکل در کم ترین زمان ممکن تمهیدات و اقدامات لازم را در نظر بگیرد و از افت راندمان جلوگیری کند . 

 

وب سایت نوین صنعت خزر

با استناد به تحلیل و بررسی های انجام گرفته توسط تیم مجرب چیکن هچ ، اطلاعات به دست آمده حاکی از این است که در وب سایت نوین صنعت خزر تنها 3 تا از محصولات قرار داده شده است . مطالبی که درباره این محصولات ارائه شده به صورت یک جدول کوچک و خلاصه شده می باشد تحت هیچ اطلاعات لازم و کلیدی را در اختیار کاربر قرار نمی دهد . 

سنسور ، جنس بدنه ، نوع برد و … از جمله ویژگی هایی است که در تعیین کیفیت یک دستگاه جوجه کشی دخیل می باشد و متاسفانه در این وب سایت به هیچ عنوان به این مطالب اشاره نشده است . 

برای کسب اطلاعات کامل درباره قیمت دستگاه جوجه کشی نوین صنعت خزر و همچنین مابقی تولیدکنندگان دستگاه جوجه کشی به صفحه قیمت دستگاه جوجه کشی مراجعه نمایید . لازم به ذکر است که اگر به دنبال ماشین جوجه کشی ارزان قیمت هستید میتوانید ماشین های جوجه گیری زیر یک میلیون تومان را در صفحه دستگاه جوجه کشی ارزان بیابید.

درج دیدگاه