دستگاه جوجه کشی محجوبی

//دستگاه جوجه کشی محجوبی

دستگاه جوجه کشی محجوبی

ماشین جوجه کشی محجوبی - چیکن هچ

چیکن هچ نامی است که افراد فعال در زمینه جوجه کشی و همچنین کسانی که قصد خرید دستگاه جوجه کشی را دارند می شناسند . این وب سایت به عنوان بزرگ ترین مرجع بررسی و تحلیل انواع دستگاه جوجه کشی در ایران می باشد که تمامی اطلاعات لازم برای خریداری را بدون هیچ چشم داشتی تامین می نماید  در این حالت شما می توانید از میاتن گزینه های متعدد ، ارزیابی کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید . 

اکنون نزدیک به 1 دهه می شود که پرورش و نگهداری انواع پرنده های زینتی و اهلی محبوبیت بالایی را به خود اختصاص داده است به طوری که برخی افراد برای بالا بردن سود دهی از دستگاه های جوجه کشی در انواع خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی (بزرگ) جهت تبدیل کردن تخم های نطفه دار پرنده به جوجه بهره گیری می کنند . این امر باعث شده تا شرکت های متعددی پا به عرصه گذاشته و به طراحی و تولید انواع ماشین جوجه کشی و تجهیزات مرغداری بپردازند . در میان خریداران باید توجه کنند که بالا بودن قیمت محصول حتماً نمی تواند کیفیت آن را تضمین نماید . شما عزیزان با مراجعه به وب سایت چیکن هچ می توانید تمامی اطلاعات لازم درباره مشخصات انواع دستگاه های جوجه کشی تولید شده توسط برند های مختلف را به دست بیاورید . شایان ذکر است که این اطلاعات حاصل زحمات تیم مجرب و کارشناسان مشغول در وب سایت چیکن هچ می باشد که با تجربه بالای خود یک شرکت تولید کننده دستگاه جوجه کشی و محصولات آن را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهند .  

دستگاه جوجه کشی محجوبی در این مقاله به عنوان هدف اصلی ما مورد بررسی قرار می گیرد . با ما همراه باشید …

شرکت محجوبی یکی دیگر از انواع تولید کننده های دستگاه جوجه کشی در ایران می باشد که به دلیل تجربه پایین و نوع پا بودن چندان به عنوان برند مطرح شناخته نمی شود . با استناد به بررسی های انجام شده شرکت محجوبی هیچ وب سایتی برای معرفی محصولات خود ندارد و این خود یک نقطه ضعف بزرگ بوده که نشان می دهد این شرکت راه زیادی تا رسیدن به حد ایده آل دارد . توجه داشته باشید که نبود وب سایت باعث شده تا کاربران در صورت نیاز نتوانند محصولات این شرکت را تحلیل و در نهایت به صورت آنلاین خریداری کنند . در این حالت بیشتر خرید ها به صورت حضوری و در واقع با مراجعه به بخش فروش شرکت صورت می گیرد که این امر برای افرادی که در شهر ها یا شهرستان های دیگر زندگی می کنند می تواند بسیار طاقت فرسا و زمان بر باشد . همین نبود وب سایت ، اصلی ترین فاکتور ناشناخته ماندن این برند در زمینه تولید دستگاه جوجه کشی است .

 قطعات دستگاه جوجه کشی 

محصولات تولید شده توسط شرکت محجوبی برای جوجه کشی از انواع پرنده های اهلی مانند مرغ ، بلدرچین ، کبک و … مورد استفاده قرار می گیرد . این برند در تولید محصولات خود تمامی تلاش خود را بکار بسته تا نهایت کیفیت و راندمان را خلق نماید به طوری که با بررسی قطعات داخل آن می توان به این نتیجه گیری رسید . 

بدنه داخلی دستگاه جوجه کشی 

افرادی قیمت دستگاه جوجه کشی محجوبی را مورد بررسی قرار می دهند باید به این نکته توجه کنند که جنس بدنه داخلی و خارجی می تواند یکی از مهمترین فاکتور های تاثیر گذار در کیفیت و قیمت محصول باشد . شرکت محجوبی در ساخت محصولات خود از گالوانیزه به عنوان بدنه داخلی بهره گیری کرده است چرا که به دلیل ویژگی های ساختاری در تماس با آب با رطوبت دچار زنگ زدگی نمی شود . باید به این نکته توجه داشت که بدنه نام برده به دلیل مقاومت بالا محتوای داخل یعنی قطعات و همچنین تخم های نطفه دار را از گزند ضربه یا برخورد مصون نگه می دارد .

