دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز

//دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز

دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز

ماشین جوجه کشی اندیشه سبز

شما در این مقاله درباره شرکت اندیشه سبز اطلاعاتی دقیق تری خواهید یافت و در نهایت به صفحه محصولات این شرکت منتقل خواهید شد .

شرکت اندیشه سبز یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان دستگاه جوجه کشی است محصولات این شرکت که نزدیک به سه دهه قدمت دارد یکی از با کیفیت ترین تولیدات ایرانی به حساب می آید راندمان بالا ، استفاده از قطعات اولیه باکیفیت یکی از ویژگی های بارز این شرکت میباشد به همین دلیل است که بسیاری اغز مردم هنوز هم که هنوز است در اینترنت و یا بیرون از فضای مجازیی به دنبال دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز میباشند.

من نیز به عنوان یک کارشناس که سال هاست در حوزه دام و طیور و پرورش آنها فعالیت میکنم در ابتدا همانند شما به دنبال یافتن قیمت دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز و بررسی کیفیت آنها بودم اما پس از تحقیقات بسیاری متوجه شدم که به دلیل اینکه دستگاه های جوجه کشی شرکت اندیشه سبز با استقبال بی نظیر مردم واقع شده و تیراژ تولید این کارخانه را بالا برده است طبق سیاست حفظ کیفیت ، مدیران این شرکت تصمیم گرفته اند که تولید دستگاه جوجه کشی صنعتی و دستگاه جوجه کشی خانگی را از هم جدا کرده و در دو کارخانه به ادامه تولیدات خود بپردازند .

همانطور که میدانید کارخانه اندیشه سبز اولین تولیدکننده دستگاه جوجه کشی خانگی در ایران میباشد که امروزه با نام دستگاه جوجه کشی ایزی باتور و یا دستگاه جوجه کشی هواباتور معروف است ! شما برای تهیه نسخه خانگی دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز باید به دنبال دستگاه جوجه کشی ایزی باتور بگردید .

نسخه صنعتی و نیمه صنعتی دستگاه جوجه کشی اندیشه ی سبز نیز در همان زمان نام دستگاه جوجه کشی اسکندری را به خود اختصاص داد . شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشنر درباره دستگاه های صنعتی شرکت اندیشه سبز به دنبال دستگاه جوجه کشی اسکندری باشید . در ادامه به نقد و بررسی کامل شرکت اندیشه سبز و بررسی چند نمونه از دستگاه های این شرکت خواهیم پرداخت .

دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز در فروشگاه چیکن هچ

وب سایت چیکن هچ به عنوان تنها وب سایت رسمی معرفی کننده انواع دستگاه جوجه کشی با برند های مختلف در این بخش به بررسی و تحلیل محصولات شرکت اندیشه سبز می پردازد .

کارخانه بزرگ اندیشه سبز در سال 1368 تاسیس شد . شایان ذکر است که فعالیت رسمی این شرکت در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه جوجه کشی در ظرفیت های مختلف از سال 1372 به شکل رسمی آغاز گردید . ماشین جوجه کشی اندیشه سبز از ظرفیت 12 تا چند هزار تخم می باشد . تمامی مراحل طراحی و همچنین قطعات بکار گیری شده در این محصولات با تکیه بر علم و تکنولوژی روز دنیا بوده و مطابق با تمامی استاندارد های جهانی می باشد . کاربر می تواند با بهره گیری از محصولات این شرکت به جوجه کشی از انواع پرنده های اهلی و زینتی مانند مرغ ، بلدرچین ، عروش هلندی ، طوطی ، بوقلمون و … بپردازد .

برخی از قطعات و سیستم های بکار رفته در محصولات شرکت اندیشه سبز عبارت اند از :

–          سنسور SHT ساخت سوئیس برای اندازه گیر یدقیق دنا و رطوبت محیط داخل

–          بدنه بسیار مقاوم و زیبا از جنس ABS در دستگاه جوجه کشی خانگی اندیشه سبز و از جنس PVC در دستگاه جوجه کشی صنعتی اندیشه سبز

–         مونتاژ با استفاده از تکنولوژی SMD که امکان نویز پذیری در محصول را به صفر رسانده است .

