دستگاه جوجه کشی جویبار

//دستگاه جوجه کشی جویبار

دستگاه جوجه کشی جویبار

دستگاه جوجه کشی جویبار

دستگاه جوجه کشی جویبار  | ماشین طیور جویبار 

وب سایت بزرگ چیکن هچ به عنوان بزرگ ترین مرجع تحلیل کننده انواع دستگاه جوجه کشی در ایران می باشد . این وب سایت تمامی برند های معروف و حتی نوپا را به طور کامل مورد بررسی قرار می دهد تا افرادی که قصد خرید دستگاه جوجه کشی دارند بتوانند با آگاهی و شناخت کامل بهترین گزینه را انتخاب کنند . در این بخش از وب سایت چیکن هچ قصد داریم دستگاه جوجه کشی طیور جویبار را مورد بررسی قرار دهیم . توجه داشته باشید که تمامی بررسی های انجام شده در این وب سایت بدون هیچ چشم داشت و تنها برای تامین اطلاعات برای کاربر می باشد .شرکت ماشین طیور جویبار توسط شخصی به نام محسن معصومی خواه جویباری در سال 1373 تاسیس شد . این مجموعه در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه جوجه کشی فعالیت می نماید و تا به حال موفق به تولید انواع دستگاه های جوجه کشی با کیفیت و پربازده شده اند . همین امر باعث شده تا در صنعت جوجه کشی افراد زیادی با این نام آشنا باشند . اقای محسن معصومی خواه جویباری بیان کرده اند که هدف این مجموعه تامین نیاز های کشور و به صفر رساندن واردت دستگاه جوجه کشی به ایران می باشد . بر اساس آخرین بررسی انجام شده شرکت ماشین طیور جویبار از سال تاسیس تا سال 1392 موفق به تولید و عرضه حدوداً 500 عدد دستگاه جوجه کشی به بازار ایران و برخی کشور های خارجی اطراف شده است .  شایان ذکر است که محصولات این شرکت در طی چند سال اخیر به کشور های زیادی از جمله تاجیکستان ، عراق و آذربایجان صادر شده که همه بیان گر کیفیت بالای محصولات می باشد .

بدنه ماشین جوجه کشی جویبار

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند در تعیین کیفیت ماشین جوجه کشی نقش قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد بدنه می باشد . با استناد بر آخرین بررسی های انجام شده بدنه بکار رفته در دستگاه جوجه کشی جویبار از ساندویچ پانل شامل دو لایه PVC و یک لایه آکاسیف ساخته شده است . بهره گیری از این نوع بدنه باعث شده تا دستگاه در برابر عوامل خارجی ، ضربه و یا برخورد مقاومت بالایی داشته باشد و تخم های نطفه دار را از گزند آسیب محفوظ کند . توجه داشته باشید که لایه میانی بدنه از جنس آکاسیف بوده و به عنوان عایق شرایط داخل دستگاه را در حالت پایدار نگه می دارد . البته گفتن این نکته خالی از لطف نیست که در اصل ساندیچ پانل از دو لایه فلزی مانند آلومینیوم می باشد و این شرکت بجای فلز از PVC بهره گیری کرده است که در پایین آوردن وزنه بدنه و زن کل دستگاه نقش قابل توجهی داشته و این خود یک امتیاز مثبت تلقی می شود .

راک ها و شانه ها

راک های استفاده شده در دستگاه جوجه کشی ماشین طیور جویبار به شکل کاملاً خودکار توسط گیربکس تخم های نطفه دار را به چرخش در می آورد . این امر باعث شده تا نیازی به حضور کاربر جهت چرخش تخم های نطفه درا وجود نداشته باشد . شایان ذکر است این راک ها از جنس گالوانیزه بوده و در برابر آب یا رطوبت با زنگ زدگی مواجه نمی شود .

یکی از مواردی که باید زیر ذره بین قرار داده شود شانه های بکار رفته در دستگاه جوجه کشی جویبار می باشد . شانه هایی بکار رفته در این محصول تنها برای جوجه کشی از یک نوع تخم نطفه دا بوده و بر همین اساس به راک ها اتصال پیدا کرده اند . از این رو کاربر در هنگام خرید دستگاه باید نوع تخم های نطفه داری پرنده را تعیین کند تا شرکت با توجه به سفارش وی اقدام به تولید این دستگاه نماید . اگر بعد از خرید دستگاه و استفاده از آن کاربر قصد جوجه کشی از تخم نطفه دار پرنده دیگری مانند بلدرچین را داشته باشد باید دستگاه مجدداً به شرکت برگردانده شود تا تمامی پیچ و مهره های راک ها باز شوند تا شانه های جدید را بر روی راک های دستگاه قرار دهند که این فرایند برای کاربر بسیار هزینه بر می باشد . در واقع دستگاه جوجه کشی جویبار در این زمینه انعطاف پذیری ندارد و این می تواند یک نقطه ضعف بزرگ محسوب شود .