سیستم رطوبت رسانی ماشین جوجه کشی محجوبی

جوجه کشی از انواع تخم های نطفه دار نیازمند خلق یک شرایط خاص می باشد و در این میان دما و رطوبت دو عامل بسیار مهم و حیاتی می باشند . تامین رطوبت در دستگاه جوجه کشی محجوبی با استفاده از مه ساز التراسونیک با تولید بخار سرد انجام می شود . در واقع سنسور موجود در محیط داخلی داده های مربوط به شرایط دمایی و رطوبتی را به برد ارسال می نماید و برد با توجه به تنظیماتی که توسط کاربر اعمال شده تمهیدات لازم را در نظر میگیرد تا رطوبت کافی توسط مه ساز التراسونیک تامین شود . البته در یک نگاه تخصصی تر می توان به این نکته نیز اشاره کرد که رطوبت تولید شده توسط التراسونیک به صورت سرد بوده و همین امر با توجه به تحقیقات انجام شده می تواند تخم های نطفه دار را با خطر شوک دمایی مواجه کند همین امر سبب شده تا بسیاری از شرکت های بزرگ در بروز رسانی محصولات خود التراسونیک را با سیستم بهتری یعنی اتمایز جایگزین کنند . 

سیستم تامین کننده دما

با توجه به مطالبی که در قسمت قبلی اشاره شده دما از دیگر مواردی است که در تعیین سرنوشت جوجه کشی نقش مهمی را به خود اختصاص داده است . از این رو شرکت محجوبی برای بالا بردن کیفیت کار خود از المنت هایی میله ای برای تامین دمای لزام محیط داخلی بهره گیری کرده است . این المنت ها با توجه به دستورات برد و شرایط داخل دستگاه کار می کنند و در حالت کلی دما را در بازه استاندارد نگه می دارد . البته باید به این نکته نیز توجه داشت که در دستگاه جوجه کشی صنعتی محجوبی  برای تامین دما در کنار بهره گیری از المنت یک لامپ 600 وات نیز در محیط داخلی دستگاه قرار داده می شود . 

دارای سیستم هشدار دهنده 

در دستگاه جوجه کشی محجوبی سیستم تحت عنوان آلارم هشدار دهنده در نظر گرفته شده است . این سیستم در واقع در مواردی که دما از حد استاندارد تخطی کرده و افزایش یا کاهش پیدا می کند و همچنین در صورت باز ماندن درب دستگاه وارد عمل شده و هشدار می دهد تا کاربر اقدامات لازم برای رفع اختلال را در نظر بگیرد . بهره گیری از آۀارم هشدار دهنده در این محصولات باعث شده تا حالت پایدار محیط داخلی در دستگاه حفظ شود و کاربر با افت راندمان مواجه نشود . 

عایق بندی دستگاه جوجه کشی محجوبی

جوجه کشی از تخم های نطفه دار در واقع در داخل یک محفظه بسته تحت شرایط خاص انجام می شود . توجه داشته باشید که اگر حالت پایدار محیط داخلی دستخوش تغییر قرار بگیرد بدون شک راندمان کار پایین می آید و نهایتاً برخی از تخم های نطفه دار از دست می روند . مطلب اشاره شده بیانگر اهمیت عایق بندی در دستگاه می باشد چرا که اگر ایزولاسیون و عایق بندی دستگاه به صورت استاندارد و با نهایت کیفیت انجام شود تبادل دما و رطوبت محیط داخل و بیرون به حداقل میزان ممکن می رسد . 

برای عایق بندی دستگاه جوجه کشی محجوبی از پلاستوفوم بهره گیری شده است که در نوع خود شیوه ای استاندارد و قابل قبول می باشد . در واقع پلاستوفوم قرار داده شده در قسمت داخلی دستگاه مانع تبادل هوای داخل و خارجی می شود از این رو کاربر می تواند دستگاه را در محیط هایی با شرایط نامساعد نیز مورد استفاده قرار دهد . شایان ذکر است که کاربر می تواند پلاستوفوم را بعد از مدتی مورد شست و شو قرار داده و مجدداً در دستگاه قرار دهد . کسانی که قصد خرید دستگاه جوجه کشی محجوبی را دارند باید بر این نکته نیز آگاه باشند که پلاستوفوم به دلیل ارزان بودن تاثیر چندانی در قیمت محصول ندارد. 

گارانتی و خدمات پس از فروش 

دستگاه جوجه کشی محجوبی به همراه 12 ماه ضمانت خرید بی قید و شرط و همچنین 10 سال خدمات مشتری عرضه می شود . یعنی از لحظه خرید محصولات متعلق به این شرکت تا 12 ماه اگر دستگاه با خرابی یا نقص مواجه شود ، شرکت به صورت رایگان آن را از کاربر تحویل گرفته و به عیب یابی و تعمیر آن خواهد پرداخت . 

علاوه بر این خدمات پس از فروش ارائه شده به همراه محصول شرکت نام برده را متعهد می کند که تا 1 دهه قطعات و لوازم یدکی دستگاه را تولید و تامین نمایند تا کاربر در صورت نیاز در تهیه آن با مشکل مواجه نشود .  

پیشنهاد چیکن هچ : اگر به دنبال دستگاه جوجه کشی خانگی و یا دستگاه جوجه کشی صنعتی هستید در چیکن هچ میتوانید انواع ماشین های جوجه گیری کوچک و بزرگ ایرانی و خارجی را دمشاهده و بررسی نمایید .

درج دیدگاه