دستگاه جوجه کشی صبا | شرکت صبا صنعت پرشیا

//دستگاه جوجه کشی صبا | شرکت صبا صنعت پرشیا

دستگاه جوجه کشی صبا | شرکت صبا صنعت پرشیا

دستگاه جوجه کشی صبا

در این بخش وب سایت بزرگ چیکن هچ به بررسی شرکت صبا صنعت پرشیا می پردازد . این شرکت فعالیت خود در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات مرغداری به صورت جدی از سال 1383 آغاز نمود . از جمله محصولاتی پرفروش عرضه شده به بازار با برند صبا صنعت پرشیا انواع قفس های خودکار با سیستم جمع آوری تخم می باشد .

شایان ذکر است که آقای ابراهیم بزله به عنوان مدیر این مجموعه قبل از وارد شدن به این زمینه به مدت 40 سال در صنعت طیور مشغول به کار بوده است . این امر باعث شده تا آقای ابراهیم بزله بتواند تمامی نیاز های کاربر برای نگهداری و پرورش پرنده هایی مانند بلدرچین و مرغ را شناسایی کرده و در راستای طراحی و تولید آنها گام بردارد با این حال ایراداتی عدیده ای بر عملکرد این شرکت وارد است. در ادامه چارچوب کلی عملکرد شرکت صبا صنعت پرشیا را بدون کوچک ترین کم کاستی و یا حتی بزرگنمایی توضیح داده شده است . لطفاً برای آگاهی کامل از بروزترین اطلاعات مرتبط با صنعت جوجه کشی با وب سایت چیکن هچ همراه باشید .

اطلاعات کافی درباره  ماشین های جوجه کشی صبا 

قبل از هر چیزی قصد دارم به چند نکته ، درباره فعالیت های این شرکت در فضای وب اشاره کنم لازم به ذکر است که در صورت تمایل به خرید دستگاه جوجه کشی صبا میتوانید با کارشناسان فروش ما ( از طریق بخش تماس با ما ) تماس گرفته و اقدام به خرید دستگاه جوجه کشی صبا نمایید.

با توجه به بالا رفتن سطح آگاهی مردم و سهولت خرید های اینترنتی بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای خرید دستگاه جوجه کشی و یا هر محصول دیگه ای به وب سایت شرکت مربوطه مراجعه کنند و اطلاعات کامل از ویژگی ها ، تمامی سیستم ها و تجهیزات بکار رفته در محصول را به راحتی از وب سایت مورد مطالعه و ارزیابی قرار دهند. از این رو در گام اول به بررسی کامل وب سایت رسمی این مجموعه می پردازیم.

–        شرکت صبا صنعت پرشیا به عنوان مجموعه ای که از سال 1383 در صنعت جوجه کشی فعالیت می کنند از یک وب سایت ایده آل و کاربر پسند برخوردار نیستند تا کاربر در صورت نیاز بتواند به آن مراجعه کرده و اطلاعات لازم از خود شرکت و یا محصولات آن را به دست بیاورد .

–        در واقع با استناد بر بررسی های موشکافانه انجام شده در این وب سایت متاسفانه هیچ اطلاعاتی اعم از معرفی شرکت و یا بررسی ویژگی های دستگاه جوجه کشی صبا ارائه داده نشده است .  شما با مراجعه به محصولات این وب سایت مشاهده خواهید کرد که تنها چند عدد عکس از محصول قرار داده شده است و هیچ اطلاعاتی و توضیحی درباره ویژگی ها و تجهیزات بکار رفته در محصول در صفحه قرار داده نشده است و این یک نقطه ضعف بسیار بزرگ است .

–        تعدادی دستگاه جوجه کشی صبا پرشیا در وب سایت شیپور برای فروش قرار داده شده است که هیچ اطلاعتی درباره دستگاه و تجهیزات بکار رفته در آن موجود نمی باشد . علاوه بر این شما در صورت مراجعه به وب سایت این شرکت مشاهده خواهید کرد که در بین دسته محصولات ، ماشین جوجه کشی صبا وجود ندارد .