سیستم رطوبت رسانی دستگاه 

یکی از مواردی که در تعیین کیفیت دستگاه می تواند نقش قابل توجهی را به خود ارائه دهد سیستم رطوبت رسانی دستگاه می باشد چرا که در فاکتور دما و رطوبت تعیین کننده سرنوشت فرایند جوجه کشی می باشد . در دستگاه جوجه کشی ماشین طیور جویبار از نازل اسپری آب برای تامین رطوبت محیط داخلی دستگاه بهره گیری شده است . کارکرد این روش به شکلی است که به هنگام پایین آمدن میزان رطوبت ، سیستم کنترل فرمان لازم به شیر برقی را می دهد و در نتیجه آب از نازل اسپری به داخل دستگاه پخش می شود . متاسفانه این نوع سیستم برای رطوبت رسانی مناسب نبوده و می تواند تاثیر منفی در راندمان جوجه کشی داشته باشد چرا که در این سیستم رطوبت به صورت آب و نه به شکل بخار به محیط داخلی پخش می شود و در این حالت مواد موجود در آب بر روی تخم های نطفه دار نشسته و به حالت رسوب در می آیند و این امر می تواند باعث خفگی جنین داخل تخم شود . همچنین باید به این نکته هم توجه داشت که پاشیده شدن آب می تواند تخم های نطفه دار را تحت تاثیر شوک دمایی قرار دهد . از این رو در حالت کلی سیستم رطوبت رسانی بکار رفته در دستگاه جوجه کشی جویبار نامناسب می باشد .

بررسی وب سایت ماشین طیور جویبار و دستگاه های جوجه کشی این شرکت :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی مردم گرایش خود را به سمت خرید های اینترنتی تغییر داده اند چرا که در این حالت علاوه بر جلوگیری از اتلاف هزینه ، از هدر شدن زمان نیز جلوگیری می شود . همچنین به هنگام خرید دستگاه شما می توانید به وب سایت اون شرکت مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتون را به راحتی مورد بررسی قرار دهید . علاوه بر این شما با خرید از وب سایت های رسمی اینترنتی می توانید دستگاه را در مکان مورد نظر خود تحویل بگیرید و در این حالت دیگر لازم نیست شما به شهر دیگر و به نکان کارخانه مورد نظر مراجعه نمایید .

وب سایت ماشین طیور جویبار مورد دیگری است که به تحلیل آن می پردازیم . با استناد بر آخرین بررسی های انجام شده توسط تیم کارشناسی یکی از مهم ترین مواردی که می توان به عنوان نقطه ضعف برای این شرکت در نظر گرفت وب سایت رسمی آن می باشد .

همانگونه که در بخش ابتدایی این مقاله اشاره شدن شرکت بزرگ ماشین طیور جویبار  از سال 1372 مشغول به کار می باشد ولی با این تجربه طولانی کاری انتظار یک وب سایت مناسب برای تبلیغ محصولات و همچنین راهنمایی کاربران در نظر نگرفته است .

با توجه به بررسی های انجام شده ، وب سایت این شرکت هیچ اطلاعاتی در رابطه با محصولات خود در وب سایت قرار نداده است از این رو کاربرانی که نیاز به اطلاعات دارند نمی توانند نیاز خود را با مراجعه به این وب سایت رفع کنند . در حالت کلی وب سایت نام برده با مشکلات عدیده ای مواجه است به طوری که هیچ یک از صفحات آن حتی صفحه تماس با ما یا درباره ما باز نمی شوند به طوری که دست یابی به اطلاعات برای کاربر امری غیر ممکن می باشد .

برای آگاهی از آخرین اطلاعات دستگاه های جوجه کشی برند های مختلف داخلی و خارجی به صفحه دستگاه جوجه کشی در چیکن هچ مراجعه نمایید .

2s دیدگاه

  1. نودی دسامبر 1, 2019 در 9:55 ق.ظ - پاسخ

    مطلب خوبی بود

    • chickenHatch دسامبر 4, 2019 در 9:25 ق.ظ - پاسخ

      خوشحالیم که براتون مفید بوده

درج دیدگاه