–           بهره گیر یاز سیستم انتخاب پرنده برای کاربران آماتور و فاقد تجربه

–         بهره گیری از جوجه کشی حرفه ای برای افرادی که دارای تجربه

–         استفاده از ونتیلاتور ها برای تهویه

و …

با استفاده از این محصولات این شرکت کاربر می تواند از تخم های نطفه دار انواع پرنده ها با راندمان بسیار بالا جوجه کشی کند .

معرفی شرکت اندیشه سبز

اندیشه سبز نامی است که از سال 1372 در زمینه عرضه انواع دستگاه جوجه کشی به عنوان یکی از پرچمداران در ایران می درخشد . این شرکت طی چندین سال آزمون و خطا موفق به خلق محصولاتی شد که علاوه بر بازار ایران در بازار های بین المللی نیز به عنوان محصول باکیفیت و پربازده شناخته می شود . دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز قادر است در هر محیطی و در هر شرایطی مورد استفاده قرار بگیرد . حائز اهمیت است بدانید که شرکت اندیشه سبز علاوه بر تولید انواع ماشین جوجه کشی در تولید تجهیزات و لوازم مرغداری نیز به صورت جدی فعالیت می کند .

یکی از مواردی که این دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز را در مقایسه با بسیاری از نمونه های داخلی متمایز می سازد کیفیت و راندمان بالا و از همه مهمتر استفاده از قطعات بروز می باشد . برخی از قطعات بکار گیری شده در این دستگاه ها با الگو برداری از دستگاه جوجه کشی آرکام ، برینساً و بسیاری از نمونه ای خارجی می باشند که نهایت کیفیت را در این محصول خلق کرده است .

ضمانت خرید و خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز

گارانتی و خدمات پس ار فروش یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که یک مشتری باید به هنگام خرید آن را مورد توجه قرار دهد . حائز اهمیت است بدانید که ماشین جوجه کشی اندیشه سبز دارای 12 ماه گارانتی بی قید و شرط به همراه 10 سال خدمات پس از فروش می باشد . یعنی در صورتی که دستگاه خریداری شده تا 12 ماه بعد از خرید با مشکل یا خللی مواجه شود شرکت عرضه کننده موظف است به صورت کاملاً رایگان آن را تعمیر کرده و تحویل کاربر دهد . علاوه بر این خدمات پس از فروش شرکت اندیشه سبز را متعهد می سازد که تا 10 سال شرکت اندیشه سبز به تولید وتامین قطعات یدکی و ابزار های لازم دستگاه عرضه شده بپردازد تا در صورت بروز مشکل و یا نیاز به تعویض قطعه ، خریدار بتواند به سهولت قطعه مورد نیاز را خریداری نماید .

یکی از ویژگی هایی که این شرکت را در مقایسه با بسیاری از شرکت های فعال در این زمینه متمایز می کند داشتنم واحد خدمات پس از فروش مجزا و دقیق می باشد . این امر باعث شده تا در صورت استفاده از گارانتی دستگاه ، شرکت با سرعت هرچه تمام اقدام به رفع اشکال کرده و تمامی نیاز های کاربر را به خوبی برطرف نماید . طبق بررسی های انجام شده شما می توانید به صورت حضوری و یا تلفنی پاسخ سوالات لازم خود را از این واحد دریافت نمایید .

شایان ذکر است که برای ارائه خدمات بهتر خدمات پس از فروش این شرکت به صورت یک پایگاه داده می باشد که تمامی اطلاعات ، مشخصات خریدار و محصول خریداری شده را ذخیره می نماید . این امر باعث شده تا کاربر در صورت نیاز به بهره گیری از خدمات پس از فروش تنها کد 11 رقمی که بر روی دستگاه خود نوشته شده را اعلام نماید تا خدمات پس از فروش با توجه به اطلاعاتی که از آن دستگاه در اختیار دارد بتواند تمامی سوالات لازم را پاسخ داده و کاربر را تای جای ممکن راهنمایی کند .

برای فعال کردن گارانتی دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز کافی است تنها کد ذکر شده که به صورت 11 رقمی بر روی دستگاه حک شده را در سایت این شرکت وارد نماید و مشخصات و اطلاعات لازم را تایید کند . مورد دیگری که باید توجه شود این است افرادی که بنابر نبود شرایط و یا هر دلیل نمی توانند برای بهره گیری از گارانتی ثبت نام کنند ، افراد مشغول در خدمات پس از فروش اقدام به فعال کردن گارانتی دستگاه آنها خواهند کرد .