قطعات بکار رفته در دستگاه جوجه کشی صبا صنعت پرشیا

–        افرادی که در زمینه جوجه کشی فعالیت کرده اند به خوبی می دانند که فرایند جوجه کشی از حساسیت بالایی برخوردار است از این رو بروز هرگونه اختلال می تواند باعث از دست رفتن تمامی تخم های نطفه دار شده و کاربر را متحمل ضرر مالی قابل توجهی نماید . از این رو انتخاب بهترین دستگاه جوجه کشی وابسته به فاکتور های متعددی می باشد .

–        این موضوع کاملاً شفاف است که عامل تعیین کننده کیفیت و راندمان دستگاه جوجه کشی تجهیزات بکار رفته در آن می باشد از این رو عدم آگاهی از محتوای داخلی یک دستگاه مانند سنسور های بکار رفته برای ارزیابی دما و رطوبت ، سیستم تامین رطوبت ، سیتم تهویه ، نوع فن ها ، نوع شانه ها و … به معنای رد صلاحیت خرید آن دستگاه است .

–        مورد بعدی که می توان به بررسی آن پرداخت گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد . امروزه در تمامی کشور ها گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر ارائه شده به همراه دستگاه اهمیت بالایی را به خود اختصاص داده است چرا که که این امکان را برای کاربر ایجاد می کند تا با خیالی راحت محصول را خریداری کرده و بدون نگرانی مورد استفاده قرار دهد . این در حالی است که در هیچ جایی از وب سایت اشاره ای به ارائه گارانتی و یا خدمات پس از فروش برای هیچ یک از محصولات نشده است .

–        برای بررسی هرچه دقیق تر با بخش فروش شرکت صبا پرشیا تماس گرفته شد تا به صورت مستقیم اطلاعات لازم درباره دستگاه جوجه کشی صبا و سایر تجهیزات این برند کسب شود . متاسفانه فردی پاسخ دهنده از دادن اطلاعات امتناع کرد و تنها اطمینان داد که محصولات تولید شده در این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند .

قیمت دستگاه جوجه کشی صبا

–        یکی دیگر از مواردی که زیر ذره بین کارشناسان وب سایت چیکن هچ قرار گرفت فصلی بودن تولیدات این شرکت می باشد . یعنی با اتمام فصل جوجه کشی این شرکت تولید دستگاه جوجه کشی را کنار گذاشته و محصول دیگری مانند قفس تمام اتوماتیک که فروش بالایی دارد را جایگزین آن می کند . از این رو اگر کسی قصد خرید دستگاهی خارج فصل های مخصوص را داشته باشد این امکان برای آن فرد وجود ندارد . البته شایان ذکر است که قفس تمام اتوماتیک صبا صنعت پرشیا فروش نسبتاً بالایی را به خود اختصاص داده است و این امر می تواند نشان دهنده عزم راسخ این شرکت در راستای جلب رضایت مشتری و همچنین بالا بردن کیفیت محصولات باشد .

اگر به دنبال دستگاه جوجه کشی خانگی و یا صنعتی هستید میتوانید از شرکت هایی همچون اسکندری ، بلدرچین دماوند ، کاکس ماشین ، ایزی باتور ، فاخته و  . . .خرید کنید زیرا که خدمات پس از فروش ،گارانتی ، راندمان ، قطعات اولیه به کار رفته و  . . . دستگاه های این شرکت ها از شرکت صبا بهتر بوده و پاسخگوی نیاز های شما عزیزان خواهد بود .

در حالت کلی شرکت صبا پرشیا در ابتدای کار بوده و از تجربه کافی برخوردار نیست از این رو جهت تبدیل شدن به یک مجموعه حرفه ای نیازمند زمان بیشتر و آزمون خطا های بیشتر می باشد .

درج دیدگاه