ماشین جوجه کشی خانگی اندیشه سبز

بهره گیری از بدنه ABS در دستگاه جوجه کشی خانگی اندیشه سبز

یکی دیگر از محصولات بسیار پرفروش شرکت اندیشه سبز دستگاه جوجه کشی خانگی آن می باشد . بدون شک شنیده اید که در خرید دستگاه جوجه کشی باید بدنه آن مورد توجه قرار بگیرد چرا که بدنه اولین لایه امنیتی دستگاه به شما می رود . بر اساس کارشناسان و تحلیلگران مجرب فعال در وب سایت بزرگ چیکن هچ و با اتکا بر بررسی های انجام شده بدنه دستگاه جوجه کشی خانگی اندیشه سبز ار جنس ABS می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و برای استفاده در این زمینه کاملاً مناسب و ایده آل می باشد .

حائز اهمیت است بدانید که ABS یک نوع پلاستیک بسیار فشرده شده و با کیفیت است و استفاده از آن باعث ایجاد برخی ویژگی های منحصر به فرد در محصولات این شرکت شده است . حضور 3 مونومر بسیار کاربردی در ABS باعث شده تا این پلاستیک علاوه بر زیبایی خارق العاده و دوام بالا دارای اندکی حالت کشسانی نیز باشد . این امر باعث شده تا دستگاه در برابر ضربات ناگهانی و هر گونه برخورد دچار آسیب و یا شکستگی نشود .

علاوه بر این بهره گیری از بدنه ABS باعث شده تا در هنگام جوجه کشی که دمای محیط داخلی بالا می رود هیچ گاز یا عامل خطرسازی از بدنه به ساطع نشود .     

البته در کنار این همه مزایای می توان یک ایراد در بدنه دستگاه جوجه کشی خانگی اندیشه سبز در نظر گرفت و آن هم بهره گیری از یونولیت به عنوان عایق در بدنه می باشد . باید به این نکته اشاره کرد که استفاده از یونولیت به عنوان عایق چندان مناسب نبوده  در حالت کلی راندمان جوجه کشی را پایین می آورد و این در حالی است که تمامی شرکت های فعال در زمینه تولید انواع دستگاه جوجه کشی در ایران از یونولیت به عنوان عایق در همه دستگاه های خود استفاده می کنند .

استفاده از نورگیر در ماشین جوجه کشی خانگی اندیشه سبز

حائز اهمیت است بدانید که با توجه به بررسی های انجام شده توسط وب سایت چیکن هچ تمامی دستگاه های جوجه کشی خانگی شرکت اندیشه سبز دارای نورگیر می باشند تا کاربر در هنگام جوجه کشی بتواند محیط داخلی دستگاه را به خوبی مشاهده کرده و تمامی فرایند را به خوبی مورد بررسی قرار دهد .

اما باید به این نکته نیز توجه داشت که ورود نور به داخل دستگاه می تواند تمامی تخم های داخل دستگاه را با خطر از دست رفتن مواجه سازد از این رو برای جلوگیری از این موضوع نورگیر های تعبیه شده بر روی دستگاه جوجه کشی خانگی اندیشه سبز از جنس پلی کربنات می باشد که به به دلیل ساختار ویژه اش از ورود هر گونه اشعه و یا نور خورشید به داخل دستگاه به طور کلی جلوگیری می کند .

بهره گیری از شانه بروز در دستگاه های جوجه کشی خانگی

شانه های به عنوان مکانی که تخم ها در آن قرار داده شده و فرایند جوجه شیک را سپری می کنند از اهمیت بالایی برخوردار هستند . این امر باعث شده تا در هر کدام از دسته های محصولات این شرکت از شانه های خاصی برای جوجه کشی از تخم های پرنده های گوناگون بهره برداری نماید .

دستگاه جوجه کشی 96 تایی اندیشه سبز – دستگاه جوجه کشی 48 تایی اندیشه سبز

این دو دستگاه از پرفروش ترین و کاربردی ترین محصولات خانگی اندیشه سبز می باشند . در هر دو این دستگاه ها از شانه مخصوص جوجه کشی استفاده شده است . باید به این نکته توجه داشت که برای جوجه کشی از تخم های بزرگ ، کوچک و متوسط 3 نوع شانه مخصوص به همراه دستگاه برای کاربر به صورت تماماً رایگان ارسال می شود . این امر باعث شده تا کاربر بتواند با خیالی راحت و بدون نیاز به صرف هزینه از تخم های نطفه دار تمامی پرنده ها در هر اندازه ای که هستند به جوجه کشی بپردازد .

دستگاه جوجه کشی حرفه ای اندیشه سبز – دستگاه جوجه کشی آماتور اندیشه سبز

با استناد به بررسی های انجام شده توسط وب سایت چیکن هچ ، شانه های جوجه کشی بکارگیری شده در این دو محصول خانگی از نوع همه کاره می باشند . استفاده از شانه همه کار در این دستگاه ها باعث شده تا کاربر برای جوجه کشی از تخم نطفه دار پرنده های زینتی و همچنی پرنده های اهلی نیازی به خرید شانه دیگر نداشته باشد . یکی از مواردی که این شانه ها را بسیار کاربردی کرده است قابلیت ریسایز شدن آن با توجه اندازه تخم می باشد از این رو کاربر می تواند جداکننده های موجود در داخل شانه را با توجه به نوع و سایز تخم جلو و عقب کرده و تنظیمات لازم را اعمال نماید . در یک بررسی موشکافانه تری که توسط کارشناسان مجرب چیکن هچ انجام شده کاشف به عمل آمده که جنس شانه های همه کاره از ABS بوده و به همین دلیل در دمای بالا امکان ساطع شدن گاز های سمی توسط شانه ها به صفر می رسد .

چیکن هچ در بررسی کلی این مورد را اعلام کرده که بهره گیری از شانه های همه کاره در دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز با الگوبرداری از شانه های دستگاه جوجه کشی آرکام کره می باشد .  

بسته بندی

از جمله مواردی که به عنوان یک مهم در شرکت اندیشه سبز رعایت شده بسته بندی با کیفیت و استاندارد محصولات می باشد . دستگاه تولید شده توسط این شرکت در وهله اول توسط سلفون به طور کامل احاطه می شود تا دستگاه و محیط داخلی آن از گزند رطوبت و قطرات آب به طور کامل در امان باشد . بعد از آن دستگاه در داخل یونولیت قرار داده می شود تا در صورت هر گونه برخورد و یا بروز حادثه آسیبی بر آن وارد نشود . در گام آخر دستگاه داخل یک کارتن قرار داده می شود ولی باید به این نکته توجه داشت که کارتن بهره گیری شده برای بسته بندی محصولات شرکت اندیشه سبز از نوع چند لایه و بسیار مقاوم می باشد . شایان ذکر است که بخش بالا و پایین دستگاه توسط چند لایه کارتن دیگر پوشش داده می شود تا حداکثر بسته بندی با حداکثر دوام انجام شود . بعد از اتمامی تمامی موارد نام برده ، چند عدد تسمه مقاوم به دور دستگاه پیچیده می شود و سپس محصول نهایی در بسته بندی ایده آل برای ارسال آماده می شود .

کنترل کیفیت محصولات

بهره گیری از سیستم کنترل کیفی در شرکت های بزرگ برای اطمینان از سلامت قطعات و همچنین محصول نهایی امری بدیهی است . در همین راستا شرکت اندیشه سبز دستگاه ها را در تمامی مراحلی طراحی و تولید مورد تست و بررسی قرار می دهد و مهم تر از آن دستگاه طی چندین مرحله توسط کارشناسان این شرکت تایید می شود . از این رو می توان گفت که تمامی تمهیدات لازم برای رسیدن یک محصول بی عیب و نقص به دست خریدار در این شرکت به طور کاملاً ایده آل انجام می شود .

قیمت دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز

همانطور که میدانید فروشگاه چیکن هچ دارای تمامی دستگاه های جوجه کشی ایرانی و خارجی میباشد و به نقد و بررسی  تک تک محصولات پرداخته است برای کسب اطلاعات درباره قیمت دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز به صفحه مربوطه مراجعه نمایید 

درج دیدگاه